شهردار نیویورک اعلام کرد NYPD را در مقیاس اجتماعی فاصله اجرای

تیاو در اداره پلیس شهر نیویورک (NYPD) خواهد شد در نظر گرفتن یک گام به عقب از آن اجرای نقش های اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از چند خشونت درو گسترده انتقاد.

در طول یک جمعه کنفرانس مطبوعاتی شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت که NYPD افسران دیگر خواهد بود توزیع بلیط و یا دستگیری افرادی که با پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, و یا کسانی که در حال جمع آوری در گروه های کوچک.

“ما در حال رفتن به تمرکز بر روی هنگامی که آن شروع می شود به بیش از یک تعداد انگشت شماری از مردم و ما قصد داریم به داشتن NYPD در اجرای پوشش صورت” Mayor de Blasio اعلام کرد. “امیدوارم که روشن خواهد شد هر کس ارتباط به یکدیگر و به ما کمک کند دست آوردن بهترین نتیجه در حالی که همچنین حمایت از پیشرفت ما در رابطه بین پلیس و جامعه است.”

د Blasio گفت که ماموران ادامه خواهد داد برای شکستن تا اجتماعات بزرگ اما افزود که “اگر ما هرگز نیاز به هر گونه اقدام اجرایی دیگر از NYPD نمایش و مردم ترک که ایده آل تا کنون.”

خود را اعلام می آید پس از گزارش های متعدد از آشکارا تهاجمی دستگیری مربوط به مردم گفت: به نادیده گرفتن اجتماعی فاصله گرفته است. تازه ترین حادثه جرقه خشم آمد و در مارس 13, با, تصویری رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی نشان از یک مادر بودن بازداشت توسط ماموران پلیس نیویورک مترو به اتهام پوشیدن یک ماسک مناسب است. این زن است که فرزند کوچک در حال حاضر در سراسر دستگیری دیدم که او کشتی به طبقه به عنوان تماشاچیان به تماشای برخی از فریاد “او تا به حال ماسک.”

هر دو پلیس طرفداران اصلاحات و NYPD اتحادیه به نام برای افسران برای پایان دادن به پلیس بهداشت عمومی اقدامات آشکار است. نمایندگان این زمینه با انتقاد از آنچه که آنها را دیدم به عنوان ابهام در د Blasio بیانیه.

پاتریک لینچ رئیس پلیس خیرخواه انجمن شهر نیویورک (نیویورک PBA) استدلال کرد که د Blasio قوانین جدید را ایجاد مسائل بیشتر. “سیاست جدید باید یک تک جمله: افسران پلیس مسئول اجرای اجتماعی فاصله و یا دیگر بهداشت عمومی بخشنامه ها” لینچ در بیانیه ای گفت.

و رابرت Gangi مدیر شهر نیویورک-بر اساس سازمان حمایت پلیس اصلاحات سازماندهی پروژه های (PROP) برچسب تصمیم یک “متوسط گام” برای این گروه بلکه در ادامه به فراخوان پلیس برای جلوگیری از اجرای دسترس نباشد.

آن را به وضوح در پاسخ به ویدئوها و سیاه چشم که به آنها داده ام NYPD و د Blasio,” Gangi زمان می گوید. “سیاست باید برای حذف NYPD به طور کامل از اجرای اجتماعی فاصله.”

نوشتن به Josiah بیتس در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>