مدیر عامل Netflix اعلام کرد بزرگترین فرد سهم به لحاظ تاریخی سیاه و سفید کالج ها همیشه

عکس رفتن به فروشگاه App اگر شما آماده برای گرفتن یک Eevee با مسواک زدن دندان های خود را. مقدمه ای از عکس لبخن

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

عکس رفتن به فروشگاه App اگر شما آماده برای گرفتن یک Eevee با مسواک زدن دندان های خود را.

مقدمه ای از عکس لبخند یک برنامه رایگان طراحی شده برای تشویق کودکان (و بزرگسالان با شرم) به توسعه سالم مسواک زدن عادت است فقط یکی از چندین ویژگی جدید بازی و به روز رسانی گوگل معرفی چهار شنبه. برخی مانند گوگل شمشیر و سپر بسته های توسعه از جمعه شد و انتظار می رود, اما دیگران مانند بازگشت از عکس ضربه محکم و ناگهانی نبود.

برای استارت, جزیره زره بسته توسعه برای نینتندو سوئیچ های گوگل شمشیر و عکس سپر منتشر شد چهارشنبه. گسترش هزینه های $29.99 و همراه با بیشتر اراضی به کاوش بیشتر مربیان به مبارزه و عکس گرفتن. بعدی انبساط بسته, به نام تاج تندرا خواهد آمد در پاییز.

همچنین به سوئیچ های App Store و Google Play store گوگل Cafe Mix, رایگان-به-بازی که در آن بازیکنان حل پازل را به خود جلب گوگل به یک کافه آنها را اجرا کنید. عکس کافه مخلوط کردن ژوئن 24 همان روز به عنوان یکی دیگر از "پروژه بزرگ" اعلام گوگل طعنه چهارشنبه.

اما شاید مهمتر از همه عکس ضربه محکم و ناگهانی است. یاد بازی نینتندو 64 reimagined شده برای سوئیچ آوردن بازیکنان این فرصت را به ضربه محکم و ناگهانی تصاویر از هیولا در زیستگاه طبیعی خود را. متاسفانه هیچ تاریخ عرضه ای برای عکس های جدید سوئیچ پس از گرفتن نگاه نزدیک در که با شکوه Wailord خواهد شد فقط باید صبر کنید.

به نظر می رسد مانند وجود دارد مقدار زیادی از عکس های جدید به روز رسانی و شما... عاشق گرفتن 'em all. کاترین Krawczyktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب