جدید ایالات متحده قانون با هدف Huawei نفوذ بر نیمه هادی تولید کنندگان

دولت ایالات متحده در روز جمعه نقل مکان کرد و برای جلوگیری از محموله های نیمه هادی برای Huawei Technologies از جهانی chipmakers در یک عمل است که می تواند تا سطح شیب دار تنش با چین است.

وزارت تجارت ایالات متحده گفت که اصلاح یک قانون صادرات به “هدف استراتژیک Huawei خرید نیمه هادی ها هستند که محصول مستقیم از برخی ایالات متحده آمریکا نرم افزار و فن آوری است.”

ایسنا اولین گزارش های خبری پیش از این گروه را آزاد کند. گروه گفت: “اطلاعیه قطع Huawei تلاش برای تضعیف کنترل صادرات ایالات متحده.”

تغییر حکومت است یک ضربه به Huawei جهان شماره 2 ساز گوشی های هوشمند و همچنین به تایوان Taiwan Semiconductor Manufacturing Co., Ltd. (TSMC) یک شرکت تولید کننده تراشه برای Huawei HiSilicon واحد و همچنین به عنوان تلفن همراه رقبای اپل وارز. و کوالکام, Inc.

TMSC اعلام کرد اواخر روز پنجشنبه آن را خواهد ساخت 12 دلار-میلیارد دلار تراشه کارخانه در آریزونا.

TSMC روز جمعه گفت که “همکاری با خارج مشاوره برای انجام تجزیه و تحلیل حقوقی و اطمینان از یک آزمون جامع و تفسیر این قوانین است. ما انتظار داریم که این ارزیابی به این نتیجه رسیدند قبل از تاریخ موثر” شرکت در گفت و اشاره کرد که “هادی صنعت زنجیره تامین بسیار پیچیده است و خدمت کرده است توسط یک مجموعه گسترده ای از تولید کنندگان بین المللی.”

Huawei که نیاز نیمه هادی ها برای آن به طور گسترده ای مورد استفاده در گوشی های هوشمند و تجهیزات مخابراتی است که در قلب یک نبرد جهانی فن آوری تسلط بین ایالات متحده و چین است.

چین می گوید ممکن است محدود کردن اپل بوئینگ

Huawei که هشدار داده است که دولت چین خواهد تلافی اگر حکومت رفت و به اثر را بلافاصله نظر در روز جمعه. سهام ایالات متحده بازار آتی منفی شد در گزارش رویترز.

“دولت چین نمی خواهد فقط ایستاده و به تماشای Huawei ذبح شود در هیئت مدیره سفت,” Huawei رئیس اریک زو به خبرنگاران گفت: در 31 مارس است.

اما واکنش از چین, سریع, با, گزارش, گفته, آن را آماده برای قرار دادن شرکت های ایالات متحده در یک “غیر قابل اعتماد نهاد فهرست” به عنوان بخشی از اقدامات متقابل در پاسخ به محدودیت های جدید بر روی Huawei چین را جهانی کردند.

این اقدامات شامل راه اندازی تحقیقات و اعمال محدودیت در آمریکا شرکت هایی مانند Apple Inc., Cisco Systems, Inc. و کوالکام, Inc., و همچنین تعلیق خرید Boeing Co. هواپیما در این گزارش گفت:.

جهانی تایمز منتشر شده است روزانه مردم, روزنامه رسمی حزب کمونیست چین. در حالی که جهانی بار است که یک مقام سخنگوی این حزب دیدگاه های خود بر این باور هستند که منعکس کننده کسانی که از رهبران آن است.

ایالات متحده در تلاش برای متقاعد کردن متحدان به حذف Huawei دنده از نسل بعدی شبکه های 5G در زمینه تجهیزات آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط چین برای جاسوسی را. Huawei بارها این ادعا را تکذیب کرد.

Huawei در ادامه به ایالات متحده با استفاده از نرم افزار و فن آوری برای طراحی نیمه هادی ها, وزارت بازرگانی گفت: با وجود اینکه قرار بر آمریکا, اقتصادی, لیست سیاه در مارس 2019.

