کودک در بیابان ملخ در سومالی تبدیل خواهد شد شرق آفریقا بعدی طاعون موج, سازمان ملل متحد زراعت کارشناسان هشدار داده اند. تغییر آب و هوا-رانده باران موجب “بی سابقه” پرورش می گوید: سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ.

سازمان ملل متحد سازمان غذا و کشاورزی (فائو) هشدار داد یکشنبه که پوره (نوزاد) در بیابان ملخ بلوغ در سومالی را شورشی backcountry که در آن هوایی پاشش در کنار unrealizable توسعه بال در “بعد از سه یا چهار هفته” و تهدید میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر از مواد غذایی است.

هنگامی که در حال پرواز و گرسنه ازدحام می تواند “مخرب ترین طاعون از ملخ در هر یک از زندگی ما خاطرات اگر ما نمی کاهش مشکل سریع تر از ما انجام می دهند در این لحظه گفت:” سازمان ملل متحد انسانی رئیس علامت Lowcock.

ادامه مطلب: چرا ملخ بسیار مخرب?

ملخ بودند در حال حاضر “بسیار گرسنه نوجوانان” اما هنگامی که مادر فرزندان خواهد هچ تولید “در مورد افزایش 20 برابر” در اعداد هشدار داد Keith Cressman فائو ملخ پیش بینی افسر.

“مادر طبیعت” به تنهایی نمی خواهد حل این بحران گفت: دومینیک Burgeon, انعطاف پذیری مدیر فائو که در خواست کمک کنندگان بین المللی به $76 میلیون (€69.4 میلیون) بلافاصله.

Swarms که چپ آسیب در سراسر بخش هایی از اتیوپی و کنیا در ماه دسامبر نیز می تواند قرار داده و اوگاندا در جنوب سودان اریتره و جیبوتی در معرض خطر و آن را بدترین چنین وضعیت در 25 سال FAO گفت.

شرق آفریقا در حال حاضر 19 میلیون نفر در مواجه با ناامنی غذایی حاد با توجه به منطقه ای بین آژانس امنیت غذایی و تغذیه گروه کاری (FSNWG).

ادامه مطلب: پاکستان وضعیت فوق العاده اعلام شد بیش از ملخ swarms

‘بزرگ’ مصرف مواد غذایی و علوفه

سومالی هفته گذشته اعلام کرد یک ملخ اضطراری با وزیر کشاورزی گفت: حسین Iid هشدار داد که “منابع غذایی برای انسان و دام خود را در معرض خطر هستند.”

بیابان ملخ ها به طور معمول انفرادی اما باعث به ازدحام با شرایط خاصی می تواند مصرف “مقدار زیادی از محصولات کشاورزی و علوفه ای” که در حال حاضر در تعداد زیادی گفت: Iid.

کارشناسان می گویند هوایی آفت کش سمپاشی تنها کنترل موثر اما این زمان hotspot برای بلوغ ملخ است در غیر قابل دسترس قنداق کردن از سومالی برگزار می شود یا در زیر تهدید توسط القاعده مرتبط الشباب گروه های افراطی.

“این است که از آن آغاز می شود” فائو سخنگوی آلبرتو Trillo بارسا گفت: در پلیس محافظت نشست خبری در سومالی حضور داشتند با آسوشیتد پرس اعلام کرد.

“در آینده سه یا چهار هفته, این پوره به عنوان ما آنها را توسعه بال” بارسا گفت: در روز پنج شنبه.

بیشتر بخوانید: ملخ swarms طاعون شرق آفریقا به عنوان آتش سوزی سوختگی استرالیا

Pest-control officials spraying bushes in Somalia

این مقامات در Puntland سومالی در حال سمپاشی با دست, اما تنها هوایی پاشش واقعا موثر ،

‘بی سابقه ملخ بحران’

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ صحبت در پایتخت اتیوپی آدیس آبابا به عنوان یک اتحادیه آفریقا (AU) نشست لگد کردن روز شنبه گفت: “وجود یک ارتباط بین تغییرات آب و هوایی و بی سابقه ملخ بحران فاکتورها باعث ایجاد پلاک اتیوپی و شرق آفریقا است.”

“گرمتر دریاها معنی بیشتر مکش ایجاد زمین مناسب برای پرورش ملخ. این است که بدتر شدن روز به روز گفت:” اشاره به این حادثه تلخ.

آب و هوا کارشناسان نقطه به نقطه باران-تحمل طوفان رسیده است که آبهای سومالی در ماه دسامبر. آن بادها بود انجام ملخ از شبه جزیره عربستان. هفته گذشته فائو گفت: swarms نیز شده بود اندیش در عمان و یمن.

ملخ تراکم در شرق آفریقا به حدی زیاد بود که حتی در خشک کن نرمال آب و هوا خواهد هنوز موفق به مهار یکی دیگر از پرورش نسل گفت, Burgeon.

 An Ethioian girl fending off locusts

یک ملخ ازدحام در جیجیگا در اتیوپی در ژانویه نابود محصولات

جایگزینی محصول غیر واقعی

یک کشاورز در کنیا Kitui, eastern شهرستان استر Kithuka گفت: خبرگزاری رویترز روز دوشنبه گذشته که او نگران بود در مورد محصول تخریب. یکی دیگر از فصل رشد با توجه به شروع در ماه آوریل خواهد بود بیش از حد کوتاه برای هر معنی دار تولید.

پس از قرن گذشته شش بیابان ملخ آفت و یا آنچه کارشناسان به نام منطقه گسترده “upsurges” رخ داده است. یکی از بدترین رخ داده در 2003-2005 در شمال و غرب آفریقا.

ipj/jlw (AP, AFP, dpa, Reuters)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de