شهر نیویورک و میر ناشی از COVID-19 بیش از 1000

مرگ و میر ناشی از کروناویروس در صدر 1000 نفر در شهر نیویورک به مقامات هشدار داد که بدترین ویروس تلفات هنوز به آمده است.

این شهر در بخش بهداشت و درمان گزارش اواخر روز سه شنبه که حدود 1,100 نفر فوت کرده اند این ویروس در این شهرستان است. بیش از 1500 مرگ و میر ناشی از COVID-19 ثبت شده در سراسر ایالت نیویورک است.

توسعه فقط آمد و پنج روز پس از ایالات متحده به عنوان یک کل ثبت بیش از 1 ، 000 مرگ و میر. این رقم در سراسر کشور آماده شد برای صعود به بیش از 4000 در روز چهارشنبه.

اطلاعات منتشر شده توسط این شهرستان نشان می دهد بروکلین و کوئینز ترین موارد در تعداد در میان پنج منطقه از شهر, هر چند بر اساس سرانه برانکس دیده است و بیشترین مرگ و میر.

این شهر آمبولانس سیستم و اداره پلیس تحت فشار روزافزون از این بیماری همه گیر با نزدیک به یک چهارم از این شهر خدمات اورژانس کارگران از بیمار با توجه به آتش نشانی. در همه 2,800 اعضای آتش نشانی در حال کنار از جمله حدود 950 شهر 4,300 اورژانس کارگران است.

ساعت اعتصاب ظهر سه شنبه در منهتن در اصلی تلاقی چند خیابان یا جاده از ترمینال مرکزی است که تقریبا خالی با توجه به شیوع کروناویروس. (Andrew Kelly/فردا نیوز)

نزدیک به 16 درصد از اداره پلیس نیویورک را یونیفورم نیروی است که در حال حاضر بیمار است. بیش از 1000 افسران باید آزمایش مثبت برای ویروس.

مقامات در حال مسابقه برای ساخت موقت بیمارستان ها در مکان های از جمله پارک مرکزی این Jacob K. Javits مرکز همایش یک کشتی کروز ترمینال و یک مجموعه ورزشی برای رسیدگی به انتظار افزایش بیماران.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه کاهش نگرانی از نیویورک اندرو کومو و دیگر فرمانداران که کشورهای خود را’ بیمارستان ها به اندازه کافی ندارد هواکش برای درمان یک پیش بینی له از بیماران. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال در حال حاضر دارای یک مخزن 10000 هواکش که قصد دارد برای توزیع به عنوان مورد نیاز است.

“در حال حاضر زمانی که موج رخ می دهد اگر آن رخ می دهد نسبتا به طور مساوی ما قادر خواهید بود برای توزیع آنها بسیار به سرعت قبل از آنها نیاز به آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما ما می خواهید به رزرو در حال حاضر. این مانند در اختیار داشتن ذخایر نفت.”

در حالی که نیویورک و برخی دیگر از نقاط داغ را به دست آورد بسیاری از توجه مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد آمریکایی ها در روز سه شنبه به بند به صورت یک “جهنم بد دو هفته” پیش رو که کاخ سفید پیش بینی می تواند وجود داشته باشد 100,000 به 240,000 مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی اگر زمان فیزیکی فاصله دستورالعمل نگهداری می شوند.

غذای رهنمودهای موضوع مرگ و زندگی,’ مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید:

مقامات بهداشت عمومی تاکید کرد که این روز را شماره می تواند کمتر باشد اگر مردم در سراسر کشور تحمل پایین در نگه داشتن فاصله آنها از یکدیگر است.

“ما واقعا معتقدم که ما می توانید انجام دهید خیلی بهتر از آن گفت:” دکتر دبورا Birx co-ordinator کاخ سفید coronavirus نیروی کار. که نیاز به همه آمریکایی ها را به طور جدی نقش خود را در جلوگیری از گسترش بیماری ،

دکتر گفت: Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی متخصص: “این شماره است که ما نیاز به پیش بینی اما ما لزوما مجبور به قبول آن به عنوان اجتناب ناپذیر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به نام “یک مسئله مرگ و زندگی” برای آمریکایی ها به توجه دولت او دستورالعمل و پیش بینی کرد این کشور به زودی خواهد دید “نور در انتهای تونل” در یک بیماری همه گیر است که در ایالات متحده نیز آلوده کرده است در مورد 190,000 مردم با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“این است برای رفتن به یکی از خشنترین دو یا سه هفته که ما تا کنون در کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به از دست دادن هزاران نفر از مردم است.”

سازمان دیده بان l مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر با هشدار نسبت به ‘باطل’ ویروس:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 تیم پروژه را در جایی بین یک صد و دو صد هزار مرگ و میر در ایالات متحده از زمان همه گیر. 1:59

فک انداختن بینی گذاشته شد در طول یک گریم دو ساعته در کاخ سفید جلسه.

“ما در حال ادامه برای دیدن همه چیز به تا” Fauci گفت. “ما نمی توانیم منصرف شود که به دلیل کاهش است و در واقع کار و کار خواهد کرد.”

آن را نه تنها فاصله فیزیکی است که می تواند تفاوت بلکه از کوره در رفته تلاش های بیمارستان های کشور را به آماده شدن برای یورش به طور جدی بیمار بیماران. آمادگی بیمارستان ها بیشتر شانس زندگی را نجات داد.

روز چهارشنبه دکتر جروم Adams, جراح عمومی گفت که برخی از مناطق کشور به احتمال زیاد نیاز به حفظ این محدودیت به ممکن است. “به خوبی از آن خواهد شد برای برخی از مکان ها آن را نمی خواهد برای دیگران بسته به جایی که آنها در منحنی های خود را,” او گفت: ABC Good Morning America.

سربازان کار برای راه اندازی یک بیمارستان صحرایی در داخل سنچریلینک درست رویداد مرکز در سیاتل به عنوان موقت بیمارستان در روز سه شنبه. دکتر دبورا Birx است که کمک به رهبری کاخ سفید در پاسخ به این گیر گفت: او را تشویق توسط خط روند در موارد در واشنگتن است. (ایلین تامپسون/آسوشیتد پرس)

Birx گفت: تجارب واشنگتن و کالیفرنیا به او امیدواریم که کشورهای دیگر می توانند در این coronavirus تحت کنترل از طریق فیزیکی فاصله. چرا که آنها به سرعت نقل مکان کرد برای جلوگیری از زود خوشه موارد توسط بسته شدن مدارس و ترغیب مردم به کار از خانه منع اجتماعات بزرگ و دیگر اقدامات در حال حاضر آشنا برای اکثر آمریکایی ها او اشاره کرد.

من اطمینان دارم با نگاه به سیاتل خط,” او اضافه شده است. “کالیفرنیا و واشنگتن واکنش نشان داد خیلی زود به این.” بسیاری دیگر از کشورها و دولت های محلی در حال حاضر سفت کنترل در محل در تحرک و تجمعات.

این ویروس باعث می شود که بیماری COVID-19 منجر به علائم خفیف در بسیاری از کسانی که آلوده اما آن می تواند باعث علائم شدید یا مرگ برای برخی از جمله افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی مانند بیماری های تنفسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>