نیوزیلند کمک های مالی جیمز کامرون معافیت به سفر بان کی مون به طوری که او می تواند شروع فیلمبرداری آواتار عاقبت

Filmmaker جیمز کامرون بازگشت به نیوزیلند برای شروع تولید در آواتار عاقبت مجموعه صحنه را برای اقیانوس آرام جنو

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

Filmmaker جیمز کامرون بازگشت به نیوزیلند برای شروع تولید در آواتار عاقبت مجموعه صحنه را برای اقیانوس آرام جنوبی کشور به موقعیت خود را به عنوان یک Covid-رایگان هیون در جهان هنوز در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر.

30 نفر خدمه داده شد و دولت با معافیت وارد کشور شده است که بسته به خارجی ها برای سه ماه — از آنجا که این پروژه خواهد اطمینان حاصل شود کار برای 400 محلی. دیگر فیلمسازان به دنبال در حالی که پروموتر بوکس باب Arum است و با توجه به اوکلند به عنوان یک محل برای آینده عنوان مبارزه سنگین وزن به دلیل آن می تواند تلویزیونی در سطح جهان در مقابل یک 60,000 نفر جمعیت است.

در حالی که هفت هفته در سراسر کشور مستند متوقف شده صرف و بسته شدن مرز بین برود بین المللی گردشگری و آموزش و پرورش صنایع نیوزیلند موثر بوده است در حاوی ویروس بوده است وجود دارد هیچ مدرکی از جامعه انتقال برای تقریبا دو ماه. نخست وزیر Jacinda protocol wine studio برداشته آخرین محدودیت در مصرف کنندگان و کسب و کار در ژوئن 8, امکان بازگشت به حالت عادی است که مجموعه اقتصاد در مسیر بازیابی.

"ما باید یک ابر قدرت جدید است که در حال Covid رایگان در جهان مبتلا به این ویروس گفت:" راجر کبک رئیس Wellington فکر مستقر در نیوزیلند ابتکار. "ما باید به دنبال در چگونه ما می تواند استفاده از آن را به برخی از زندگی را به اقتصاد است."

ملت از 5 میلیون نفر در حال حاضر یکی از کمترین پاسخ دقیق تنظیمات در جهان با توجه به سنج طراحی و توسعه توسط دانشگاه آکسفورد. نیوزیلند تا به حال 1,516 Covid موارد در مجموع و 22 مرگ و میر. وجود دارد 11 فعال موارد همانطور که از ژوئن 24, همه ساکنان که در بازگشت از خارج از کشور هستند و در قرنطینه اجباری.

Protocol wine studio ماه گذشته استقبال Microsoft Corp. برنامه ریزی برای ایجاد یک مرکز داده در نیوزیلند برای خدمات ابری و گفت: این شرکت نمی تواند سرمایه گذاری اگر آن را نمی باید اعتماد به نفس کامل در اقتصاد و ملت ارائه می دهد یک محل امن برای عملیات در هر دو سلامت و حس کسب و کار. گرفتن در بالای Covid-19 اوایل نیوزیلند ایجاد کرده است یک "پناهگاه امن مزیت استراتژیک," او گفت:.

تولید ناخالص داخلی کاهش یافت و بیشتر در 29 سال در سه ماه اول سال و اقتصاددانان پیش بینی سه ماهه دوم انقباض می تواند رویکرد 20%. در عین حال در حال حاضر وجود دارد نشانه هایی که تقاضا متداول و تحلیلگران انتظار دو رقمی تولید ناخالص داخلی ارتجاعی در سه ماهه سوم.

روشن تر چشم انداز دیدم نیوزیلند تبدیل شدن به اولین عمده سهام در بازار آسیا و اقیانوسیه برای پاک کردن آن Covid مربوط به ضرر و زیان است. معیار S&P/NZX 50 شاخص در حال حاضر 32 درصد از آن 23 مارس کم است. کیوی دلار برداشته شده 13% در همان دوره است.

برای کمک به بهبود دولت متعهد شده است NZ$62 میلیارد دلار (40 میلیارد دلار) از پشتیبانی مالی, در حالی که بانک مرکزی به کاهش نرخ بهره و سوار بر کاهش کمی برای رانندگی کردن هزینه های استقراض. بانک مرکزی امروز تصریح کرد آماده است به ارائه محرک در صورت نیاز.

فیلم

صفحه صنعت ارزش NZ$3 میلیارد دلار در سال و قابلیت ظهر productions ساخته شده توسط استودیوهای خارجی هستند و یک بخش کلیدی است که با استفاده از هزاران نفر از کارگران محلی. به همین دلیل دولت معاف 56 فیلم خارجی خدمه به سفر در اینجا — آواتار گروه دوم تیم است که با شروع این هفته ساخت قدرت سگیک فیلم با بازی بندیکت کامبرباچ و کیرستن دانست.

این آواتار عاقبت حال تولید در ولینگتون در همکاری با پیتر جکسون Weta Digital. کامرون اجاره هواپیما از لس آنجلس و پا این لایحه برای خود دو هفته قرنطینه در یک هتل شهر به منظور سر کار.

این پروژه سرمایه گذاری خواهد کرد NZ$70 میلیون باقی مانده از سال 2020 و "میلیون ها نفر بیشتر از یک ماه پس از آن برای چند سال آینده" تولید کننده Jon Landau گفت: تلویزیون نیوزیلند. توسط آمدن در سراسر مرز و رفتن را از طریق فرآیند قرنطینه خدمه اش شده است یک آزمایش برای اجازه دادن به کارگران ضروری در, او گفت:.

"این یک سیگنال به فیلم های دیگر که آنها می تواند بازگشت به کار در اینجا با خیال راحت به کسب و کارهای دیگر که ممکن است هنوز از فکر آمدن به نیوزیلند, قبل," او گفت:. "فرصت ها بسیار زیاد هستند و ما گوه در درب است که امیدوارم آنلاک زیادی برای اقتصاد است."

دانش آموزان

صادرات صنعت آموزش و پرورش — به ارزش حدود NZ$5 میلیارد سال — اضطراب برای دولت برای آزاد کردن دسترسی برای دانشجویان خارجی بسیاری از آنها متعهد شدند برای ادامه دوره قبل از همه گیر رخ داد. وزیر آموزش و پرورش کریس Hipkins گفته نیوزیلند Covid وضعیت ممکن است آن را حتی بیشتر مطلوب کشور برای خارجی ها به مطالعه ،

"برای دانش آموزان آینده به یک محیط امن باید جذاب" گفت: جان McDermott, مدیر, Wellington مبتنی بر اقتصادی مشاوره Motu سابق و یک اقتصاددان ارشد در RBNZ. "ما در حال Covid رایگان و است که باید در یک فرصت است. وجود دارد برخی از صنایع که امیدوارم می تواند با استفاده از آن است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب