Neiman Marcus ممکن است به دنبال ورشکستگی حفاظت

Neiman Marcus گروه پله آماده سازی به دنبال حفاظت از ورشکستگی پس از بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور بدهی لادن

توسط PATRIS-FUN در 16 فروردین 1399

Neiman Marcus گروه پله آماده سازی به دنبال حفاظت از ورشکستگی پس از بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور بدهی لادن ایالات متحده لوکس فروشگاه های زنجیره ای به فروشگاه خود را از مردم آشنا با این موضوع گفت: در روز پنج شنبه.

Neiman شروع برگزاری محرمانه بحث این هفته با دارندگان اوراق قرضه در مورد امکان تامین مالی کمک خواهد کرد که این شرکت همچنان عامل در حالی که تحت حفاظت از ورشکستگی منابع گفت. این شرکت همچنین از آغاز بحث های مشابه در روزهای اخیر با آن وام دهندگان یکی از منابع گفت.

تا این هفته Neiman تا به حال دریافت استعلام از طلبکاران در مورد آن بعدی حرکت می کند اما تا به حال نه شروع بحث در مورد ورشکستگی ممکن است برخی از این منابع گفت.

حتی اگر این مذاکرات در حال پیشرفت دالاس مبتنی بر خرده فروش است چندین هفته دور از بالقوه ورشکستگی و آن را هنوز هم ممکن است که آن را مدیریت خواهد کرد برای فرار از این منابع گفت:.

طلبکاران می تواند به Neiman زمان بیشتری برای ساختن آینده پرداخت بدهی ناشی از این ماه در حالی که تجدید ساختار بحث همچنان که می تواند در یک معامله که reworks تعهدات مالی خارج از رسیدگی به ورشکستگی منابع اضافه شده است.

منابع خواسته نمی شود به شناسایی زیرا این موضوع محرمانه است. Neiman کاهش یافته است به نظر. ماه گذشته این شرکت گفت که "ارزیابی هر دوره و اقدام به حفظ قدرت مالی ما" به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پرداخت بدهی به دلیل به زودی

Neiman توافق رسیده است در سال گذشته با طلبکاران به rework بدهی و جلوگیری از تشکیل پرونده ورشکستگی به دست آوردن بیشتر مالی اتاق تنفس. اما coronavirus شیوع این شرکت را مجبور به بستن تمام Neiman Bergdorf گودمن و آخرین تماس فروشگاه این عمل از طریق پایان ماه آوریل کردند و بسیاری از آن 14,000 کارکنان.

این تعطیلی منجر به یک بحران نقدی فقط قابل توجه قبل از پرداخت سود در بخش های از آن بیش از 4 میلیارد دلار از بدهی ناشی از شروع آوریل 15.

بخشهایی از Neiman Marcus مدت وام تجاری در حدود 40 سنت دلار در این هفته به خوبی زیر ارزش اسمی نشان می دهد قابل توجه سرمایه گذاران در مورد بازپرداخت با توجه به Refinitiv Eikon داده است. قیمت برای یک مجموعه ای از Neiman اوراق قرضه نیز کاهش یافته است.

Neiman تلاش کرده است پس از 6 میلیارد دلار آمریکا قوی تر خریداری توسط شرکت سهام خصوصی Ares مدیریت پارسیان و سرمایه گذاری بازنشستگی کانادا مدیره در سال 2013. مانند بسیاری از سنتی آجر و ملات و فروشندگان آن را مواجه شده است و رقابت بی امان از e-commerce های غول پیکر آمازون است. Ares تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در حالی که CPPIB بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Neiman قادر به متقاعد کردن وام به بازسازی بدهی سال گذشته بدون توسل به رسیدگی به ورشکستگی هل دادن خرما به علت در تعهدات مالی خود را. اما این قرارداد اضافه شده به این شرکت هزینه های بهره در بدهی و نه آدرس آن در تلاش کسب و کار که بدتر شده است.

یک Neiman تشکیل پرونده ورشکستگی خواهد بود به احتمال زیاد ستیز. یک متولی برای برخی از این شرکت شکایت دارندگان اوراق قرضه Neiman سال گذشته این ادعا این شرکت و صاحبان آن را دزدیدند سرمایه گذاران از ارزش های لوکس e-commerce سایت MyTheresa در اوایل تجدید ساختار بدهی.

"اگر این طبقه نام تجاری فایل برای ورشکستگی ... MyTheresa را در مرکز صحنه" گفت: Dan Kamensky شریک مدیریت در سنگ مرمر ریج سرمایه LP یکی از دارندگان اوراق قرضه. "سهام خصوصی صاحبان محروم از MyTheresa دارایی از شرکت بدون پرداخت یک سکه و ترک لاشه یک شرکت برای طلبکاران آن است."

Neiman گفت: اتهامات بدون شایستگی و دست زدن به آن از MyTheresa مناسب بود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب