نیجریه نظامی تحت بررسی پس از آخرین حملات

گسترده نقایص در نیجریه سکتور امنیتی باعث سرخوردگی به جوش در جنگ زده شمال. در حالی که اصلاحات ممکن است در افق پیاده سازی خواهد شد به احتمال زیاد به اثبات می شود یک چالش بزرگ است.

بیشتر حملات وحشیانه توسط مظنون به افراط گرایان اسلامی در شمال شرقی نیجریه برنو دولت باید یک بار دیگر موجب انتقاد از نیجریه نظامی واکنش نسبت به گروه های افراطی.

بیش از 30 نفر کشته شدند روز یکشنبه در حالی که خواب داخل اتومبیل های خود را.آنها قفل شده شده بود در خارج از دروازه شهر خارج از شهر Auno.

با توجه به دولت, سخنگوی دولت, احمد عبدالرحمن بوندی حمله یورش برده و در بر روی کامیون ها نصب شده و با سلاح های سنگین قبل از قتل و سوزاندن و غارت و همچنین ربودن زنان و کودکان است.

فرماندار Babagana Zulum متهم نیجریه نظامی از عدم محافظت از قربانیان و یک بار دیگر به نام برای سربازان به دوباره ایجاد یک پایگاه وجود دارد.

“واقعیت این است که ما را ساخته اند تلاش های متعددی برای نیجریه نظامی برای ایجاد واحد خود در Auno اما هیچ چیز انجام شد,” او گفت:. “به محض این که آن را ساعت 5 و آنها بسته کردن دروازه آنها رها کردن مردم و حرکت به مایدوگوری.”

به طور کلی Olusegun Adeniyi بیان “غم و اندوه عمیق” بیش از این حمله اما تاکید کرد که ارتش نیاز به نگه داشتن این بزرگراه بسته در شب به منظور انجام آن عملیات ضد شورشی بوکوحرام و دیگر مبارکه جناح مرتبط به اصطلاح دولت اسلامی گروه های افراطی. خاص این بزرگراه اغلب با هدف دولت اسلامی غرب آفریقا استان گروه (ISWAP) که از تقسیم بوکوحرام در سال 2016.

در چهارشنبه ISWAP مبارزان کشته و پنج پرسنل امنیتی از جمله دو سرباز در حملات جداگانه در همان منطقه در نزدیکی پایتخت دولت میدوگوری.

A Nigerian soldier on patrol (Getty Images/AFP/I. Sanogo)

با وجود معمول گشت ارتش در شمال نیجریه, بوکوحرام و آن متلاشی شدن گروه ISWAP هنوز انجام حملات به غیرنظامیان

رشد بی اعتمادی در میان جوامع

بسیاری از ساکنان در منطقه اعتماد ندارند نیجریه نظامی پس از بیش از یک دهه از حملات خشونت آمیز توسط داعش.

از سال 2009 نیجریه و آن شاخه را برپا یک شورش در سراسر شمال شرقی نیجریه که به کشته شدن دهها هزار نفر و میلیون ها نفر آواره.

تحلیلگر امنیتی کبیر Adamu فکر می کند انتظارات از ساکنان و قابلیت های نظامی هستند و نه در خط با یکدیگر است.

“نظامی شده است و قادر به مدیریت انتظارات مردم محلی و است که آنها را انکار توانایی را به نفع خود قلب و ذهن مردم” گفت: DW.

“این است که می گویند که آنها در حال کار سخت نیست. اما یک شکاف وجود دارد در حفاظت از مردم در آن منطقه و چه نظامی است که در واقع انجام می دهند.”

فقیر وضعیت امنیتی تشدید این منطقه وسیع و یک شورش است که درک پیچیدگیهای زمین بهتر از سازمان های امنیتی خود را. با پیشرفت محدود ساخته شده و پس از سالها مبارزه Adamu می گوید ارتش و سازمان های امنیتی هستند و احساس فشار است.

“شما در برخورد با دولت و سازمان های امنیتی که روحیه بسیار پایین است,” او می گوید. “برخی از آنها بسیار نا امید با ناتوانی از مردم محلی برای حمایت از آنها. آن را می سازد چالش کل حفاظت از قلمرو بسیار دشوار است.”

