نیوزیلند به پرداخت ادای احترام با روشن پرچم آلمان به عنوان آخرین شهروندان عودت

اوکلند را روشن آسمان برج در رنگ های پرچم آلمان در به رسمیت شناختن نهایی بازگشت پرواز. برخی از 12,000 آلمانی ها گیر شد در این کشور با توجه به مستند اقدامات است.

برج آسمان در آوکلند نیوزیلند روشن خواهد شد تا در رنگ های آلمان پرچم ملی در روز دوشنبه به افتخار آخرین آلمانی مسافران در نیوزیلند بودن عودت از کشور است.

“اوکلند آسمان برج را روشن و سیاه و قرمز و زرد طلایی در این شب به علامت نهایی بازگشت پرواز از آلمان خارج از نیوزیلند. در پایان امروز ما نقل مکان کرد 8,500 رشته آلمانی ها بازگشت به میهن خود را” آلمانی-نیوزیلند اتاق بازرگانی را تایید کرد, در بیانیه ای.

لوفت هانزا پرواز A380 357 با 500 اتباع آلمان در هیئت مدیره است که با توجه به پرواز از اوکلند به فرانکفورت در 6:30 p.m وقت محلی (0600 GMT/UTC). آن را پایین تصویب بیش از بندرگاه گذشته آسمان برج.

ادامه مطلب: Coronavirus: نیوزیلند اجازه می دهد تا رشته گردشگران به ترک

حدود 200000 آلمانی ها گرفتار شده بودند خارج از کشور به عنوان یک نتیجه از در سراسر جهان مستندات و محدودیت های مسافرتی به دلیل ترس از coronavirus همه گیر 12,000 از آنها در نیوزیلند.

اتاق مدیر اجرایی, Monique موج گفت که قادر به ارسال آنها را به عقب بود “فوق العاده رضایت بخش و تسکین بزرگ.”

چهارده کشته و 12 هوایی نیوزیلند پرواز بودند خبره برای رشته آلمانی ها تا 1200 مسافر به عقب در هر روز. یکی دیگر از پرواز از مسافران است که با توجه به پرواز بازگشت به آلمان و از, Christchurch, امروز.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>