شهر نیویورک در معرض استارک اختلاف در نحوه COVID-19 بر جوامع کم درآمد

Consider این برای چشم انداز: با 107,263 تایید موارد COVID-19 سراسر پنج بخش نیویورک از 14 آوریل., اگر شهر نیویورک شد و یک کشور مستقل می تواند ششم بدترین آمار کشور توسط coronavirus. شهر حساب برای نزدیک به 18 درصد از تمام موارد در ایالات متحده که منجر جهان در عفونت و مرگ و میر ناشی از بیماری های فوق العاده ای حاشیه.

فقط به عنوان این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر برخی متحده بدتر از دیگران تلفن در سراسر شهر نیویورک است که به شدت ناهموار. از آن شده است anecdotally آشکار از شهرستان شروع به انتشار اطلاعات توسط کد پستی که در محله های فقیر بیشتر موارد گزارش شده از tonier بلوک. زمان تجزیه و تحلیل داده های اخیر از شهر نیویورک در مقایسه برابر درآمد داده ها برای هر کد پستی منتشر شده توسط IRS یافت که تقسیم شده است به مراتب بیشتر از ضمنی. کدهای پستی در پایین 25 درصد از درآمد متوسط نشان 36 درصد از تمام موارد این بیماری در حالی که ثروتمندترین 25% حساب برای زیر 10 درصد است.

آن است که به طور فزاینده آشکار است که جوامع با منابع کمتر و حتی بیشتر در معرض خطر از ممکن است انتظار می رود. در سراسر کشور وجود دارد که رشد چهل تکه از شواهد که در جوامع کم درآمد به خصوص کسانی که با یک جمعیت اقلیت هستند نامتناسب رنج از وقوع. در میشیگان, برای مثال, آمریکایی های آفریقایی تبار را تا 14 درصد از جمعیت اما حساب برای یک سوم از عفونت و 40 درصد از مرگ و میر—و که نمی کند و در عین حال شامل دیترویت که حدود 77 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار. یک CDC بررسی 99 شهرستانهای همچنین شواهد مقدماتی است که “سیاه جمعیت ممکن است به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19.”

همه از این نتیجه گیری آمده با علامت ستاره: آنها به طور کامل وابسته به در دسترس بودن یک منبع محدودی از تست. اینجا جایی است که شهر نیویورک داده های خود را ارائه می دهد قدرتمند ترین و غیر منتظره الگوی. از آنجا که داده ها شامل هر دو مورد تأیید و تعدادی از آزمایشات تجویز می بینیم که درصد منفی آزمون ارتباط به شدت با درآمد:

[تست گرافیک]

این آمار به این نتیجه بودن مستقل از تعداد زیادی از مردم زندگی در یک کد پستی است که می تواند اجرا از 3000 تا 100,000 بر اساس سرشماری سال 2010 داده ها (جدید ترین چهره های قابل اعتماد در کد پستی سطح). کاهش درآمد مناطق تا حدودی بیشتر احتمال دارد که بزرگتر و جمعیت متراکم تر هر چند همبستگی قوی است.

اینکه ما می توانیم انجام دهیم این است را محتاط حدس و گمان آشکار ترین توضیح برای این اختلاف این است که کسانی که با درآمد بالاتر دارند بیشتر دسترسی به آزمایش افراد با علائم کمتر است که به شدت نشان می دهد امکان COVID-19 عفونت است. این می تواند شامل کسانی است که در حالی که نشان دادن چند و یا هیچ علائم آمده اند به تماس با کسی که آزمایش مثبت یا در غیر این صورت دلیلی برای نگرانی.

“چگونه می توان در تست اگر شما بدون علامت? یکی از راه های شما تست شده است که از طریق یک داستان می گوید:” دانشگاه کلمسون اقتصاددان Michael D. Makowsky که قبلا هیئت علمی در دانشگاه جانز هاپکینز گروه طب اورژانس و تحقیق این اثر از وضعیت اجتماعی و اقتصادی در بهداشت و درمان در دسترس است. یک داستان ممکن است که یک فرد شریک آزمایش مثبت یا این که او به تازگی از سفر به شدت عفونی در منطقه است. اما این گام فعال هنوز هم برگ های اتاق را برای یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی را تشخیص اینکه آیا تست لازم است که آن را هنوز رتبهدهی نشده است جهانی در دسترس است.

“هدف وجود دارد عنصر به علائم اما تنها یک عنصر ذهنی به روایت” Makowsky می گوید. “اگر شما در وسط یک بیماری همه گیر من فکر می کنم اکثر پزشکان در کنترل این بیماری همه گیر’ حالت. به عنوان همه چیز و پیشرفت آنها بیشتر اتاق تکان دادن بیشتر اختیار را به بازی می آید.”

است که می گویند موارد COVID-19 هستند بیشتر شایع در جوامع کم درآمد نه تنها به خاطر تست بالاتر است و در بالاتر از خطر. در واقع درصد منفی آزمایش بسیار پایین تر است در این مناطق که در آن مردم کمتر باید این گزینه در حال آزمایش تنها به این دلیل که آنها دلیلی برای باور کردن آنها ممکن است در معرض شده اند. این یکی دیگر از اختلاف در نبرد علیه coronavirus وقتی که می آید به درآمد ساکنان: نه تنها حوادث COVID-19 بسیار بالاتر در دسترس بودن تست به صورت حاشیه ای موارد بسیار پایین تر است.

وقتی میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer ایجاد یک نیروی کار به بررسی نابرابری نژادی در COVID-19 گیر او گفت که “این ویروس است که برگزاری یک آینه به جامعه ما و به ما یادآوری عمیق و بی عدالتی در کشور ما است.” او همچنین اذعان کرد که “ما هنوز هم نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر قوی.”

ویژه داستان
همه خود را Coronavirus سوال پاسخ داده
چه علائم COVID-19? است COVID-19 هوابرد? در اینجا چه چیزی را می دانیم.

این است که قلب مشکل با رسم نتیجه گیری در مورد تاثیر coronavirus در زیر مجموعه های مختلف از جمعیت است. در سراسر کشور, آمار و ارقام گزارش شده در سطح شهرستان است که بسیار مفید پس از استان ها به طور معمول شامل بسیاری از گروه های جمعیتی مختلف در مناطق شهری است. تنها کسانی که در ایالات و شهرستانها که به طور داوطلبانه گزارش در بیشتر گرانول سطح می تواند به من قرض بدهید به ما واقعی دیدی که رنج بدترین و به چه میزان. بیشتر است که انجام این کار بهتر آماده ملت خواهد بود برای مقابله با آینده اضطراری است.

نوشتن به کریس ویلسون در chris.wilson@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>