به تازگی منتشر شد اسناد و مدارک از سازمان ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) نشان می دهد مقامات واکنش با نا امیدی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار ادعا در پاییز گذشته که طوفان دوریان ممکن است ضربه آلاباما با وجود این واقعیت است که دانشمندان در داخل آژانس مخالفت با او.

اسناد و مدارک — که شامل بیش از 1000 ایمیل — منتشر شد اواخر جمعه شب در پاسخ به قانون آزادی اطلاعات (FOIA) درخواست ثبت شده توسط BuzzFeed, اخبار و نشریات دیگر. BuzzFeed خبرنگار تحقیقی Jason لئوپولد ارسال شده در توییتر موضوع از یافته های خود را در شب جمعه.

بازگشت در اوایل ماه سپتامبر Hurricane دوریان بود که رهبری نسبت به آمریکا پس از ویرانگر باهاما و کشتار ده ها تن. در سپتامبر. 1 رئيس جمهور تهمت توییتی که طوفان دوریان بود در یک مسیر به آمار چند ایالت های جنوبی از جمله آلاباما. (Dorian نیست در نهایت ضربه, آلاباما, اما skirted سواحل فلوریدا و گرجستان است.)

خدمات ملی آب و هوا (NWS) در بیرمنگام Ala., به سرعت پاسخ داد که او اشتباه بود, به tweeting “آلاباما کنید و از اثرات #دوریان. ما تکرار بدون اثرات از طوفان #دوریان احساس خواهد شد در سراسر آلاباما. سیستم باقی خواهد ماند و بیش از حد شرق دور است.”

رئیس جمهور سپس دو برابر کردن ادعا می کنند که آلاباما در خطر بود. در سپتامبر. 4 او به یک به روز رسانی در طوفان در حالی که نشستن در مقابل یک نقشه است که به نظر می رسد که تغییر داده شده است با یک ماژیک سیاه و سفید به نظر می رسد مانند آلاباما ممکن است ضربه.

واکنش شدید عمومی در گرفت و در این لحظه بود با سرعت تلقی #sharpiegate در رسانه های اجتماعی. در سپتامبر. 6, NOAA انتشار بیانیه ای که به نظر می رسید به کاخ سفید و طرد بیرمنگام ایستگاه را صدای جیر جیر.

این unsigned بیانیه خواندن “از چهارشنبه مرداد 28, از طریق پنج شنبه, 2 سپتامبر اطلاعات ارائه شده توسط NOAA و ملی طوفان مرکز به رئیس جمهور تهمت و عموم مردم نشان دادند که گرمسیری-طوفان-نیروی باد از طوفان دوریان می تواند تاثیر Alabama. بیرمنگام خدمات ملی آب و هوا را صبح روز یکشنبه صدای سخن در مطلق که مغایر با احتمالات از بهترین هوا و محصولات موجود در آن زمان است.”

بسیاری از کارشناسان — از جمله به عنوان یک سابق NOAA افسر ارشد عامل سابق و رئیس شعبه از NOAA Hurricane متخصص واحد — تقبیح این بیانیه در رسانه های اجتماعی.

تازگی منتشر ایمیل های کشف شده توسط قانون آزادی اطلاعات درخواست نشان می دهد که وجود دارد نیز سردرگمی و سرخوردگی و خشم در داخل سازمان به عنوان جنجال.

ایمیل در سپتامبر. 4 نشان می دهد مقامات در واکنش به رئیس جمهور ظاهرا-تغییر نقشه, نوشتن, “توجه داشته باشید که [National Hurricane Center] هوا محصول شامل اضافی خط سیاه و سفید بیش از Alabama. ما نمی دانیم که چه روز این محصول بود و اینکه آیا AL بخش گنجانده شد ما محصول اصلی?”

ایمیل دیگری از یک ساعت بعد را نشان می دهد مقامات گفته به نه به طور علنی از پاسخ به کاخ سفید ادعا می کند در مورد طوفان مسیر.

