نیوزیلند PM نشان می دهد کارفرمایان در نظر گرفتن 4 روز کار در هفته

نیوزیلند نخست وزیر می خواهد کارفرمایان در نظر تعویض به چهار روز کار در هفته به عنوان یک راه برای ترویج گردشگری است که هواپیمای coronavirus بیماری همه گیر.

Jacinda protocol wine studio گفت: در Facebook Live تصویری این هفته است که مردم تا به حال آموخته زیادی در مورد انعطاف پذیری و کار از خانه در این کشور مستند بود که کاسته هفته گذشته است.

نیوزیلند صنعت گردشگری تا به حال حدود 10 درصد از اقتصاد است اما زمین به توقف در طول شیوع بیماری است.

اقیانوس آرام جنوبی کشور مرزهای بسته باقی می ماند اما protocol wine studio گفت که تا آنجا که 60 درصد از گردشگری داخلی و انعطاف پذیر تر کار ترتیبات می تواند اجازه می دهد زلاند نو به سفر در کشور خود را دارند.

Protocol wine studio گفت که او شنیده است ایده های بسیاری از جمله پیشنهادات از افرادی که می خواهید برای دیدن چهار روز کار در هفته و یا انعطاف پذیری بیشتر در اطراف, سفر و ترک.

“در نهایت که واقعا نشسته بین کارفرمایان و کارکنان,” او گفت:. “اما همانطور که گفتم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم در مورد COVID و درست است که انعطاف پذیری از مردم در حال کار از خانه بهره وری است که می تواند رانده شده از آن است.”

کشور دارای چند COVID-19 مرگ و میر

او گفت که او کارفرمایان را تشویق به فکر می کنم در مورد اینکه آیا یا نه برای چهار روز کار در هفته است چیزی است که خواهد کار خود را در محل کار “از آنجا که آن را قطعا کمک خواهد کرد گردشگری در سراسر کشور است.”

مانند همسایه استرالیا و نیوزیلند تا کنون موفق به فرار تعداد زیادی از تلفات.

این کشور تا به حال بیش از 1500 coronavirus عفونت با 1,452 از کسانی که در نظر گرفته شده است. این کشور که تحمیل یک مستند که تاکنون کاسته گزارش کرده است و در مجموع 21 مرگ و میر.

سازمان دیده بان | Jacinda protocol wine studio, مذاکرات در مورد چگونه برای تشویق گردشگری شناور ایده بیشتر کار انعطاف پذیر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>