نیوزیلند مسجد تیرانداز پنجه نرم می کند گناه به تروریسم

خود قسم خورده سفید supremacist متهم به قتل 51 نفر در دو نیوزیلند مساجد تغییر تقاضای خود را از گناه نیست گناه. او چهره تروریسم اتهامات عنوان شده است که می تواند زمین او را یک عمر در زندان است.

یک مرد استرالیایی متهم به قتل ده ها تن از مردم در دو مسجد در Christchurch, New Zealand, اعتراف به گناه به اتهام قتل و اقدام به قتل و تروریسم در چهارشنبه, مقامات گفت.

29-سال-قدیمی تنها مرد تفنگ بود متهم به هدف قرار دادن مسلمان نماز جمعه در کرایستچرچ در 15 مارس در حمله به پخش زنده در Facebook که در سمت چپ 51 نفر کشته شدند.

خود قسم خورده سفید supremacist مظنون قبلا اعتراف نه گناه به اتهام تروریسم که حمل حداکثر مجازات حبس ابد.

بیشتر بخوانید: سفید برتری هنوز هم آفت نیوزیلند PM Jacinda protocol wine studio می گوید:

نیوزیلند چهار هفته مستند با توجه به کروناویروس بیماری مجبور به دادگاه انجام شود از راه دور.

“گناه درخواست به 51 اتهام قتل 40 به اتهام اقدام به قتل و یک بار از درگیر شدن در یک عمل تروریستی گرفته شد از طریق یک فایل صوتی و تصویری از لینک Auckland زندان” کمیسر پلیس مایک بوش در بیانیه ای گفت.

“پلیس قدردانی این خبر را به عنوان یک شگفتی به قربانیان و برخی از آنها ممکن است آرزو به حضور در دادگاه کردند.”

این مسجد تیراندازی شد مرگبارترین در نیوزیلند تاریخ مدرن و باعث شد که دولت به تصویب قوانین جدید ممنوعیت ترین نیمه اتوماتیک سلاح.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: در آستانه سالگرد کشتار که این کشور هنوز هم کار بر روی ریشه کن کردن سفید برتری.

“مسئولیت ما این است که به مبارزه با نه تنها که هستی اما پیش سازهای به آن وجود دارد. وجود دارد خیلی بیشتر است که ما می توانید انجام دهید” protocol wine studio گفت.

jcg (AP, AFP رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>