جدید آمار نشان می دهد تاریخی غوطه کانادا-ایالات متحده سفر در میان همه گیر محدودیت

به تازگی منتشر شده آمار نشان دیدنی شیرجه رفتن در مرزی حرکت هفته گذشته پس از کانادا و ایالات متحده توافق برای محدود کردن غیر ضروری جنبش است.

اثر همه گیری محدودیت ها: 82 درصد افت در مرز عبور از آمریکا به کانادا توسط زمین و 96 درصد غوطه در ورود به ایالات متحده پرواز.

کسانی که آمار و ارقام منتشر شده سه شنبه شب توسط آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) نشان دادن سفر برای هفته مارس 23-29 نسبت به همین هفته سال پیش از آن.

در حالی که سفر تجاری است که هنوز هم به طور گسترده مجاز آن با اینحال شده است walloped با گسترده تر COVID-19 بحران; این آژانس آمار و ارقام نشان می دهد 24 درصد کاهش در رانندگان کامیون ورود به کانادا نسبت به همین هفته در سال 2019.

آمار برجسته همه گیر ناشی از اثر بر اقتصاد و جامعه است.

در میان نصب تعداد مورد دولت کانادا قرار می گیرد مرز محدودیت های اتباع خارجی در مارس 16 و سپس در رابطه با آمریکا به حالت تعلیق غیر ضروری سفر در امتداد مرز با 21 مارس است.

اعداد گسترش فراتر از ایالات متحده سفر می کند.

این آژانس گفت: حجم هوایی بین المللی مسافران به کانادا نیز پایین بود 92 درصد نسبت به همین هفته سال پیش در حالی که تجاری ترافیک هوایی پایدار کمتر آسیب کاهش 16 درصد در سطح جهان است.

زبان از کانادا و امریکا توافقنامه اجازه می دهد برخی از سفر کمی مبهم است.

آن را می گوید اقامت دائم دانشجویان نظامی باری و ضروری کارگران می تواند از مرز عبور. اما همچنین به نقل از مقاصد پزشکی به عنوان یک مثال از سفر ضروری است — بدون توضیح بیشتر است.

کانادا وکیل مهاجرت که با این نسخهها کار, تجاری, مسافران, Andrea Vaitzner گفت: مرزی جنبش تبدیل شده است بسیار پیچیده است.

Vaitzner می گوید: قوانین کاربردی متفاوت در مکان های مختلف.

برای مثال او گفت که ایالات متحده مقامات آداب و رسوم در یک نیویورک عبور از مرز به موافقت روند کانادایی که نگه TN و L-1 آمریکا ویزای کار در یکی دیگر از نزدیکی نیویورک عبور او گفت: مقامات ایالات متحده در حال حاضر کسانی که ویزا.

به عنوان یک نتیجه او ارائه مشاوره به مشتریان تجاری برای جلوگیری از سفر اگر آنها می توانند. و اکثر مردم هستند.

“کمتر و کمتر کانادایی در حال سفر به آمریکا برای کار مگر اینکه از آن است که برای ارائه خدمات ضروری” گفت: Vaitzner یک وکیل در نورتون رز فولبرایت در مونترال.

“شرکت هایی که می توانید در ادامه عامل [با کارگران کار] از راه دور ادامه به انجام این کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>