نیکلاس کیج گزارش شده است که رفتن به بازی تایگر کینگ, جو عجیب و غریب

جدید اسکریپت سریال در مورد Tiger King موضوع جو عجیب و غریب است که در آن کار می کند و یک بازیگر است که باید بدون مشکل ضربه زدن به دیوانه ای نشان می دهد هرج و مرج انرژی گزارش شده است به انتظارنشسته بودند.

نیکلاس کیج بازی خواهد کرد جو عجیب و غریب جدید در هشت قسمت نوشته سری از Imagine Television Studios و CBS Television Studios, انواع گزارش. نشان می دهد خواهد بود بر اساس تگزاس ماهانه مقاله “جو عجیب و غریب: یک تیره سفر به دنیای یک مرد رفته وحشی” و دن Lagana خدمت خواهد کرد به عنوان showrunner پس قبلا کار در true crime mockumentary سری آمریکا خرابکاری برای Netflix بکشد.

این تنها گسترش ببر پادشاه جهان است که بر اساس آنها پس از Netflix بکشد مجموعه مستند که به شرح زیر دشمنی بین باغ وحش جو عجیب و غریب و فعال کارول Baskin که منجر به محکومیت خود را در فدرال اتهامات شد یک ضربه عظیم در ماه مارس است. در علاوه بر این به این اسکریپت سری نشان می دهد در حال حاضر باعث آینده پیگیری مجموعه مستند در بررسی کشف و رایان مورفی و Rob Lowe هستند صدرنشینی خود اسکریپت جو عجیب و غریب پروژه که لاو خواهد ستاره در. قفس, در ضمن می افزاید: این به این لیست از نقش او در دفتر ثبت دعاوی حقوقی از جمله … خود را.

سری جدید با توجه به تنوعخواهد شد “زندگی در دن شیر با جو کشف چگونه او جو عجیب و غریب و او چگونه از دست خود را به شخصیت خود را ایجاد.” وجود دارد هیچ خبری در عین حال که ممکن است بازیگران در دیگر نقش های کلیدی مانند Baskin اگر چه بودند قفس به پایان رسید تا بازی تمام شخصیت های اصلی Norbit-سبک ما نمی نمی دیده بان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>