نیوزیلند: جاری شدن سیل شدید نیروهای هزاران نفر برای فرار

بارش باران باعث رانش زمین در نزدیکی توریستی نقاط داغ در سراسر نیوزیلند جنوبی جزیره است. مقامات تخلیه تعدادی از خانه ها و ارسال هلیکوپتر و هواپیماهای ترابری آن رشته.

نیوزیلند Southland منطقه اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه پس از جاری شدن سیل هزاران نفر مجبور به فرار از ساکنان خانه های خود و صدها نفر از گردشگران در رشته محبوب میلفورد صدا و فرانتس یوزف نقاط توریستی.

جنوب جزیره بود با بمباران بیش از 1000 میلی متر (39 اینچ) از بارش باران در تنها 60 ساعت باعث لغزش در جاده های اصلی و رودخانه ها باعث به سرریز.

پیشتر در روز سه شنبه مقامات محلی هشدار داد ساکنان در کم ارتفاع شهرها از گور Mataura و Wyndham به تخلیه بلافاصله و سر به زمین بالاتر به عنوان Mataura رودخانه نشان داد نشانه هایی از ترکیدن. ساکنان گفتند که با آنها لباس و دارو و مدارک شناسایی.

“ما با صدور اعلامیه به تخلیه و آماده شدن برای تخلیه به 6000 نفر در سراسر این منطقه” یک سخنگوی اورژانس مدیریت Southland (EMS) به فرانسه آژانس خبری AFP.

دو جزئی آسیب های گزارش شده پس از رانش زمین زده یک کلبه در Routeburn پیاده روی مسیر در نزدیکی میلفورد صدا با هر دو نفر دریافت درمان در صحنه است.

ادامه مطلب: نظر: ما باید به بحث در مورد آب و هوا

مراکز اورژانس

حدود 200 نفر airlifted به نزدیکی Te Anau به عنوان سیلاب مسدود شده و دسترسی به بخش های جاده ای به محبوب میلفورد صدا پیاده روی مسیر با توجه به اورژانس.

“گردشگران… شده اند و catered برای” آن گفت:. “روحیه بالا بوده و در میان بازدید کنندگان و کارکنان آنها به عنوان دریافت جلسات به طور منظم و در تماس با دوستان و خانواده.”

مقامات دستور داد که قدرت برش در مناطق آسیب دیده به عنوان یک احتیاط و راه اندازی مراکز تخلیه در کلیساها و مدارس سراسر Southland منطقه است.

ادامه مطلب: تغییر آب و هوا: نیوزیلند عبور “صفر کربن’ قانون

گردشگران رشته در یخچال

حدود 1000 گردشگران سرگردان توریستی شهر Franz Josef معروف آن یخچال های طبیعی پس از تعطیلات آخر هفته آب و هوای طوفانی باعث رانش زمین, جاری شدن سیل در شهر کوچک اصلی و بزرگراه.

برخی از گردشگران بودند امید بستن به فرار با هلیکوپتر یا هواپیما های کوچک در حالی که دیگران در انتظار بودند تا بزرگراه بازگشایی شد. مقامات محلی گفت: دسترسی به این شهر به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشایی تا جمعه.

وستلند شهردار بروس اسمیت گفت: وجود حدود 20 هواپیما و هلیکوپتر به نام برای کمک به ساکنان و گردشگران منطقه را ترک می کنند.

“همه آنها باید این گزینه از گرفتن بال ثابت هواپیما یا هلیکوپتر” اسمیت گفت. “این فقط یک سوال است که می نویسد بررسی کنید. من درک می کنم که.”

اسمیت افزود که بیشتر مردم را تحت تاثیر قرار شده است اگر رانش زمین اتفاق افتاده است چند هفته بعد به عنوان زمانی که منطقه وارد اوج فصل تابستان است.

حدود 6,000 گردشگران سفر از طریق Franz Josef منطقه هر روز در طول فصل اوج.

mvb/stb (AP, AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر