جدید 1,640 پای دیوار ساخته شده در شهرستان برای پنهان کردن زاغه از نظر طول ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ ریاست جمهوری بازدید

(العالم) — به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اتومبیل باعث می شود راه خود را از این فرودگاه در شهر احمدآباد در هفته آینده پیش بینی میلیون ها نفر از تشویق سرخپوستان انتظار به او خوش آمد می گوید در یک آلاینده ورزشگاه کریکت وجود دارد می تواند چند هزار مردم محلی از نظر پنهان است.

این شهر را شهری شرکت ساخته شده است یک چهار پا-دیوار بالا برای مخفی کردن یک کشش از محله های فقیرنشین در آمریکا رهبر مسیر. مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر هند نارندرا مودی در حال انتظار برای افتتاح و به اشتراک گذاری این مرحله در احمدآباد را Motera ورزشگاه کریکت در یک پذیرش عمومی در حال تبلیغ به عنوان “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” در فوریه. 24.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه او انتظار دارد که برخی از هفت میلیون نفر در ورزشگاه و پوشش خیابان ها به استقبال او در آغاز از دو روز سفر. با توجه به داده های سرشماری است که نزدیک به یک دهه قدیمی, جمعیت این شهر شد 5.5 میلیون هر چند بیشتر تخمین اخیر قرار داده و آن را در بیش از هفت میلیون نفر است.

این رویداد به شرح زیر مودی در سفر به آمریکا در ماه سپتامبر که در طی آن او راه می رفت دست در دست با رئیس جمهور آمریکا در یک سنگ-کنسرت مانند امر در هوستون استادیوم فوتبال. این “پرونده مودی” اغراق دیده می شد به عنوان حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل بیش از 50,000 هندی آمریکایی ها — با نفوذ رای دهندگان پایه.

دیوار در احمدآباد بزرگترین شهر در مودی در ایالت گجرات است که موضوع برخی از تمسخر در مطبوعات و در رسانه های اجتماعی. شهرداری شرکت گفته در روز چهارشنبه تصمیم به ساخت دیوار گرفته بود و جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید. “تصمیم به ساخت یک پا به دیوار گرفته بود دو ماه پیش برای جلوگیری از مداخله در پیاده رو و جاده,” شهرداری کمیسر Vijay Nehra گفت در توییتر. روز یکشنبه Nehra توییتی که بیش از 100 ، 000 نفر در حال حاضر ثبت نام برای 22 کیلومتر (13.6 مایل) roadshow توسط رهبران دو کشور که به نام “#theBiggestRoadShowEver.”

این Motera ورزشگاه صندلی می تواند برخی از 100,000 است و گفته می شود بزرگترین ورزشگاه کریکت.

پر زرق و برق می آید در طول یک سال انتخابات برای مغلوب ساختن پیشی جستن و به عنوان مودی هایش با کندوپاش اقتصاد و رشد ناآرامی های اجتماعی در برابر دولت خود فشار تهاجمی از سیاست های جدید دیده می شود توسط بسیاری به عنوان تبعیض آمیز علیه مسلمانان است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>