NFL صاحبان تصویب رای دادن به گسترش ‘رونی قانون,’ بهبود تنوع در روند استخدام

تغییرات طراحی شده به منظور افزایش فرصت ها برای اقلیت ها به اجرایی, سر مربیگری و هماهنگ مواضع تصویب شد شنبه توسط NFL صاحبان.

آنها عبارتند از addendums به رونی حکومت است که کاهش یافته است کوتاه در آن هدف افزایش تنوع در لیگ.

“ما احساس می کنیم این بسته از مراحل و اقدامات صاحبان به طور کامل پشتیبانی می کند امروز همه را کمک به پیشرفت در این منطقه” کمیسر راجر Goodell گفت. “مهمتر از کار ما انجام شده است. ما همچنان به تمرکز بر روی تعدادی از طرح های دیگر و ادامه خواهد داد تا زمانی که ما موفقیت بیشتر در این منطقه است.”

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس یک کنفرانس تلفنی میان 32 تیم صاحبان جای برنامه ریزی نشست بهار در مرینا دلم رعی کالیفرنیا. این لیگ در جلسه مجمع مارس در فلوریدا لغو شد.

در همان روز که تیم ها اجازه داده شد در محدود بازگشایی آموزش امکانات — اکثر باشگاه ها انجام نمی شود بنابراین بسیاری از افراد به دلیل دولتی محدودیت در منطقه خود — صاحبان حذف یک مانع برای درک اقلیت. با آغاز 2021 همه باشگاه ها در حال حاضر خواهد شد نیاز به مصاحبه حداقل دو اقلیت نامزدها از خارج سازمان برای سر مربی خالی; حداقل یک اقلیت نامزد برای هر یک از سه co-ordinator خالی و حداقل یک خارجی نامزد اقلیت برای ارشد فوتبال عملیات و یا مدیر کل موقعیت.

منشا ‘رونی قانون’

این رونی حکومت گسترش یافته است که اعمال می شود به طیف گسترده ای از سمت های اجرایی. تیم در حال حاضر باید شامل اقلیت ها و/یا داوطلبان زن در مصاحبه با فرآیندهای برای سطح ارشد جبهه-دفتر موقعیت. کسانی که شامل باشگاه جمهور و مدیران ارشد در ارتباطات مالی و منابع انسانی و حقوقی فوتبال, عملیات, فروش, بازاریابی, حمایت, فناوری اطلاعات و امنیت شغل. لیگ دفتر را نیز به رعایت این الزامات است.

“NFL متعهد به تنوع سهام و ورود که به اعتقاد من بسیار مهم است به موفقیت مداوم ما” اضافه شده Goodell که اذعان کرد که رونی قانون کار کرده است اما نه به آن هدف.

“در حالی که ما شاهد گام های مثبت در ما مربیگری صفوف در طول سال با کمک رونی حکومت ما تشخیص پس از دو فصل است که ما می توانیم و باید انجام دهد. سیاست تغییرات ساخته شده تا به امروز هستند و پررنگ نشان دادن تعهد ما مالکیت برای افزایش تنوع در موقعیت های رهبری در سراسر لیگ.”

در سال 2003 تصویب و به نام پس از اواخر استیلرز صاحب دن رونی که همراه با پس از آن-کمیسر پل Tagliabue دفاع و پشتیبانی فشار بیشتر NFL تنوع رونی حکومت کاهش یافته است کوتاه از هدف خود در سال های اخیر است. وجود دارد در حال حاضر چهار اقلیت مربیان و مدیران عامل دو در لیگ.

“ما شده اند انجام ضعیف در این منطقه’

پس از 2018 فصل هشت سر مربیان شغل خود را از دست. تنها یک باز پر شده بود توسط یک اقلیت نامزد برایان فلورس در میامی.

زیر فصل گذشته پنج شغل باز آمد و یک اقلیت ران ریورا استخدام شد توسط واشنگتن است.

“ما شده اند انجام میداد در این منطقه گفت:” تروی وینسنت NFL را معاون اجرایی رئیس جمهور از فوتبال عملیات و یک بازیکن سابق و رئيس جمهور از اتحادیه بازیکنان.

همچنین تصویب شد, یک پیشنهاد برای آزاد کردن دستیار مربیان به دنبال هماهنگ شغل با تیم های دیگر. پس از پایان فصل به طور منظم از طریق مارس 1, باشگاه ممنوع است از انکار دستیار مربی چنین فرصت هایی هر چند لیگ مشخص است باز باید برای یک “حسن نیت تهاجمی دفاعی و یا تیم های ویژه co-ordinator.

Goodell خواهد شد که قدرت به حکومت در هر اختلافات بوجود می آیند که در بین تیم های.

صاحبان نیز رای به ممنوعیت انکار یک “غیر-سطح بالا/غیر ثانویه فوتبال اجرایی” از مصاحبه برای یک “واجد شرایط دستیار مدیر کل موقعیت.” هیچ قرارداد می تواند به مذاکره و یا امضا کرد تا بعد از نتیجه گیری از کارفرما باشگاه فصل است.

انگیزه استخدام با انتقاد پیشنهاد

یک طرح به پاداش باشگاه است که استخدام اقلیت ها به عنوان مربیان سر و یا به طور کلی مدیران با بهبود پیش نویس-انتخاب موقعیت بود که پس از ملاقات با برخی از سنگین انتقاد.

“ما جدول قطعنامه اغلب به دلیل بحث منجر به ایده های دیگر که می توانید آن را بیشتر موثر” Goodell گفت. “وجود دارد یک معامله بزرگ از پشتیبانی اما همچنین پیشنهادات و اصلاحات است که ما ممکن است سعی کنید برای رفتن و صحبت کردن با فریتز Pollard اتحاد و دیگران و تقویت آن است.”

صاحبان یکی دیگر از کنفرانس on May 28, اما طراحی شده است که برای مقابله با قوانین از جمله آزادسازی نقد و بررسی فیلم از تصویب تداخل پس از یک سال آزمایش های بسیاری که در NFL اعتقاد باعث سردرد بیشتر از راه حل.

“من نمی خواهم آن را احساس می کرد, گفت:” شاهین جمهور غنی McKay, co-رئیس کمیته مسابقات. “ما با قرار دادن نیویورک در برخی واقعا سخت و دشوار نقاط. هر آنچه در نیویورک انجام داد کسی که قرار بود به انتقاد از آن در طرف دیگر. این یک هیچ برنده وضعیت. که همواره ترس و چرا ما ترسیده بودند و یا من باید می گویند مردد به آن خطا را منوط به بررسی. ما نمی توصیه به ادامه آن پس از یک سال محاکمه بنابراین حکومت می میرد در خود توافق.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>