جدید COVID-19 مورد افزایش نزدیک به 15000 نفر در چین هوبئی مقامات پس از تغییر سیستم طبقه بندی

تعداد موارد COVID-19 تا رسید نزدیک به 10 برابر از روز قبل در چین هوبئی کانون شیوع. تعداد مرگ و میر نیز به طرز چشمگیری افزایش به 242.

مقامات توضیح داد که سربازان ارتش روز شنبه گفت: آنها تا به حال طبقهبندی چگونه آنها را تشخیص و شمارش موارد COVID-19. مقامات بهداشتی گزارش 14,840 موارد جدید—معکوس چند روز کاهش در مقام تشخیص جدید در استان است.

این سیستم طبقه بندی جدید از COVID-19 بود به اطمینان حاصل شود که “بیماران می توانند درمان استاندارد با توجه به موارد تایید شده به عنوان اوایل به عنوان ممکن است به بهبود میزان موفقیت درمان” با توجه به هوبئی استان کمیسیون بهداشت.

این بیانیه اشاره کرد که هوبئی ممکن است قبلا تحت-شمارش تعداد رسمی موارد coronavirus اضافه کرد که این تغییر بود “به منظور سازگار با طبقه بندی مورد تشخیص صادر شده توسط سایر استان ها در سراسر کشور است.”

روز چهارشنبه مقامات در هوبئی گزارش شده بود فقط بیش از 1600 مورد جدید—بالاترین رقم از ابتدای فوریه. به گفته کارشناسان رد شد و امیدوار کننده سیگنال که چین مستند از ده ها میلیون نفر از مردم ممکن است کار برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

هوبئی که شامل شهر ووهان—که در آن coronavirus اعتقاد بر این است که منشأ بیش از 80 درصد از رسمی موارد در سراسر جهان است.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 60 ، 000 مورد از COVID-19 در سراسر جهان و همه اما حدود 500 در سرزمین اصلی چین است. شده اند وجود دارد 1,367 مرگ و میر—با 1,310 از آنها در هوبئی استان است.

نوشتن به مایکل Zennie در [email protected]

tinyurlv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>