شهر نیویورک Coronavirus رسمی مرگ و میر ممکن است از دست رفته هزاران نفر از موارد CDC, مطالعه می گوید:

(نیویورک) — شهر نیویورک مرگ و میر از coronavirus ممکن است هزاران نفر از تلفات بدتر از شمارش نگه داشته شده توسط شهرستان و دولت با توجه به تجزیه و تحلیل روز دوشنبه منتشر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

بین 11 مارس و آوریل 2 مورد 24,000 بیشتر مردم در این شهر از محققان را معمولا انتظار می رود در طول دوره زمانی که در این گزارش گفت:.

که در مورد 5,300 مرگ و میر بیشتر بودند از سرزنش در coronavirus رسمی برگه در طول این هفته است.

برخی از کسانی که بیش از حد مرگ و میر می تواند COVID-19 مرگ و میر که رفت uncounted به خاطر یک شخص مرده در خانه و یا بدون ارائه دهندگان خدمات پزشکی تحقق آنها آلوده شدند, محققان در, نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی گفت.

آن را نیز ممکن است نشان دهنده یک اثر موج دار شدن از بحران بهداشت و درمان آنها نوشت. عمومی, ترس بیش پیمانکاری ویروس و فشار زیادی در بیمارستان ها ممکن است منجر به تاخیر در مردم به دنبال و یا دریافت نجات بخش مراقبت نامربوط شرایط مانند بیماری قلبی یا دیابت است.

“ردیابی بیش از حد مرگ مهم است به درک این سهم به میزان مرگ ناشی از هر دو COVID-19 بیماری و عدم در دسترس بودن مراقبت از غیر COVID شرایط” این گزارش گفت:.

این گزارش تأکید چالش های مقامات چهره در کمیت تلفات انسانی از بحران است. مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اعتقاد بر این بود undercounted در سراسر جهان با توجه به محدودیت در تست و راه های مختلف کشور تعداد مرده است.

از طریق پنج شنبه, New York شهرستان ثبت شده بود نزدیک به 14 ، 800 زمین و میر تایید شده توسط آزمایشگاه آزمون و دیگری نزدیک به 5,200 احتمالی مرگ و میر که در آن هیچ تست در دسترس بود اما پزشکان مطمئن شوید که به اندازه کافی به لیست ویروس در گواهی فوت است.

در تحلیل آن در این گزارش منتشر شده روز شنبه گفت: 5,293 حد مرگ شد, در بالای هر دو را تایید کرد و احتمال مرگ و میر.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>