A gathering of Nigerian women (AFP/A. Marte)

زنان باید برن فشار از حملات عربستان

دفعات بازدید: همچنین: نظر: بوکوحرام — هیچ پایانی در چشم

رفع نیجریه فاسد شده ‘امنیت معماری’

در علاوه بر این به ارتش و پلیس نیجریه متعدد سازمان های مسئول برای تامین امنیت در این کشور — از جمله نیجریه امنیت و دفاع مدنی سپاه خدمات دولت امنیت و فدرال ایمنی جاده سپاه, فقط به نام چند. امنیتی این کشور در چارچوب گسترده و پیچیده آن به ویژه آسیب پذیر به فساد و سوء مدیریت. این به نوبه خود باعث می شود آن را سخت تر برای اطمینان از عملکرد موثر در مناطق درگیری.

“امنیت معماری و استراتژی امنیت نیجریه متاسفانه ندارد که عنصر هماهنگی می گوید:” Adamu. “وجود دارد یک مکتب فکری است که کل معماری امنیت در نیجریه فاقد مناسب نظارت و ارزیابی است. به عبارت دیگر هیچ مکانیزم برای نظارت و ارزیابی است که اجازه می دهد هر کسی که به درک آنچه آنها در حال انجام است.”

نیجریه بودجه برای سال 2020 است که یک رکورد از 10.59 تریلیون nairas ($35 میلیارد €32 میلیارد دلار). حدود 2 تریلیون nairas است انتظار قرار داده می شود نسبت به امنیت. وجود دارد هیچ شفاف به معنی دانستن اینکه دقیقا چه این صرف خواهد شد.

در نهایت هدف اصلی برای نیجریه امنیت بخش در آینده نزدیک باید تمرکز بر افزایش همکاری در استراتژیک, سیاست و عملیاتی است. “[این] به معنی بیشتر پرسنل بهتر هوش های بهتر و استقرار تجهیزات و پرسنل می گوید:” Adamu.

“هر تلاشی که تقویت همکاری در استراتژیک, سیاست, سطح عملیاتی و قابل توجه خواهد بود. به این معنی بیشتر پرسنل بهتر هوش های بهتر و استقرار تجهیزات و پرسنل.”

Nigerian President Muhammadu Buhari flanked by military officers (Getty Images/AFP/A. Marte)

ارتش عملیات بیش از استراتژی جدید است که می تواند چالش برانگیز برای پیاده سازی

دفعات بازدید: همچنین: نظر: نیجریه Buhari موفق به تحویل

تغییر دور از طرز فکر

اما این است که بسیار مورد نیاز اصلاحات آسان تر است از انجام گفت. با وجود رشد نگرانی عمومی, امنیتی نیست و یک موضوع مهم در طول سال گذشته انتخابات که به جای تمرکز بر این کشور را رو به رشد فرار اقتصاد و فساد است.

Adamu معتقد است این است که عمدتا به دلیل نظامی طرز فکر نیجریه رهبران و مقاومت در برابر تغییر.

“من فکر می کنم وجود دارد تمایل به محافظت از آنها چه می دانید,” او می گوید. “بسیاری از رهبری در کشور است [از] سابق پرسنل نظامی است. بنابراین بیش از غلظت برخی از آنچه را تماس بگیرید نظامی امنیتی در نیجریه است.”

تحلیلگر سیاسی عمر Adamu فکر می کند این رویکرد در نهایت نتیجه معکوس در دولت است.

“به همین دلیل دولت قبلی خود را از دست داده و صداقت و محبوبیت به دلیل مشکل امنیتی گفت:” DW. “رئیس جمهور باید همه چیز ممکن است به اطمینان حاصل کنید که او تغییرات آنها را با جدید مجموعه ای از خدمات ستاد به طوری که آنها می تواند در بهبود وضعیت امنیتی در کشور است.”

وجود دارد یک دلیل برای خوش بینی. چندین امنیت منطقه ای طرح که به تازگی قرار داده شده است به جلو و از جمله در این کشور جنوب غربی و جنوب شرقی متحده است.

در ماه دسامبر رئیس جمهور Muhammadu Buhari راه اندازی استراتژی امنیت ملی, نتیجه دقیق مذاکرات با امنیت مربوط به ذینفعان شامل همه اقشار جامعه و عناصر قدرت است. در حالی که قرار است نشان دهنده یک تغییر پارادایم چالش واقعی را به دروغ در اجرای آن است.

“بسته به اینکه تا چه حد آنها می توانید بروید و بسته به اینکه تا چه حد این رسانه ها می تواند تحت فشار قرار دادن این میل برای فرصت پس ما باید یک فرصت منحصر به فرد می گوید:” کبیر Adamu.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>