نیویورک — مقامات ایالتی و فدرال شکایت زندانی مواد مخدر کارآفرین مارتین Shkreli روز دوشنبه بیش از تاکتیک های کسب و کار کمک کرد که او را بد-پسر از احتکار در صنعت داروسازی به دنبال نوار به اصطلاح “داروسازی Bro” از این صنعت برای زندگی است.

Shkreli شد بدنام در سال 2015 برای مهندسی یک افزایش قیمت برای یک داروی موجود برای گاهی اوقات تهدید کننده زندگی انگلی عفونت است.

روز دوشنبه طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط نیویورک دادستانی کل و کمیسیون تجارت فدرال مراکز در اقدامات شرکت خود را در زمان پس از آن که نگه داشته رقبای بالقوه در خلیج.

او و شرکت “برگزار شد و این مهم مواد مخدر گروگان از بیماران و رقبا به عنوان آنها به طور غیر قانونی به دنبال حفظ انحصار” دادستان کل Letitia جیمز در بیانیه ای گفت. “ما نمی خواهد اجازه می دهد ‘داروسازی Bros’ به دستکاری بازار و خط جیب خود را در هزینه از بیماران آسیب پذیر و سیستم مراقبت های بهداشتی.”

Shkreli, 36, در حال حاضر در خدمت هفت سال حکم زندان برای یک اوراق بهادار-جرم کلاهبرداری مرتبط با صندوق های تامینی او قبل از وارد شدن به صنعت داروسازی در اوایل 2010s. وکلای او بودند آماده پاسخ دوشنبه.

Shkreli شد مدیر عامل شرکت تورینگ داروسازی — بعد Vyera داروسازی, LLC و در حال حاضر Phoenixus AG — 2015 در زمانی که آن را به دست آورد حقوق به مواد مخدر به نام Daraprim. آن استفاده شده است برای شش دهه برای درمان توکسوپلاسموز یک عفونت است که می تواند کشنده برای افراد مبتلا به HIV یا دیگر سیستم ایمنی بدن و مشکلات می تواند باعث نقص هنگام تولد اگر زنان باردار آلوده. آنها به طور معمول این دارو روزانه به مدت چند هفته و گاهی اوقات برای ماه ها یا حتی سال ها با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

این شرکت افزایش هزینه کمتر از $20 تا $750 در هر قرص.

“باید بسیار خوش تیپ سرمایه گذاری برای همه ما” Shkreli قرار داده و آن را در یک ایمیل به یک تماس در زمان.

این افزایش موجب اعتراض که سوخت کنگره جلسات به عنوان برخی از بیماران مواجه همکاری می پردازد به عنوان بالا به عنوان $16,000.

در همین حال شرکت “نگه داشته قیمت Daraprim شدت بالا به طور غیر قانونی بوکس از رقابت” FTC رسمی گیل Levine در بیانیه ای گفت شنبه.

دارو حفاظت از حق ثبت اختراع منقضی شده بود اما این شرکت با استفاده از آنچه شناخته شده به عنوان یک “بسته سیستم توزیع” برای محدود که می تواند آن را خرید — به این معنی که شرکت های علاقه مند به ساخت یک نسخه عمومی از Daraprim نمی تواند به اندازه کافی قرص به انجام مورد نیاز تست با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

آن را نیز متهم به شرکت در مانور را قطع رقبای بالقوه دسترسی به تامین کنندگان از یک عنصر کلیدی برای دارو و محافظ داده های فروش که generic-تولید کنندگان مواد مخدر می خواهید برای بررسی مواد مخدر را بازار بالقوه است.

“استادانه درست شده و چند بخشی از طرح” به احتمال زیاد نگه داشته و هزینه های مصرف کنندگان و دیگر مواد مخدر خریداران از صرفه جویی ده ها میلیون دلار توسط خرید ارزان, generic جایگزین کت و شلوار می گوید. تا به امروز هیچ نسخه عمومی از Daraprim در بازار ایالات متحده است.

کت و شلوار به دنبال نامشخص مالی امداد و مجازات به علاوه منظور محرومیت Shkreli از داشتن و یا کار برای هر شرکت دارویی.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su