نیوزیلند وزیر بهداشت استعفا داد پس از Coronavirus اشتباهات

ولینگتون, نیوزیلند (AP) — نیوزیلند وزیر بهداشت استعفا داد و روز شنبه پس از یک سری از اشتباهات شخصی در طول cor

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

ولینگتون, نیوزیلند (AP) — نیوزیلند وزیر بهداشت استعفا داد و روز شنبه پس از یک سری از اشتباهات شخصی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دیوید کلارک قبلا توضیح داده شده خود را به عنوان یک "احمق" برای شکستن ملت را مستند اقدامات و پس از آن در هفته گذشته به نظر می رسد به سرزنش معشوق سلامت رسمی برای مرز ساقط تولید واکنش خشم از.

اعلام استعفای خود کلارک گفت که او می خواهم قرار دادن تمام انرژی خود را به کار.

"اما آن را تبدیل به طور فزاینده ای برای من روشن است که من در ادامه به نقش منحرف از دولت به طور کلی پاسخ به COVID-19" او گفت:.

کلارک گفت که او در نظر گرفته شده و باقی می ماند در مجلس به عنوان یک کاهش-رتبه بندی داشتند ،

نیوزیلند سلامت پاسخ ستایش شده است در سراسر جهان پس از کشور موفق به از بین بردن جامعه انتقال ویروس است. اما کلارک خود شده است به طور گسترده ای به سخره گرفتند.

آخرین اشتباه آمد در هفته گذشته زمانی که او به نظر می رسد به جای سرزنش برای اجازه می دهد برخی از بازگشت مسافران به ترک قرنطینه بدون آزمایش شده را در صفحه رسمی مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد.

بلومفیلد که ایستاده بود پشت کلارک در حالی که او صحبت کرد به نظر می رسد نیش زده با انتقاد به او اخم کرد و نگاه دور در یک ویدئو گرفته شده توسط Newshub و بازدید دهها هزار بار. بلومفیلد شده است این کشور اعتماد پزشکی متخصص و عمومی صورت ویروس پاسخ — شبیه به دکتر Anthony Fauci در ایالات متحده است.

بسیاری از مردم خشمگین کلارک کلمات و توییتر کمپین لقب "شکوفه بلومفیلد" راه اندازی شد برای خرید گل برای بلومفیلد. به صدها دلار ریخت و در بلومفیلد خواسته که پول اهدا به جای آن به موسسات خیریه که در آن بود.

این فقط آخرین در یک سری از missteps توسط کلارک.

در ماه آوریل او بود محروم از برخی از مسئولیت های خود را پس از هجوم این کشور سخت مستند اقدامات است. او سوار 19 کیلومتر (12 مایل) به ساحل را به یک پیاده روی با خانواده اش به عنوان دولت درخواست شد مردم به تاریخی فداکاری با ماندن در خانه.

"من یک ادم سفیه و احمق و من درک می کنم که چرا مردم خواهد بود عصبانی با من" کلارک گفت: در آن زمان. او همچنین در اوایل اذعان رانندگی به پارک نزدیک خانه خود را برای رفتن به دوچرخه سواری در کوهستان نیز در سرپیچی از قوانین است.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: در آن زمان او به طور معمول باید اخراج کلارک اما این کشور نمی تواند به استطاعت به شکل گسترده ای در بخش بهداشت و درمان در حالی که آن را مبارزه با ویروس. به جای او محروم کلارک از نقش خود به عنوان معاون وزیر دارایی و تنزل مقام او را به پایین کابینه رتبه بندی.

اما در روز پنج شنبه protocol wine studio گفت که او آماده پذیرش کلارک استعفای.

"ضروری است سلامت ما رهبری است و اعتماد به نفس از نیوزیلند عمومی" protocol wine studio در بیانیه ای گفت. "همانطور که دیوید به من گفت نیازهای این تیم باید قبل از او به عنوان یک فرد است."

Protocol wine studio منصوب وزیر آموزش و پرورش کریس Hipkins به طور موقت به سر می برد ،

این حرکت در می آید کمتر از سه ماه قبل از زلاند نو رای دادن در انتخابات پارلمانی. Protocol wine studio که منجر لیبرال حزب کارگر دیدم محبوبیت او افزایش می یابد در طول مراحل اولیه ویروس, پاسخ, اگر نظر سنجی های اخیر نشان می دهد محافظه کار حزب ملی تحت رهبر جدید تاد مولر است حملاتی را به نیروی کار منجر شود.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب