جدید کروناویروس موارد گزارش شده در کره جنوبی و چین به ایران ایتالیا, نبرد شیوع

کره جنوبی و چین هر دو گزارش افزایش جدید کروناویروس موارد در روز یکشنبه به عنوان نخست وزیر کره جنوبی هشدار داد که سریع گسترش شیوع مربوط به یک کلیسای محلی و یک بیمارستان در این کشور جنوب شرقی وارد شده بود یک “قبر مرحله است.”

برخی از ویروس خوشه نشان داده اند که هیچ با لینک مستقیم برای سفر به چین است. مرگ و میر در ایران با صعود به شش بالاترین خارج از چین و یک دوجین از شهرهای در شمال ایتالیا رفت و به طور موثر مستند به مقامات آزمایش صدها نفر از افرادی که در تماس با برآورد 79 تایید موارد وجود دارد. دو نفر فوت کرده اند در ایتالیا.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت که 113 از 120 مورد جدید گزارش شده در چهارمین شهر Daegu و مناطق اطراف آن. این سازمان گفت: 70 از آنها مربوط به یک شاخه از Shincheonji کلیسا در Daegu که تبدیل به بزرگترین خوشه ای از عفونت های ویروسی در کشور که در حال حاضر در مجموع 556 موارد است.

Daegu شهردار Kwon یونگ-جین به خبرنگاران گفت که 247 ساکنان تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس پس از شهرستان خود را تایید اولین مورد در فوریه. 18. که بیمار برای اولین بار است که یک Shincheonji عضو کلیسا در Daegu که هیچ های اخیر رکورد از سفر خارج از کشور. مقامات گفت: او با حضور در کلیسای خدمات و بازدید از مکان های دیگر قبل از اینکه مبتلا به این بیماری است اما آنها هنوز هم معتقدند بعید است که مجموعه ای زنجیره ای از عفونت.

تکواندو گفت: نگرانی وجود دارد که تعداد افراد آلوده در Daegu می تواند یکی دیگر از افزایش عظیم زیرا مقامات راه اندازی شد ویژه امتحانات از اعضای کلیسا با ویروس علائم مربوط. بیش از 9000 نمازگزاران بودند که تست شده است.

مرکز شهر Daegu بود بیشتر ترک با قفسه در برخی از سوپر مارکت ها و فروشگاه ها خالی است. بسیاری از رستوران ها, میله, واقعی املاک و دفاتر و آژانس های تور باید تعطیل به عنوان ترافیک nosedived و مردم در خانه مانده سفارش غذا و منابع آنلاین.

موارد جدید در چین

روز یکشنبه سرزمین اصلی چین گزارش 648 عفونت های جدید در مجموع 76,936. روزانه تلفات کمی کاهش یافت و به 97. در همه 2,442 های مردمی در این کشور از COVID-19.

شماره جدید چینی موارد seesawed روزانه اما همچنان زیر 1000 دلار برای چهار روز گذشته. چندین تغییرات چگونه عفونت شمارش آنها ساخته شده آن را دشوار است به منظور جلب نتیجه گیری از این ارقام است.

پرستاران کار در بخش مراقبت های بخش تخصصی برای بیماران مبتلا به کروناویروس در ووهان در مرکز چین هوبئی در فوریه. 22. (شیائو Yijiu/رادیو فردا از طریق آسوشیتد پرس)

مرکزی چین در شهر ووهان و دیگر نقاط استان هوبی که در آن شیوع اول ظهور در ماه دسامبر باقی می ماند تحت مستند. بیش از 80 درصد از این کشور موارد در هوبئی که در آن مرگ و میر نیز بیشتر از بقیه ملت.

چین دفتر سیاسی ساخته شده از مقامات ارشد حزب کمونیست, جمعه هشدار داد که در حالی که این بیماری همه گیر شده است “مقدماتی موجود” این کشور هنوز به یک نقطه عطف است.

مقامات نشان داد که فعالیت های منظم باید به تدریج از سر بعد از این ویروس باعث گسترش آخرین ماه قمری تعطیلات سال جدید. بسیاری از محل های کار تصمیم گرفتند به کارکنان خود کار از راه دور و مدارس در حال برگزاری کلاس های آنلاین.

در پکن اکثر جوامع مسکونی اجرا شده اند “بسته مدیریت” محدود کردن تعداد افراد هر خانواده که می توانید در داخل و خارج با استفاده از خروج-ورود کارت و نیاز به کسانی که فقط بازگشت به چینی پایتخت به منزوی کردن خود در خانه برای 14 روز.

خوشه ای از عفونت گزارش شده از پکن Shuanghe بیمارستان. این تاسیسات که 34 مورد تأیید بوده و بسته به محافظت از جامعه اطراف گفت: بیانیه ای از Xicheng مقامات.

بیش از 500 مورد نیز یافت شده اند در زندان های سراسر کشور است.

کره موارد

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: یک مرد بیمار بستری در Cheongdo شهر در نزدیکی دائگو در روز یکشنبه درگذشت این کشور در چهارم مرگ و میر. او اعتقاد به 57 سال اما جزئیات دیگری در او ساخته شد.

در شب شنبه نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت: در سراسر کشور آدرس تلویزیونی است که شیوع ویروس وارد شده بود “یک قبر مرحله” و تکرار دولت است و تمام تلاش ها برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است. چانگ همچنین گفت دولت او خواهد شد افزود: مقابله با هر گونه عمل می کند که مانع ملی قرنطینه تلاش.

یک زن با پوشیدن یک ماسک سواری گذشته کدگنو بیمارستان شمال ایتالیا در فوریه. 22, 2020. یک دوجین از شهرهای شمال ایتالیا بودند در موثر مستند شنبه پس از ویروس جدید مربوط به چین ادعا کرد که دو مرگ و میر در ایتالیا و بیمار تعداد فزاینده ای از مردم که تا به حال هیچ لینک مستقیم به منشاء ویروس. (لوکا برونو/آسوشیتد پرس)

در سطح جهان بیش از 78,000 مردم آلوده شده اند در 29 کشور جهان است.

اسرائیل است که گزارش یک مورد تبدیل به کره جنوبی هواپیمای مسافربری با بسیاری از مسافران پس از فرود در این کشور در فرودگاه بن گوریون شنبه شب. دوازده اسرائیلی در هیئت مدیره تخلیه شدند و قرنطینه در حالی که هواپیما بود taxied دور از اختصاص ترمینال رسانه های اسرائیل گزارش شده است.

Yonhap news agency ذکر شده در سئول وزارت امور خارجه به عنوان ثبت اعتراض شدید با دولت اسرائیل. وزارت امور خارجه گفت: دولت اسرائیل که هیچ بیش از حد غیر منطقی اقدامات لازم در برابر کره جنوبی اتباع با توجه به گزارش.

سئول وزارت امور خارجه نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. با توجه به Yonhap هواپیما از بازگشت به کره جنوبی در بعد از ظهر یکشنبه.

دولت کارگران منتظر بیماران برای رسیدن در یک تومور بیمارستان به تازگی تعیین شده برای درمان COVID-19 بيمار در ووهان در مرکز چین هوبئی در فوریه. از 15 سال 2020 است. (Chinatopix از طریق آسوشیتد پرس)

کره جنوبی زودتر مطلع اسرائیل که نه اعضای یک گروه که در سفری به اسرائیل و کرانه غربی به مدت یک هفته در این ماه آزمایش مثبت برای ویروس. گردشگران تشخیص داده شد پس از بازگشت به خانه. اسرائیل و فلسطینی ها مقامات بهداشتی پرسید: افرادی که در تماس نزدیک با گردشگران به قرنطینه خود را.

یک تیم از کارشناسان جهانی با سازمان بهداشت جهانی است که در راه به چین در ووهان به کانون شیوع بیماری که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت شنبه. از آن شده است در بازدید از بخش های دیگر چین این هفته است.

Tedros همچنین گفت: یک جلسه از وزرای بهداشت است که این است که در مورد موارد با “هیچ روشن اپیدمیولوژیک لینک, مانند, سفر, تاریخچه به چین و یا تماس با یک مورد تایید شده.” او به خصوص در مورد تعداد فزاینده ای از موارد در ایران که در آن 28 نفر آلوده شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>