Netflix بکشد, نوجوانان, Dramedy نیمی از آن است که خنده دار و خام به عنوان یک خراشیده زانو

بecause انسان صرف انرژی زیادی در تعقیب عاشقانه ما گاهی اوقات فراموش می کنند که روابط افلاطونی می تواند حتی بیشتر پیچیده—و به طور کلی گذشته دیگر بیش از حد. که فقط یکی از ایده های thrumming در زیر سطح نویسنده-مدیر آلیس وو است که نیمی از آن در جریان Netflix خاردار-مناقصه ها و فیلم در مورد دختر, دوستی, عشق اول و تمام تار gradations در میان است. آن را شیرین و خنده دار, اما همچنین در مکان هایی که خام به عنوان یک خراشیده زانو.

Ellie چو (لی لوئیس) راست است یک دانش آموز در یک زندگی کسل کننده شهر در شمال غربی اقیانوس آرام. او به خشک شوخ طبعی اما او واقعا نمی هر گونه دوستان شاید به این دلیل که او مدیریت خیلی اضطراب در خانه: پدرش (Collin Chou) به دست آورده پیشرفته در رشته مهندسی در چین است اما در ایالات متحده که در آن او نقل مکان خانواده اش هنگامی که Ellie کوچک بود او ناقص به زبان انگلیسی برگزار کرده است او را به عقب. او همچنین به نظر می رسد هنوز بی حس با غم و اندوه—همسرش, Ellie مادر مرده است و او صرف روز خود را با تماشای فیلم مثل کازابلانکا و دختر خود را جمعه به عنوان راهی برای بهبود زبان انگلیسی خود را هر چند روشن است که آنها به سادگی به او آرامش.

الی با هم نگه می دارد این خانواده کوچک دو, نوشتن مقاله برای دانشجویان همکار او در $20 پاپ. “این یک یا شما نمی پرداخت” است و شعار او. او خیلی خوب در این دانشگاهی تردستی که همکلاسی او به سختی می داند که پل Munsky (Daniel Diemer) جذاب اما بی دست و پا, سوار کار ماهر, که با این نسخهها کار پاره وقت در خانواده اش سوسیس, کسب و کار, روش های او برای نوشتن یک نامه عاشقانه برای او سوینین دو سیرانو دو برژراک–سبک. هدف از محبت خود را زیباترین و بهترین دختر در مدرسه Aster فلرس (Alexxis Lemire) یک شماس دختر که حساس و کتابی با استعداد برای هنر.

این عارضه این است که Ellie خودش مچاله شده در Aster. او در ابتدا حاضر به کمک پل اما relents زمانی که او نیاز به 50 دلار برای پرداخت قبض برق پدرش نادیده گرفته شده است. این نامه می نویسد تحت نام پل—تکمیل شده توسط یک سری از ghostwritten پیام های متنی—آنقدر موثر است که آنها تقریبا او را به آنچه او می خواهد هر چند آنها نیز در معرض خود را در زمینه ناامنی است.

چه فوق العاده در مورد نیمی از آن است که راه آن احترام همه ناامنی و بدون اجازه آن شخصیت های دور با تعصبات خود را. Ellie احساس می کند مانند یک خارجی شاید نه زیاد چرا که او یک فرد از رنگ در بیشتر سفید شهر اما از آنجا که او بسیار دقیق تر از هر کس دیگری—و نیز اتفاق می افتد به. او و Aster از طریق آن نامه ها و متون به ظاهر نوشته شده توسط پل اتصال بیش از هنر و کتاب. اما Aster که دوست داشتنی است که شما نمی توانید تصور کنید که او می خواهم که مراقبت در جهان نشان می دهد که چگونه جهان را درک او احساس می کند فشرده به یک گروه که در آن او تعلق ندارد: “من مانند بسیاری از مردم—که باعث می شود من نوعی هیچ کس.”

که خط باهوش و زنده است نمونه ای از نیمی از آن است. این است وو فیلم دوم: او اول ارزش دنبال کردن را دارد از سال 2004 صرفه جویی در چهره مورد یک جوان چینی زن آمریکایی (میشل Krusiec) تلاش برای حرکت به او مستور, عشق زندگی, حتی به عنوان او بسیار ضد همجنس مادر (Joan Chen) نشان می دهد در سن 48 که او را حامله, سکس با پدر هیچ جا در چشم. طرح مکانیک از نیمی از آن شکوه و شکایت کردن کمی; یک بار در در حالی که یک صحنه پرسش بیش از آن پاسخ. اما این فیلم بسیار حیاتی است که مهم نیست که چقدر و در آن بازیگران جوان آمار هر ظریف ضرب و شتم کاملا. زمانی که شما جوان هستید و شما را در عشق و دوستی و به نوعی به نظر می رسد کمتر حتی زمانی که آن را ممکن است بیشتر. وجود دارد هیچ انکار که مثلث عشق صدمه دیده است مانند جهنم است. چرا شما فکر می کنید امتیاز خود را به شکل فلش?

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>