کارگزار هزینه ها را حداقل در حال حاضر.

تنها چند روز پس از نیویورک در صنعت املاک و مستغلات در واکنش با شوک و سردرگمی به دولت ممنوعیت هزینه کارگزار یک قاضی به طور موقت مسدود قانون جدید.

این تصمیم قرار دادن قوانین و مقررات جدید بر روی یخ حداقل تا ماه آینده به یک پیروزی به عوامل املاک و مستغلات که برافراشته در برابر حکومت بود که آن را کشف هفته گذشته است. برای مستاجران, آن می تواند به معنای بازگشت هزینه هزینه ای که پرداخت شده است بی میلی برای چندین دهه توسط مستاجرها در شهر نیویورک است.

هزینه کارگزار که نمی رایج در ایالات متحده در خارج از نیویورک اجرا می تواند به عنوان بالا به عنوان 15 ٪ از اجاره یک سال. هزینه که می آید در بالای دیگر پرداخت پول نقد مورد نیاز برای گرفتن کلید به یک آپارتمان است که اغلب تعجب به تازه واردان است. حتی دیرین ساکنان شهر شکایت در مورد هزینه این استدلال باید آن را تحت پوشش صاحبخانه.

هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک با نفوذ گروه تجارت شکایت دوشنبه برای جلوگیری دولت منع کرد و گفت آن را “ایجاد اختلال گسترده برای صاحبان املاک اجاره و مستاجر آینده نگر.”

ایالت نیویورک دیوان عدالت L. Michael Mackey در آلبانی در پاسخ با صدور موقت سفارش محدود با قرار دادن قوانین و مقررات در برگزاری حداقل تا زمانی که او دارای یک جلسه در ماه مارس است. این حکم به معنی “هزاران زحمتکش, صادق, عوامل املاک و مستغلات در سراسر ایالت نیویورک می تواند انجام کسب و کار در همان راه آنها” این هیئت در بیانیه ای گفت.

شهردار بیل د Blasio گفت که او توسط این دعوی اضافه کردن “سیستم شکستن” و شهر بدست بیشتر و بیشتر غیرقابل تحمل شده است.

“اگر ما را نمی, این نوع از اقدامات تهاجمی به سرعت محل است که نمی تواند قابل زندگی برای طبقه کارگر و طبقه متوسط مردم” د Blasio گفت.

ممنوعیت هزینه کشف شد هفته گذشته در یک سند وزارت امور خارجه به تاریخ Jan. 31. قانون جلوگیری از کارگزاران کار را برای صاحبخانه از شارژ هزینه برای مستأجران صادر شد به عنوان بخشی از هدایت به معنای روشن شدن گسترده تر بسته اجاره اصلاحات که سال گذشته به تصویب رسید.

آن اضافه شده به نا امیدی از صاحبخانه هنوز شعرم از گسترده تر قانون که به آنها استدلال کرده اند باعث می شود آن را دشوار است به منظور بالا بردن اجاره یا پوشش هزینه های بهبود در این شهر تقریبا 1 میلیون اجاره-تنظیم آپارتمان. ارزش ساختمان با تنظیم واحد کاهش یافته و علاقه به کسب آنها کاهش یافت به عنوان سرمایه گذاران mull چه مقدار از آنها در حال حاضر ارزش.

این قانون جدید که جان سالم به در کمتر از یک هفته به حال پرتاب نیویورک بازار اجاره به هرج و مرج. کارگزار Jason Haber یافت مستاجر برای یک آپارتمان سه خوابه در گرینویچ ایجاد کرد و به جیب هزینه در حدود $15,000. سپس ایمیل وارد شده است.

“من مطمئن هستم که شما می دانید اجاره قوانین تغییر کرده است” مستاجر نوشت. “ما نمی خواهد پرداخت هزینه به مالک خواهد پرداخت آن است.”

Haber عامل در واربورگ ملک گیر کرده بود. کمیسیون خود را قبلا پخته شده به توافق اجاره که باید renegotiated. در پایان مستاجر توافق به بالاتر از نرخ ماهانه که پوشش صاحبخانه را اضافه هزینه بدون نیاز به پرداخت هزینه Haber را هزینه در صف مقابل.

برخی از لیست در StreetEasy در حال حاضر نشان دادن بالاتر اجاره قبل از قاضی حکم بر توقیف موقت. یک واحد دو خوابه در یورکویل کردم 4 ٪ افزایش به $5,000 یک ماه در روز جمعه پس از کارگزار هزینه برداشته شد. اجاره بها در یک سمت غرب بالا studio افزایش یافت 9 ٪ به $2,400.

در سال 2019 45 درصد از شهر نیویورک اجاره ذکر شده در StreetEasy شامل هزینه با توجه به وب سایت. و کسانی که هزینه آن را گران تر برای پیدا کردن یک آپارتمان.

در حالی که Haber و دیگر کارگزاران استدلال ممنوعیت هزینه خواهد بشدت صنعت و از بین بردن مشاغل تغییر مورد استقبال قرار گرفت مستاجر طرفداران. گروه کار از طرف مستاجرها از جمله کمک های حقوقی جامعه گفت: این امر سطح زمین بازی.

حتی اگر صاحبخانه عبور همراه هزینه گسترش آن را بیش از مدت اجاره کمتر از یک صف مقابل پرداخت در بالای امنیت سپرده با توجه به جودیت Goldiner رئیس سازمان مدنی اصلاح قانون واحد است.

“این بسیار دشوار است برای افراد کم درآمد برای پرداخت هزینه کارگزار و آن را یکی از راه های نگه می دارد که مشتریان ما از بودن قادر به حرکت به مکان های بهتر,” او گفت:. “این یک مقدار زیادی از پول حتی اگر شما واقعا کم درآمد مانند مردم شروع کردن در نیویورک است.”

–با کمک از کریستین Maurus.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de