نزدیک به یک دوجین آزادی دانشجویان دانشگاه گزارش COVID-19 علائم پس از بازگشت به دانشگاه

از جمعه حداقل 11 دانش آموزان در آزادی در دانشگاه اونورتر ویرجینیا گزارش داده اند که علائم نشان می دهد آنها COVID-19 coronavirus دکتر توماس Eppes جونیور پزشک مسئول از خدمات بهداشتی و درمانی گفت: نیویورک تایمز در روز یکشنبه.

آزادی رئيس دانشگاه جری فالول جونیور آمد زیر آتش در هفته گذشته زمانی که او دوباره باز پردیس به دانش آموزان در پایان از شکستن بهار خود را با وجود مقامات بهداشت عمومی هشدار در برابر آن و ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) ممنوعیت تجمع بیش از 100 نفر در دولت است. فالول گفت: 1,900 دانشجویان بازگشت به دانشگاه در هفته گذشته و بیش از 800 باید از سمت چپ. Eppes روز یکشنبه گفت: از این دانش آموزان که COVID-19 علائم سه ارجاع شده به بیمارستان برای آزمایش و هشت گفته شده به خود شده است.

فالول گفت: این اخبار و پیشبرد هفته گذشته که مدرسه بود به بازگشایی به دلیل آزادی اتحاد “مسئولیت به دانش آموزان ما — که پرداخت به اینجا که می خواهند به اینجا که دوست دارم آن را در اینجا به آنها توانایی بود با دوستان خود به ادامه مطالعات خود را لذت بردن از اتاق و هیئت مدیره آنها در حال حاضر برای پرداخت می شود و به قطع نکنید کالج خود زندگی است.”

با اشاره به coronavirus Eppes گفت: زمان آزادی از “از دست رفته توانایی کررل این چیز” اما چیزی نمی گفت فالول به بسته مدرسه پایین چون “من تنها هستم نمی شود آنقدر مغرور که به می گویند: این است آنچه شما باید انجام دهید و این چیزی است که شما باید انجام دهید.'” فالول است سرسخت متحد از رئیس جمهور تهمت و گفت: آزادی است که ناعادلانه هدفمند بودن “مسیحی” و “محافظه کار است.” مایکل ژیلت شهردار سابق اونورتر و bioethicist گفت: بار “به استدلال می کنند که انتقاد از آزادی است که بر اساس تعصب سیاسی است بی اساس و غیر منطقی. آزادی فقط این نیست این تهدید به طور جدی به دیگران داشته باشد.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>