نوادا دموکرات ها می گویند که آنها بوده ام ‘کار در سراسر ساعت برای جلوگیری از یک حزبی آیووا تکرار

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن خیلی خوب داستان برای به اشتراک گذاشتن — اما ممکن است کمی بلند است.

بایدن که در حال اجرا برای رئیس جمهور شده است spicing تا اخیر خود کمپین بیخ و بن سخنرانی با یک داستان چگونه او دستگیر شد در حالی که در آفریقای جنوبی در تلاش برای دیدن نلسون ماندلا, نیویورک تایمز گزارش. اما این خاطره از حوادث تنها به تازگی به نور آمده و آن را از گزارش حذف شده از بایدن در سال 2007 خاطرات که دقیق خود را escapades در این کشور در اطراف آن زمان.

در اخیر کمپین سخنرانی بایدن می گوید که او “افتخار بزرگ” ملاقات با ماندلا و “از بازداشت با ما U. N. سفیر در خیابان های سوتو.” به عنوان میامی هرالد خبرنگار الکس Daugherty اشاره سوتو یک راه دور از جزیره روبن که در آن نلسون ماندلا حداکثر امنیت زندان واقع شده بود.

دستگیری که به ظاهر تنها آورده شده است تا عموم توسط بایدن در چند هفته گذشته یافت نشد اشاره هر نقطه به آسانی در دسترس رسانه های خبری, در هر زمان.

سفیر ایالات متحده در سازمان ملل از سال 1977 تا 1979 بود اندرو جوان است. در حالی که جوان گزارش اذعان رفتن به آفریقای جنوبی با بایدن او گفت که او هرگز بازداشت در کشور گفت: این بار او فکر نمی کنم بایدن دستگیر شده بود وجود دارد یا نه.

“من فکر نمی کنم وجود داشت همیشه یک وضعیت که در آن کنگره دستگیر شده بودند در آفریقای جنوبی” جوان گفت: این باراگر چه او می گویند برخی از مردم دستگیر شده در واشنگتن است.

داستان که به ظاهر وجود ندارد قبل از چند هفته پیش گفته شده است سه بار در دنباله به عنوان بایدن سر به نوادا و کارولینای جنوبی که در آن او نیاز به جلو و در اعداد بزرگ به منظور مقابله با بدون زرق و برق نشان دادن در آیووا و نیوهمشایر.

کلمه از مشاوره: راه های دیگر وجود دارد به خودتان نگاه سختی به رای دهندگان که شامل نمی شود پخش سفر به slammer است. ماریان Dodson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>