Neil Gaiman معذرت خواهی برای ‘احمق’ تصمیم به سفر به اسکاتلند با وجود coronavirus مستند

تارا Reade که مدعی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن sexually assaulted او در سال 1993 زمانی که او کار می کرد برای او در سنای آمریکا دیگر نمی خواهد به نمایندگی از برجسته #MeToo وکیل Douglas H. Wigdor, نیویورک تایمز گزارش. Wigdor یک حامی رئیس جمهور تهمت است که همچنین نشان داده زنان در تجاوز جنسی و تبعیض موارد در برابر Harvey Weinstein و بیل o’reilly در زمان Reade به عنوان یک مشتری دو هفته پیش.

هر چند Wigdor نمی دهد یک دلیل برای اینکه چرا او دیگر نمی خواهد نشان دهنده Reade, او تاکید کرد که این تصمیم “به هیچ وجه بازتاب در مورد اینکه آیا آن زمان سناتور بایدن تجاوز جنسی خانم Reade.” او علاوه بر ناودان رسانه ها برای پوشش آن از Reade مورد این استدلال که “بسیاری از آنچه نوشته شده است در مورد خانم Reade است و نه دال بر اثبات این که آیا آن زمان سناتور بایدن sexually assaulted او بلکه در نظر گرفته شده است قربانی-شرم و حمله او اعتبار نامربوط و بی ربط مهم است.” این بار اشاره می کند که Wigdor “است ترک او را به عنوان اعتبار در حال آمدن است تحت سخت موشکافی” از جمله تحقیقات در کالیفرنیا در مورد اینکه آیا یا نه Reade تحریف های آموزشی پس زمینه در حالی که خدمت به عنوان شاهد متخصص در خشونت خانگی در دادگاه.

بایدن بارها رد Reade این اتهامات در حالی که تلاش برای همچنین بیان اعتقاد خود را در بازماندگان تجاوز جنسی. “اگر آنها بر این باورند تارا Reade آنها احتمالا نباید رای من” او به تازگی گفت: پرداختن به یک سوال در مورد آنچه که او می گویند به زنان رای دهندگان که در مورد اتهامات. “من نمی خواهد رای برای من اگر من معتقد بودم تارا Reade.”

در بیانیه خود به مطبوعات Reade سابق وکیل Wigdor افزود: “ما ادامه خواهد داد به نمایندگی از بازماندگان صرف نظر از اتهام درنده وضعیت و یا سیاست است.” Jeva Lange

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>