نیوجرسی فرماندار فیل مورفی افشا احتمال تومور سرطانی

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اعلام کرد در توییتر شنبه که او را تحت عمل جراحی برای برداشتن تومور از سمت چپ کلیه. وجود 90% شانس که تومور سرطانی است اگر چه پزشکان قادر خواهد بود برای تعیین اینکه آیا آن بدخیم است تا پس از عمل جراحی مورفی دفتر گفت: با توجه به NJ.com.

مورفی که 62 گفت: انتشار در مصاحبه ای که پزشکان خود را در “خوش بینانه” است که آنها را قادر به حذف کل تومور در طول عمل جراحی برنامه ریزی شده برای اوایل ماه مارس. “پیش آگهی بسیار خوب است و من عمیقا سپاسگزار به پزشکان برای تشخیص تومور اولیه” مورفی در توییتر نوشت در روز شنبه.

او گفت که او احساس می کند “فوق العاده خوش شانس” است که تومور در مراحل اولیه تشخیص داده و گفت که او انتظار ندارد که تحت شیمی درمانی یا اشعه درمانی. او به احتمال زیاد به ماندن در بیمارستان برای دو یا سه روز بهبود می یابند در خانه برای چند هفته مورفی گفت.

این فرماندار دموکرات که برای حمایت از سیاست های در نظر گرفته شده برای بهبود دسترسی به خدمات بهداشتی از او گرفت به عنوان فرماندار در 2018, اذعان کرد که او تنها کسی نیست که به صورت تهدید از سرطان است.

“بیش از 50,000 جدید Jerseyans خواهد شنیدن عبارت “شما سرطان” در این سال من به دور از تنهایی در اینجا. این یک وضعیت است که به مراتب بیش از حد بسیاری از خانواده ها خود را در پیدا کردن. به همین دلیل ما در حال مبارزه برای آنها هر روز” مورفی در توییتر نوشت. وی افزود: بهداشت و درمان است که “حق” و با اشاره به هزینه های بهداشت و درمان به عنوان یک “ملی اضطراری است.”

نیوجرسی بهداشت ، کوری بوکر حمایت خود را برای مورفی در توییتر.

“@GovMurphy یک جنگنده است و من می دانم این است که او برنده خواهد شد. قصد او بهبود سریع. افکار من با او و خانواده” بوکر نوشت.

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>