(لاگوس, نیجریه) — نیجریه دولت متعهد شنبه به تلاش برای رسیدگی به مسائل امنیتی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشاره کرد در تصمیم خود برای توقف اعطای ویزای مهاجرت به مردم از پرجمعیت ترین کشور آفریقا.

مهاجران از نیجریه و کشورهای دیگر خواهد بود واجد شرایط برای ویزا اجازه می دهد آنها را برای زندگی در ایالات متحده به طور دائم, کاخ سفید روز جمعه گفت.

آنها هنوز هم واجد شرایط برای گردشگری و کسب و کار ویزا اما نیجریه به ندرت داده کسانی که در حال حاضر به دلیل ایالات متحده می گوید: بیش از حد بسیاری از بازدید کنندگان از غرب کشور آفریقایی از موعد خود ویزا.

نیجریه که به مدت طولانی تقبیح فرآیندهای درخواست ویزا در هر دو ایالات متحده و اروپا به عنوان نژادپرست ابراز ناباوری و خشم پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که سیاست جدید است که طول می کشد تا اثر Feb. 21.

Okorafor Chimedu یک زن 29 ساله در ورری, نیجریه, نام آن را “مجازات دسته جمعی.” Chimedu دارای مدرک دانشگاهی و بستگان در حال حاضر زندگی در ایالات متحده به حمایت از او, اما او می داند شانس جابجایی در حال حاضر باریک مگر اینکه چیزی تغییر میکند.

“من امیدوارم که این دو کشور را اصلاح تفاوت های خود را به زودی به طوری که این ممنوعیت می تواند برداشته شود,” او گفت:. “ما نیاز به یکدیگر برای پیشرفت در این جهان است. هیچ مردی یک جزیره خود را.”

دولت ایالات متحده گفت: این تصمیم به اعمال جدید محدودیت های ویزا در مجموع از شش بیشتر کشورهایی که موفق به دیدار با حداقل الزامات امنیتی برای تایید مسافران هویت و اینکه آیا افراد مطرح تهدیدی برای امنیت ملی.

ویزای مهاجرت دادند چرا که مردم با کسانی که ویزا اغلب دشوار است برای حذف پس از آنها وارد ایالات متحده آمریکا, ایالات متحده, مقامات گفت.

رئیس جمهور نیجریه Muhammadu Buhar است و تاسیس “کمیته بررسی و رسیدگی به روز شده در ایالات متحده مورد نیاز” سخنگوی ریاست جمهوری Femi Adesina گفت شنبه.

“کمیته کار خواهد کرد با دولت ایالات متحده اینترپل و سایر ذینفعان به اطمینان حاصل شود همه به روز رسانی به درستی اجرا” Adesina در بیانیه ای گفت.

دیگران از جمله نامزد مخالفان که به پایان رسید دوم در رسمی نتایج انتخابات ریاست جمهوری نیجریه در سال گذشته سرزنش Buhari ایالات متحده حرکت می کند.

مردم حزب دموکرات نامزد Atiku ابوبکر گفت: ایالات متحده به جای آن باید “در نظر اتخاذ اقدامات که به صورت جداگانه هدف کسانی که در دولت که شکست خورده اند در انجام وظایف خود را به جای هدف قرار دادن کل جمعیت نیجریه.”

آمریکا محدودیت های مسافرتی در زمان رشد ناامنی در نیجریه. نظامی این کشور هنوز مبارزه با یک دهه شورش با گروه های افراطی اسلامی بوکوحرام در شمال شرق و همچنین در حال حاضر در برابر یک جدایی طلب جناح که متعهد شده است وفاداری به گروه دولت اسلامی.

نیجریه هفتم-پرجمعیت ترین کشور دنیا با بیش از 200 میلیون نفر است که انتظار می رود این رقم دو سال 2050.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Krista لارسون در داکار, سنگال کمک کرده است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de