نیویورک و 6 سایر کشورهای تشکیل کنسرسیوم برای خرید حیاتی COVID-19 منابع برای مبارزه با ‘کاملا ناکارآمد’ روند

(نیویورک) — نیویورک باندهای همراه با شش نزدیکی متحده برای خرید تجهیزات و لوازم است که گاهی اوقات سخت است به طول coronavirus همه گیر رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یکشنبه اعلام کرد.

پس از همکاری با کشورهای همسایه در coronavirus مربوط به بسته شدن و بازگشایی برنامه های کومو روز یکشنبه گفت که نیویورک ملحق خواهد شد با متحده از ماساچوست به دلاور برای ایجاد یک منطقه ای عرضه زنجیره ای برای, ماسک, لباس, پنکه, تست لوازم و تجهیزات دیگر حیاتی برای مبارزه با این بیماری است.

کشورهای در حال پیوستن به هم پس از چند ماه از خرید و فروش به طور جداگانه با چه کومو گفته بود “کاملا ناکارآمد و بی اثر” فرایند خرید بازمی گردد که تمام 50 ایالت در برابر یکدیگر و همچنین دولت فدرال و دیگر نهادهای رانندگی, تا قیمت لوازم خشک شده بود.

نیویورک اقدام به خرید حدود 2 میلیارد دلار ارزش لوازم و تجهیزات پزشکی در سال کومو گفت. دیگر کشورهای پیوستن به کنسرسیوم با هم صرف حدود 5 میلیارد دلار در سال است. با هم کار آنها را قوی تر قدرت خرید و بهبود نفوذ خود را با جهانی تامین کنندگان کومو گفت.

“این ما را بیشتر رقابتی در بازار بین المللی و به اعتقاد من آن را به صرفه جویی در پول مالیات دهندگان,” کومو گفت. “من همچنین اعتقاد دارم که آن را در واقع به ما کمک دریافت تجهیزات چرا که ما مشکل هنوز هم تجهیزات.”

از کشورهای دیگر در این کنسرسیوم هستند, کانکتیکات, رود آیلند, نیوجرسی و پنسیلوانیا است. یک هدف متحده’ فرمانداران گفت: برای پیدا کردن تامین کنندگان در منطقه به جای تکیه بر غرق تولید کنندگان در چین و دیگر مکان های دور.

در یک مسیر موازی آنها نیز به ادامه کار با دولت فدرال به تهیه پزشکی دنده کومو گفت.

“هر آنچه که آنها می توانید انجام دهید برای کمک به بزرگ است” کومو گفت.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>