نیوزیلند است و دیگر Coronavirus بعد از 2 مسافران تست مثبت

(ولینگتون-نیوزیلند) — نیوزیلند است و دیگر از کروناویروس جدید پس از مقامات بهداشتی می گویند دو زن که پرواز از لندن به دیدن مرگ یک پدر و مادر تا به حال آزمایش مثبت است.

اما قبل از آنها آزمایش به زنان داده شده بود معافیت به ترک قرنطینه دلسوز در زمینه سفر کرده بود از اوکلند به ولینگتون ،

مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد گفت که به عنوان بخشی از برنامه سفر این زنان تا به حال هیچ تماسی با هر نفر و یا هر گونه امکانات عمومی در سفر جاده ای خود را.

این موارد جدید را موجب دور از تست در نیوزیلند برای هر کسی که ممکن است به زنان است. که شامل مسافران و کارکنان در پروازهای خود را که وارد شده از طریق بریزبن در استرالیا و دیگر مردم در اوکلند هتل آنها در ابتدا در آنجا ماند در قرنطینه و اعضای خانواده آنها ملاقات در ولینگتون.

زنان باقی می ماند در انزوا در ولینگتون و تاخیر در تشییع جنازه پدر و مادر خود را تا زمانی که آنها را بازیافت. تا سه شنبه نیوزیلند رفته بود بیش از سه هفته بدون هیچ گونه موارد جدید و اعلام کرده بود که هر کسی که تا به حال قرارداد این ویروس بهبود حال گذشته از 22 نفر که فوت کرد.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>