نوادا قفقاز به آزمون دموکرات برای حمایت از متنوع در میان رای دهندگان

نوادا دموکرات میزبان صدها نفر از قفقاز در شنبه سوم مسابقه در دولت توسط دولت ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری نامزد روند تقریبا سه هفته بعد از آیووا قفقاز باعث ضرب وشتم هنگامی که یک ویژگی های بحران تاخیر در نتایج.

دموکراتیک نژاد تنگ است به هشت نامزد رقابت برای حزب خود نامزدی برای به چالش کشیدن جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات.

حتی با کوچکتر زمینه انجمن سیستم باقی می ماند پیچیده و ارائه پتانسیل بیشتر و چالش های این حزب که تحت سنگین انتقاد زمانی که آیووا رای چپ چپ رفت.

پس از این مسابقات در ایالت های آیووا و نیوهمشایر که در آن رای دهندگان به شدت سفید, نوادا, این آزمون برای اولین بار با یک جمعیت متنوع. نزدیک به یک سوم از رای دهندگان در نوادا دموکرات قفقاز در سال 2016 شد یا سیاه یا لاتینی با توجه به ورودی سنجی.

برنی ساندرز ” self-شناسایی دموکراتیک سوسیالیستی سناتور ورمونت تا رسید به بالای نظر سنجی در سطح ملی و در نوادا پس از اجرای برنامه در دو نامزدی مسابقات در آیووا و نیوهمشایر در اوایل این ماه.

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن در حال سخنرانی در سالن شهر جمع آوری در لاس وگاس در روز جمعه. وارن کاهش یافته است به جایگاه چهارم در سراسر کشور نظر سنجی. (دیوید بکر/گتی ایماژ)

در حالی که ساندرز’ رقبا سعی خواهد کرد برای بلانت حرکت خود را در نوادا آنها هر صورت چالش های قابل توجهی از خود به خود.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. الیزابت وارن به دنبال پرش به شروع مبارزه مبارزات پس از فقیر پس از اتمام در اولین دو کشور در حالی که سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq به امید اثبات آنها می تواند درخواست تجدید نظر به نوادا متنوع تر رای دهندگان.

رای دهندگان پور به بیش از 250 سایت در سراسر نوادا برای شرکت در قفقاز و مقامات می گویند که اقدامات برای جلوگیری از هرج و مرج است که یک مشکل برنامه ایجاد می شود در آیووا با تعویض به یک سیستم با چند پشتیبان گیری با استفاده از کاغذ و تلفن و iPads.

نظرسنجی ها نشان می دهد که سابق معاون رئیس جمهور جو Bide دیده می شود در اینجا در لاس وگاس در روز جمعه است که رقابت برای کسب مقام دوم با سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ. (اتان میلر/گتی ایماژ)

چهار روز پس از رای گیری اولیه در نوادا در این هفته به خود جلب کرد بیش از 75,000 دموکرات ها بیش از نیمی برای اولین بار رای دهندگان قرار دادن حزب در موقعیت برای پیش افتادن از مردم در انتخابات رکورد 118,000 در سال 2008 زمانی که باراک اوباما نامزدی, هیجانی, حزب.

در قفقاز نیز به دنبال یک اتشی بحث دموکراتیک در نوادا در روز چهارشنبه است که شامل یک رگبار داغدار حمله مایکل بلومبرگ میلیاردر شهردار سابق شهر نیویورک است که افزایش در پای صندوق های رای در پشت خود بودجه تبلیغات حمله رعد اسا است اما حتی رقابت در نوادا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که به دقت از دست نوادا توسط دو درصد به حزب دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016 در بازدید از لاس وگاس در آستانه قفقاز در روز جمعه و پیش بینی دور دیگری از آیووا-سبک هرج و مرج در قفقاز.

“آنها در حال رفتن به شما بگویم در مورد بهداشت و درمان, آنها در حال رفتن به شما بگویم در مورد ما نظامی و جنگنده های جت و موشک و راکت اما آنها نمی توانند در شمارش آرا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دموکرات ها.

“خود را با کمک این ماه نوامبر ما در حال رفتن به شکست رادیکال سوسیالیست دموکرات و ما در حال رفتن به برنده نوادا, در, زیبا, لغزش,” او گفت:.

نوادا, اولین نامزد دولت با یک جمعیت متنوع پس از مسابقات در عمدتا سفید آیووا و نیوهمپشایر. بیش از چهار نفر از هر 10 رای دهندگان در نوادا دموکرات قفقاز در سال 2016 شد غیر سفید, با توجه به ورود سنجی.

چند اقلیت رای دهندگان در ایالات متحده است که رای داده اند تا کنون در دموکراتیک مقدماتی. (آمار ایالات متحده)

(CBC)

ساندرز اتحاد ملی به رهبری نظرسنجی در میان اسپانیایی ها که به نمایندگی از حدود یک پنجم رای دهندگان دموکرات در سال 2016 نوادا حزبی. در نوادا ساندرز باعث شده است تا آخرین پنج نظر سنجی مصرف سرب بیش از میانه های بایدن و Buttigieg به عنوان به خوبی به عنوان خود را مترقی متحد وارن.

ساندرز رو 3 نامزدهای میانه

ساندرز از دست نوادا به کلینتون با پنج درصد خود را در طول اولین پیشنهاد ریاست جمهوری در سال 2016 است اما این بار او به مراتب بیشتر متلاشی زمینه است که شامل نامزدهای میانه — بایدن Buttigieg و Klobuchar — همه رقابت برای برنده شدن آرای این حزب بال متوسط.

Buttigieg و Klobuchar یک سناتور از ایالت مینه سوتا, تاخیر در پشتیبانی در میان غیر سفید رای دهندگان که بخشی از هسته دموکراتیک رای دهندگان و به طور معمول یک عامل مهم در اصلی جنگ است.

بعدی اولیه خواهد بود Feb. 29 در کارولینای جنوبی به دنبال سه روز بعد توسط سه شنبه مسابقات در 14 متحده در مارس 3 که انتخاب بیش از یک سوم از نمایندگان متعهد است که کمک خواهد کرد که انتخاب یک نامزد دموکرات.

بایدن در شمارش قوی نشان هفته آینده در کارولینای جنوبی که در آن او می برد پشتیبانی قوی میان دولت قابل ملاحظه بلوک آفریقایی-آمریکایی ها اگر چه ساندرز کشیده و حتی با او در میان سیاه و سفید رای دهندگان در برخی از نظرسنجی های اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>