نیویورک نیاز به دو بار در هفته Coronavirus تست پرستاری در خانه, کارکنان

(ALBANY, n. y.) — New York, خانه های پرستاری باید شروع دو بار در هفته coronavirus تست برای همه کارکنان و دیگر نمی خواهد ارسال COVID-19 بيمار ترک بیمارستان های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یکشنبه اعلام کرد پس از رو به رشد آمریکا از دست زدن به مرکز پرستاری شیوع است.

ملت را بیش از 26,000 coronavirus مرگ و میر در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات یک پنجم از آنها — در مورد 5,300 — در نیویورک با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس.

که بیشترین تعداد خانه سالمندان مرگ و میر در کشور, هر چند ایالت دیگر نیز تلاش برای کنترل این ویروس در پرستاری امکانات. در واقع آنها برای حساب درصد بالاتر از coronavirus مرگ و میر در بسیاری از کشورهای دیگر کومو گفت.

اما نیویورک ساکنان خانه سالمندان’ بستگان مراقبت های بهداشتی ناظران و قانونگذاران باید گفت دولت نمی به اندازه کافی تمرکز بر تهدید و سپس ویرانگر واقعیت COVID-19 در خانه های سالمندان.

منتقدان گسله دولت برای در نظر گرفتن هفته به انتشار تعداد مرگ و میر در خانه های فردی — و هنوز هم انتشار تعدادی از موارد — و برای انجام نیست و یا نیاز به گسترده تست در امکانات.

در حال حاضر کارگران تست خواهد شد دو بار در هفته کومو گفت. همانطور که برای ساکنان گفت: دولت بود و آنها را آزمایش به عنوان آنجا که ممکن است.

دولت در مواجهه خاص موشکافی برای مارس 25 وزارت بهداشت بخشنامه نیاز به خانه های سالمندان به دوره نقاهت coronavirus بیماران. سیاست شبیه به یکی از همسایه نیوجرسی در نظر گرفته شده برای کمک به آزاد کردن تخت بیمارستان برای بیماران بدحال به عنوان موارد رسید.

در حال حاضر “ما نه تنها از رفتن به ارسال یک فرد که مثبت است به خانه سالمندان پس از یک بیمارستان” کومو روز یکشنبه گفت. او گفت: این بیماران می تواند جایگزین در جای دیگر نشان می دهد که آنها می تواند کارگردانی به سایت در اصل مجموعه ای به عنوان موقت بیمارستان.

او همچنین تاکید کرد که خانه های سالمندان باید در انتقال هر فرد آنها نمی تواند مراقبت از.

___

Peltz گزارش از نیویورک است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>