نوزادان در میان 16 مرده در کابل بیمارستان حمله

افراد مسلح مبدل شده و پلیس با حمله به یک بیمارستان در کابل در روز سه شنبه کشته شدن 16 نفر از جمله دو نوزاد از زایمان کلینیک های اجرا شده توسط بین المللی بشردوستانه سازمان پزشکان بدون مرز.

در یک حمله جداگانه در همان روز یک بمب گذار انتحاری زده تشییع جنازه یک پلیس فرمانده با حضور مقامات دولتی و اعضای پارلمان در ولایت ننگرهار به قتل حداقل 24 نفر و زخمی شدن 68. مقامات گفت: مرگ و میر می تواند افزایش یابد.

هیچ فوری ادعای مسئولیت هر دو حمله. طالبان افغانستان اصلی شورشیان اسلامگرا که می گوید آن را متوقف حملات در شهرهای زیر متحده آمریکا خروج نیروهای نظامی ایران را رد دخالت در هر دو.

داعش در عمل در ننگرهار است و انجام تعدادی از مشخصات بالا حملات در کابل در ماه های اخیر. روز دوشنبه نیروهای امنیتی خود را رهبر منطقه ای در پایتخت.

خشونت خطرات انحراف حرکت به سوی آمریکا و میانجیگری در مذاکرات صلح بین طالبان و دولت افغانستان طولانی تردید از شورشیان’ چشم پوشی از حملات

یک کودک گرفته شده است دور توسط آمبولانس پس از حمله افراد مسلح به یک بیمارستان زایمان در کابل در روز سه شنبه. (Rahmat Gul/آسوشیتد پرس)

این حمله در کابل آغاز شد و در صبح هنگامی که حداقل سه نفر افراد مسلح با پوشیدن لباس پلیس وارد دشت-e-Barchi, بیمارستان, پرتاب نارنجک و تیراندازی, دولت, مقامات گفت. نیروهای امنیتی کشته شده بود حمله توسط, بعد از ظهر.

“مهاجمان تیراندازی شد در هر کسی که در این بیمارستان بدون هیچ دلیلی. آن را در یک بیمارستان دولتی و بسیاری از مردم را در خود زنان و کودکان برای درمان” گفت: رمضان علی در نزدیکی فروشنده که دیدم شروع حمله.

100-تخت دولتی بیمارستان زایمان در کلینیک های اجرا شده توسط پزشکان بدون مرز, همچنین شناخته شده توسط آن نام فرانسوی پزشکان بدون مرز (MSF).

MSF را تایید کرد در یک صدای جیر جیر که در بیمارستان مورد حمله قرار گرفته و کارکنان و بيماران در حال تخلیه. تنها چند ساعت قبل از آن تا به حال توییتی عکسی از یک نوزاد تازه متولد شده در کلینیک خود را در آغوش مادر پس از تحویل با خیال راحت توسط اورژانس سزارين ،

داخلی و مقامات وزارت بهداشت گفت: مادران و پرستاران و کودکان در میان کشته و زخمی شدند.

عکس ها از وزارت کشور نشان داد که دو فرزند جوان دروغ گفتن مرده در داخل بیمارستان. یک تصویر نشان داد یک زن که کشته شده بود دروغ گفتن بر روی زمین هنوز هم برگزاری محکم به نوزاد خود را که یک پرستار در واحد تایید شده به مهر تا به حال جان سالم به در برد و تا به حال منتقل شده به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان دیگری.

مقامات گفت: 100 نفر نجات داده شدند از جمله سه اتباع خارجی.

حملات را محکوم کرد

محله است خانه را به بسیاری از اعضای جمهوری اسلامی افغانستان از جامعه هزاره, بیشتر شیعیان در اقلیت شده است که در حمله ستیزه جویان سنی از داعش در گذشته از جمله در کابل در مراسم بزرگداشت مرگ یکی از رهبران آن در ماه مارس است.

رئیس جمهور اشرف غنی در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس حملات را محکوم کرد و گفت که او دستور نظامی برای سوئیچ به حالت تهاجمی و نه دفاعی موضع را اتخاذ کرده بود که ایالات متحده خروج نیروهای نظامی و تلاش می کند به واسطه این مذاکرات.

“به منظور تامین امنیت اماکن عمومی و برای خنثی کردن حملات و تهدید های طالبان و دیگر گروه های تروریستی, من سفارش نیروهای امنیتی افغان به سوئیچ از یک فعال دفاع حالت به یک توهین آمیز و برای شروع عملیات خود را در برابر دشمنان” او گفت:.

در همین حال مشاور امنیت ملی حمدالله محب گفت: در توییتر: “به نظر می رسد کمی نقطه در ادامه به شرکت طالبان در مذاکرات صلح.”

گروه حقوق بشر سازمان عفو بین المللی نیز محکوم کرد و گفت این حملات است.

“این بی وجدانی جنایات جنگی در افغانستان امروز با هدف قرار دادن زنان و زایمان بیمارستان و یک تشییع جنازه باید بیدار جهان را به وحشت غیرنظامیان در ادامه به صورت” گروه گفت: در توییتر. “باید مسئولیت پذیری در قبال این جنایات قبر.”

کشورها از جمله انگلستان و آلمان و ترکیه و پاکستان منتشر شد بیانیه در محکومیت خشونت است.

داعش اعضای کشته شدند

هفته گذشته نیروهای امنیتی کشته و بازداشت چند نفر از اعضای داعش یک سلول است که گفت: مقامات مسئول حملات مختلف در افغانستان از جمله یکی در یک معبد سیک در ماه مارس است. یک انفجار کنار جاده ای در پایتخت در روز دوشنبه که به زخمی شدن چهار غیر نظامی بود, ادعا شده توسط گروه.

افغانستان نیز در مواجهه با خشونت در سراسر این کشور از طالبان حتی در حالی که ایالات متحده تلاش می کند به طلیعه چیزی بودن در مذاکرات صلح پس از امضای خروج نیروهای نظامی توافق در ماه فوریه با نظامیان.

طالبان می گویند که آنها در حال برگزاری بازگشت از حمله به مراکز شهری و عملیات خود را با هدف نیروهای امنیتی دولت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>