سازمان دیده بان l : کانادا هایش با رسیدن به نگرانی های جهانی:

کارشناسان افزایش نگرانی ها در مورد Huawei به عنوان دولت ها در سراسر جهان بحث که آیا فن آوری آن باید مورد استفاده در شبکه های 5G. Huawei می گوید آن است که بهترین تکنولوژی و استقبال نمي شود. 7:12

تحت حکومت تغییر شرکت های خارجی که با استفاده از ایالات متحده chipmaking تجهیزات مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن ایالات متحده مجوز قبل از تهیه برخی از تراشه های به Huawei یا وابسته مانند HiSilicon.

در سفارش برای Huawei برای ادامه دریافت برخی از چیپست یا استفاده از برخی از طرح های نیمه هادی به برخی ایالات متحده آمریکا نرم افزار و فن آوری آن نیاز به دریافت مجوز از وزارت بازرگانی.

بهره گیری از یک راه گریز: راس

اداره ویلبر راس گفته فاکس کسب و کار “شده است وجود دارد بسیار بسیار فنی گریز که از طریق آن Huawei شده است و قادر در اثر استفاده از فناوری آمریکا با تولید کنندگان خارجی.”

Ross به نام قانون تغییر “بسیار متناسب چیز به سعی کنید درست است که راه گریز.”

راس گفت: در یک بیانیه کتبی Huawei تا به حال “افزایش تلاش ها برای تضعیف این امنیت ملی مبتنی بر محدودیت.”

اداره ویلبر راس است که دیده می شود در کاپیتول هیل در واشنگتن در ماه مارس است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است فشار متحدان به حذف Huawei دنده از نسل بعدی شبکه های 5G در زمینه تجهیزات آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط چین برای جاسوسی ادعای پکن را انکار می کند. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

وزارت بازرگانی گفت: قانون اجازه خواهد داد که ویفر در حال حاضر در تولید به حمل شود به Huawei تا زمانی که محموله در حال تکمیل ظرف 120 روز از جمعه. چیپست نیاز در تولید روز جمعه و یا آنها خواهد بود واجد شرایط تحت حکومت.

ایالات متحده قرار می گیرد Huawei و 114 وابسته به آن, اقتصادی, لیست سیاه با استناد به نگرانی های امنیت ملی. مجبور است که برخی از ایالات متحده و شرکت های خارجی به ویژه به دنبال مجوز از وزارت بازرگانی برای فروش به آن, اما چین hawks در دولت ایالات متحده شده اند نا امید شده توسط تعداد زیادی از زنجیره تامین فراتر از خود برسد.

آمریکا می خواهد به تغییر به مناطق روستایی از Huawei tech

به طور جداگانه وزارت بازرگانی تمدید گواهینامه موقت بود که مجموعه منقضی جمعه به ایالات متحده اجازه می دهد شرکت های بسیاری که کار شبکه های بی سیم در مناطق روستایی ایالات متحده به ادامه انجام کسب و کار با هواوی از طریق Aug. 13. آن هشدار داد که انتظار می رود این خواهد بود که فرمت نهایی.

ایسنا اولین گزارش دولت بود و با توجه به تغییرات خارجی محصول مستقیم حکومت است که برخی از افراد خارجی-کالاهای ساخته شده بر اساس تکنولوژی آمریکا و یا نرم افزار به مقررات ایالات متحده در ماه نوامبر.

اکثر تولید کنندگان تراشه تکیه بر تجهیزات تولید شده توسط شرکت های ایالات متحده مانند KLA, Lam پژوهشی و کاربردی مواد با توجه به گزارش سال گذشته از چین Everbright اوراق بهادار.

دولت ایالات متحده گرفته شده یک سری از مراحل را با هدف چینی شرکت های مخابراتی در هفته های اخیر.

کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا (FCC) در ماه گذشته آغاز شد و روند تعطیل ایالات متحده عملیات از سه تحت کنترل دولت چین شرکت های مخابراتی با استناد به امنیت ملی خطرات. FCC همچنین در ماه آوریل تایید الفبا, Inc. واحد گوگل درخواست برای استفاده از بخشی از یک 12,000 کیلومتر زیراب مخابراتی کابل بین ایالات متحده و تایوان اما نمی هنگ کنگ پس از ایالات متحده در سازمان مطرح شده و نگرانی های امنیت ملی.

در این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای یک سال دیگر تمدید یک مارس 2019 اجرایی به منظور جلوگیری از شرکت های ایالات متحده با استفاده از تجهیزات مخابراتی ساخته شده توسط شرکت های تلقی برای مطرح امنیت ملی خطر یک حرکت دیده می شود با هدف Huawei و نظیر ZTE Corp

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>