ایمیل های متعدد نشان می دهد که برخی از NOAA مقامات اعتقاد کاخ سفید doctored تصویر دوریان مسیر. یک ایمیل از NOAA ارتباطات رسمی کوری Pieper تایید که “بله که [مشاوره] بود doctored.” ایمیل دیگری از سپتامبر. 4 نشان می دهد مقامات بحث مطبوعات درخواست, درخواست “چگونه شما می خواهید برای رسیدگی به این یکی ؟ به نظر می رسد مانند کسی که در WH درو با یک بازار در تصاویر رسمی ما پیش بینی است.”

یکی دیگر از سپتامبر. 4 ایمیل بحث مطبوعات درخواست گفت: به سادگی: “کمک!!!”

ویژه داستان
“شما رو به هدف.’ جو بایدن 2020 کمپین است که آخرین آزمایش در یک عمر از دست دادن
چیزهایی که او از دست داده است هرگز دور از بایدن ذهن.

بیشتر ایمیل های تایید می کنند که مردم در داخل NOAA فکر کاخ سفید doctored گردید. 4 نقشه. در یک ایمیل از سپتامبر. 5, NOAA رسمی Makeda Okolo می نویسد: “ظاهرا رئیس جمهور معتقد است که در آلاباما در مسیر دوریان و کسی که تغییر یک NOAA نقشه (با sharpie) برای متقاعد کردن مردمی است.”

بنجامین فریدمن, NOAA معاون وزیر برای عملیات پاسخ “بله،”

در سپتامبر. 6 در پاسخ به NOAA بیانیه disavowing NWS بیرمنگام جیر تصحیح جمهور NOAA کارمند Alek Krautmann می نویسد به ارتباطات رسمی اسکات <url> “من رسیدن به, فقط برای کمک به ارائه بازخورد از آژانس. در این بیانیه عمیقا ناراحت کننده به NOAA کارکنان که کار کرده اند و طوفان و نه به طور کامل و دقیق بر اساس جدول زمانی در سوال است.”

در سپتامبر. 7, NOAA اقدام دانشمند ارشد کریگ مک لین همچنین آدرس بیانیه. در یک ایمیل به دیگر مقامات او می نویسد: “برای یک آژانس بر تاسیس و به رسمیت شناخته شده برای تعیین حقایق علمی مورد اعتماد مردم و مسئول در قانون برای قرار دادن به جلو مهم علم اطلاعات پیدا کنم آن را بی وجدانی که صدای ناشناس داخل NOAA خواهد داشت برای تنبیه کردن وظیفه شناس و درست و وفادار NWS پیش بینی که سخن از حقیقت است.”

“چه نگرانی من این است که این دولت فرسایش اعتماد عمومی در NOAA برای آشکار سیاسی بازیابی از یک بیمار به پایان رسیده و مبهم نظر از رئیس جمهور” در این نامه می رود.

ایمیل مبادلات بعد از آن هفته نشان می دهد که چگونه نا امید مقامات با کاخ سفید بحث از طوفان است.

NOAA معاون وزیر بازرگانی برای محیط زیست مشاهده و پیش بینی دکتر نیل Jacobs نوشت: در یک ایمیل “شما هیچ ایده چقدر سخت من مبارزه برای حفظ سیاست از علم است. ما یک هدف علم آژانس و ما نمی خواهد و هرگز نمی خواهد پایه هر گونه تصمیم گیری در هر چیزی غیر از علم است.”

یک مقام دیگر نوشت: “مردم در سراسر سازمان در حال صدمه زدن… نه فقط کسانی که به طور مستقیم درگیر است. برخی از کارکنان خود را از دست دادهاند ذهن من از ترس. تلاش برای حفظ آرامش و تمرکز[.]”

پس از ارسال موضوع از برخی از یافته های خود لئوپولد توییتی “من منتظرش بوده ام 3 سال برای دیدن اگر من می تواند با استفاده از #آزادی اطلاعات به پرده نگاه در داخل یک دولت سازمان که خود را در آشفتگی بیش از چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن است. هرگز فکر نمی کردم این امر می تواند NOAA.”

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر این مقاله است. NOAA بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de