شهر نیویورک شیفت 1 میلیارد دلار از NYPD به آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی در بودجه جدید

(نیویورک) — شهر نیویورک نمایندگان مجلس با تصویب تلخ بودجه اوایل روز شنبه که تغییر خواهد کرد 1 میلیارد دلار از

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

(نیویورک) — شهر نیویورک نمایندگان مجلس با تصویب تلخ بودجه اوایل روز شنبه که تغییر خواهد کرد 1 میلیارد دلار از پلیس به آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی در سال آینده اذعان معترضان خواسته های پلیس برای کاهش هزینه — اما در حال سقوط کوتاه از آنچه فعالان به دنبال.

رای گیری توسط شورای شهر آمد و در یک لحظه فوق العاده ای که این کشور بزرگترین شهر دست و پنجه نرم کردن با 9 میلیارد دلار از دست دادن درآمد به علت بیماری همه گیر کوروناویروس و به طور همزمان با فشار به کاهش در سیاست گذاری و سرمایه گذاری بیشتر در جامعه و برنامه های اجتماعی است.

معترضان شده اند معترضان در خارج از شهر اصرار دارد که این شهر بریده بریده از 1 میلیارد دلار از اداره پلیس نیویورک بودجه در میان مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور به "پال خواستار قطع بودجه دولت" پلیس — یک حرکت متحرک با خشم بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید در دست پلیس است.

منتقدان این قرارداد گفت: یک میلیارد دلار برش نبود یک میلیارد دلار را قطع کرد. برخی از این بودجه کاهش آنها اشاره شد صرفا تغییر پلیس توابع مانند مدرسه ایمنی به وزارت آموزش و پرورش. و آنها شک وعده کاهش اضافه کاری همیشه اتفاق می افتد.

شهردار بیل د Blasio پشتیبانی $88.2 میلیارد دلار صرف برنامه شد. رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson گفت: زمانی که بودجه معامله شد و اعلام کرد که این بود آنچه که او امیدوار بود و اظهار تاسف او تا به حال شده است قادر به مذاکره بزرگتر پلیس بودجه را کاهش دهد.

"من نا امید" جانسون گفت: در یک کنفرانس خبری. "من بهترین من."

این پیشنهاد را کمی ارام کردن تظاهرکنندگان. گفت: بسیاری از آنها در نظر گرفته شده برای اقامت در خارج از شهر هال به طور نامحدود.

"ما در حال gaslit" گفت: فعال Jawanza جیمز ویلیامز. "این جنبش است که در مورد خیلی بیشتر از 1 میلیارد دلار و این به این معنی آنها را درک نمی کنند آنچه که ما می گویید."

فعالان می گویند این بودجه نیاز به توجهی نمی نمادین تفاوت در پیشبرد نژادی عدالت و کاهش اندازه و قدرت این کشور بزرگترین نیروی پلیس.

پنج سال پیش شورای شهر — سپس به عنوان در حال حاضر اکثریت دموکرات — اضافه شدن حدود 1,300 اضافی افسران به NYPD. در حال حاضر جانسون گفت که او اشتباه بود به حمایت از توسعه.

شورای بودجه رهبران گفتند نیاز به تعادل تماس را قطع پلیس با دستياران نگرانی در مورد ایمنی.

"بسیاری در جامعه حمایت کرده اند پلیس و می خواهید پلیس. آنها فقط می خواهند خانواده ها و افراد جوان به درمان نسبتا" گفت: Councilwoman ونسا گیبسون که نشان دهنده یک منطقه برانکس که در آن بیش از نیمی از ساکنان اسپانیایی هستند و حدود 40% سیاه و سفید هستند. گیبسون گفت: او می خواهم به ملاقات روز شنبه با بستگان یک برانکس 17 ساله بود که به ضرب گلوله کشته و سه شنبه روز پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان.

"من نمی خواهم هر کسی دچار سوء تفاهم و فکر می کنم که ما اهمیتی نمی دهند که ما شده اند نه کار ما behinds کردن برای رسیدن به یک محل حقوق صاحبان سهام" در حالی که جوامع "در حال و نه در پشت سمت چپ با جرم و جنایت و خشونت غیر قانونی اسلحه در جوامع ما هیچ برنامه و هیچ فعالیت و هیچ امیدی برای فردای بهتر," گیبسون گفت.

اما برخی از اعضای دیگر گفت: بودجه پیشنهادی نمی حفاری های عمیق به اندازه کافی به پلیس صرف. عضو شورای براد کاوشگر که رای دادند نه به آن نام "بیشتر بودجه-رقص از کاهش معنی دار."

کاهش می آیند از لغو حدود 1200 نفر پلیس استخدام کلاس برای ماه آینده — هر چند کلاس دیگر در ماه اکتبر برنامه ریزی شده است برای رفتن به جلو — به عنوان به خوبی به عنوان نصف اضافه هزینه redeploying افسران از توابع اجرایی به گشت و پایان دادن به پلیس مسئولیت برای عبور از نگهبانان و بی خانمان کمک رسانی.

اداره پلیس نیز خواهد داد تا کنترل بیش از مدرسه عمومی امنیت که NYPD در زمان بیش از وزارت آموزش و پرورش در سال 1998 است. این شهرستان دارای حدود 5,300 غیرنظامی مدرسه ایمنی عوامل است. د Blasio گفت: جزئیات می شد کار می کرد اما وزارت آموزش و پرورش را آموزش عوامل است.

پول را به جای آن به آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی در جوامع ضربه سخت توسط ویروس و تابستان برنامه های جوانان برای بیش از 100 ، 000 نفر است.

دیگر کاهش در حال ساخته شده به NYPD پایتخت بودجه از جمله لغو طرح ساخت جدید پلیس در حوزه ملکه و به جای استفاده از پول برای ساخت یک مرکز جامعه.

"همه ما درک می کنیم که ما برای پاسخ به این نگرانی از این لحظه است که مردم می خواهید برای دیدن جامعه ما پیشرفت" د Blasio, یک دموکرات گفت: در یک کنفرانس خبری. او قول داد که این تغییرات نمی خواهد سازش امنیت عمومی.

مقامات پلیس نیست نظر سه شنبه ، کمیسر درموت شیا گفت: او به دادن تا مدرسه ایمنی و کاهش زمانی که مقدار افسران گشت نمی کوچک.

NYPD بودجه است که در حال حاضر در حدود 6 میلیارد دلار به علاوه چندین میلیارد دلار بیشتر در مشترک شهرستان هزینه های چنین به عنوان حقوق بازنشستگی.

طرح جدید برای تماس های بلند پروازانه نزدیک به 300 میلیون دلار کاهش در پلیس اضافه کاری. بخش پرداخت 115 میلیون دلار در اضافه کاری فقط در طی تظاهرات اخیر بیش از فلوید را مارس 25 مرگ در مینیاپولیس.

بودجه شهرستان بالغ بر حدود 93 میلیارد دلار که در ماه ژوئن گذشته. قبل از این ویروس آمار de Blasio پیشنهاد بیش از $95 میلیارد دلار صرف برنامه ریزی برای بودجه سال که با شنبه شروع می شود.

___

آسوشیتد پرس نویسنده جیم Mustian کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب