(نیویورک) — با شهر نیویورک آماده برای بازگشایی پس از بیش از دو ماه coronavirus خاموش شدن توافق لغو حکومت نظامی بود که در جای خود در میان تظاهرات خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. اما آنها نیز خواست که تظاهرکنندگان آزمایش COVID-19.

“یک تست دریافت کنید. دریافت آزمون” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: افرادی که شرکت در تظاهرات و راهپیمایی در حافظه جورج فلوید.

او گفت: دولت را با 15 تست سایت های اختصاص داده شده به معترضان به طوری که آنها می توانید نتایج به سرعت.

“من عمل به عنوان اگر شما در معرض, و من می مردم بگویید که شما در حال تعامل با فرض کنیم من مثبت برای ویروس” کومو اضافه شده است.

تماس شبیه به کسانی که ساخته شده در سیاتل و سان فرانسیسکو و آتلانتا دنبال تظاهرات گسترده با رایگان تست برای معترضان.

نیویورک شده است کانون ایالات متحده شیوع با جوامع آمار به خصوص سخت است.

براندون وات یک کشیش در کلیسا تجلی در بروکلین بود و آگاه از همه گیر در حالی که سازماندهی یک “دعا & اعتراض” مارس با دیگر کلیساها. او موظف است که معترضان ماسک می پوشند و او آمد با جعبه از آنها را. او همچنین گروه خواست به سعی کنید برای حفظ اجتماعی فاصله اما اذعان کرد “این نوع از سخت کردند.”

شرکت کنندگان همچنین ارائه شد رایگان coronavirus آزمون در یک کلیسا.

“COVID-19 آمار شهرستان درونی سخت تر از هر کس دیگری” وات گفت. “و بنابراین ما باید بسیار مراقب باشید. ما تنها موجوداتی هستیم که در یک بیماری همه گیر در یک بیماری همه گیر.”

بروکلین ساکن Celeste داگلاس با حضور در سومین اعتراض در هفته گذشته گفت او ادامه خواهیم داد تا زمانی که قانون تصویب بودجه برای پلیس و آموزش و پرورش.

“من می خواهم به من بگویید در کودکان زمانی که آنها از زمانی که این مسائل شروع به تغییر من می خواهم به آنها بگویم من یک بخشی از آن” داگلاس گفت: اذعان عصبی بودن در یک جمعیت در طول یک بیماری همه گیر اما همچنین برنامه ریزی برای آزمایش می شود.

کاترین Corien 60 ساله و دندان در بروکلین گفت: ترس از ابتلا به این ویروس مانع از شرکت تا روز یکشنبه. او در نهایت جرأت و نزدیک بود از پشت با پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن برخی از راه دور از دیگر معترضان.

“من بسیار نگران اما در همان زمان بسیاری از مردم اگر آنها مثل من هستند و تصمیم به ماندن در خانه هیچ چیز اتفاق افتاده است,” او گفت:. “من بسیار افتخار از مردم که بیرون آمد.”

شهر نیویورک آماده برای ورود به فاز اول آن از بازگشایی بعد از ویروس خاموش شدن ناگهانی. بین 200,000 400,000 و مردم در حال انتظار برای بازگشت به محل کار در روز دوشنبه بسیاری از با استفاده از یک سیستم مترو است که بسیاری از نیویورکی اجتناب از ماه مارس به دلیل ازدحام.

شهردار بیل د Blasio برداشته شهرستان را 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد اعمال شده برای Floyd تظاهرات. پلیس را به عقب کشیده و در اجرای مقررات منع رفت و آمد شنبه نیز هزاران نفر معلوم شد.

“شب گذشته بهترین بود, تا کنون,” de Blasio گفت. “ما تا به حال بزرگترین تعدادی از معترضان بدترین دستگیری کمترین مشکلات و متقاعد شده است که من در آن زمان برای حکومت نظامی برای از بین برود. من به هیچ وجه قصد آوردن آن را به عقب.”

تظاهرات همچنان در سراسر جهان حتی به شهرستانها ایالات متحده برداشته حکومت تحمیل میان هفته گذشته اسپاسم آتش سوزی ضرب و جرح و سر و صدا-و-گرفتن حملات در کسب و کار. اخیر آمریکا تظاهرات شده اند اکثریت صلح آمیز است.

فلوید بدن وارد در تگزاس برای نهایی یادبود گفت: هوستون رئیس پلیس هنر اکودو. یک مشاهده است که برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه در هوستون به دنبال خدمات و تدفین سه شنبه در حومه پرلند.

46-سال-را-از-کار لی لی جان بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه حتی پس از متوقف پاسخ. مرگ او کشیده شده جدید توجه به درمان آفریقایی آمریکایی ها توسط پلیس و نظام عدالت کیفری.

دیگر بناهای یادبود در محل در مینیاپولیس و Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی که در آن فلوید متولد شد.

در واشنگتن دی سی ده ها تن از نیروهای گارد ملی از کارولینای جنوبی دیده می شد چک کردن از خود هتل پنج شنبه مدت کوتاهی قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی او به منظور خروج آنها از پایتخت کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد گارد نیروهای خود را به واشنگتن به “تسلط” خیابان ها پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد. شهردار این شهرستان به نام تهمت هفته گذشته برای خروج نیروهای خارجی در میان روز از صلح آمیز تظاهرات.

در تازه تغییر نام Black Lives Matter پلازا در نزدیکی کاخ سفید معترضان مطرح شده با اشاره خیابان و بلوک زرد حروف نقاشی در پیاده رو توسط شهرستان. به عنوان یخ کامیون کرم شعر مخلوط با اعتراض چت, منطقه شهری, اداره پلیس گشت در محل اجرای قانون فدرال افسر و سرباز گارد ملی.

در روز شنبه یک گروه کوچک از تظاهرکنندگان را سرنگون کرد و یک مجسمه از یک مؤتلفه کلی در ریچموند, ویرجینیا, پایتخت سابق کنفدراسیون. ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم متعهد به حذف یک مجسمه ژنرال رابرت E. Lee روز پس از فلوید تظاهرات.

معترضان در بریستول, انگلستان , پاره کردن یک مجسمه ادوارد Colston یک قرن 17 تاجر برده و تحت فشار قرار دادند آن را به بندر این شهر بندری در جنوب غربی انگلستان است.

در دیگر تظاهرات در خارج از ایالات متحده:

— جمعیت حدود 10,000 بسیاری در ماسک صورت پر میدان را در جلوی در اصلی دادگاه در بروکسل برگزاری رز سفید و نشانه decrying نژاد پرستی. “شما فکر می کنم شما خسته شده از شنیدن درباره نژادپرستی? ما خسته از تجربه آن” خواندن یک پلاکارد برگزار می شود تا توسط یک جوان سیاه زن است.

— در میلان ایتالیا چند هزار نفر در بسیج علیه نژادپرستی در خارج از ایستگاه قطار مرکزی بسیاری از آنها مهاجران آفریقایی یا فرزندان مهاجران که می خواهید برای دیدن اصلاحات ساخت آن را آسان تر برای دریافت تابعیت. یکی از برگزار نشانه ای گفت: “من مبارزه برای بچه های من.”

— هزاران نفر فراوان در خارج از gleaming جدید سفارت آمریکا در لندن که در آن دانشجو دارسی بورن گفت: این تظاهرات که در مورد “بیش از جورج فلوید بیشتر از امریکا اما نژاد پرستی در سراسر جهان است.”

— هزاران نفر با پوشیدن ماسک در برابر ویروس جمع آوری مسالمت آمیز در اسپانیا در شهرهای اصلی از جمله در سفارت آمریکا در مادرید برای محکوم کردن نژادپرستی و شعار: “پلیس قاتل!” و “نه عدالت بدون صلح!” اعتراض نیز برگزار شد در مرکز بارسلونا.

___

Kruesi گزارش از نشویل ، آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im