نزدیک به 39 میلیون نفر از مردم به دنبال ایالات متحده بیکاری کمک های اولیه پس از همه گیر شروع

بیش از 2.4 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته در آخرین موج اخراج از شیوع ویروس که باعث گسترده کسب و کار خاموش شدن ناگهانی دو ماه پیش و فرستاده اقتصاد به یک رکود عمیق است.

حدود 38.6 میلیون نفر در حال حاضر در زمینه بیکاری کمک های اولیه پس از coronavirus مجبور میلیون ها نفر از کسب و کار به درهای خود را بسته و کوچک خود حقوقی واجد شرایط در ایالات متحده کار گروه گفت: پنج شنبه.

اضافی 2.2 میلیون نفر از مردم به دنبال کمک های جدید برنامه فدرال برای خود اشتغالی قرارداد و فرفره کارگران که در حال حاضر واجد شرایط برای بیکاری کمک کند. این آمار و ارقام نیست تنظیم برای تغییرات فصلی بنابراین دولت را شامل نمی شود آنها را در به طور کلی تعدادی از برنامه های کاربردی.

ادامه جریان سنگین کاهش کار نشان دهنده یک اقتصاد که در حال غرق شدن است به بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. این حزبی دفتر بودجه کنگره تخمین زده شده در این هفته است که اقتصاد در حال کاهش در 38 درصد سالانه (آوریل-ژوئن چهارم. خواهد بود که تا کنون بدترین سه ماهه انقباض در ضبط.

BMO اقتصاددان ارشد جنیفر لی گفت: برای اولین بار ادعا می کند برای مزایای بیکاری بودند مورد 249,000 از هفته گذشته در تماس تلفنی که یک گام در مسیر درست است.

“انتظار تندتر کاهش در ماه ژوئن به عنوان reopenings به دست آوردن بخار. اما این مهم است برای مردم برای دریافت از [بیمه بیکاری],” او گفت:.

دهه رشد شغلی از بین برود

نزدیک به نیمی از آمریکایی ها می گویند که یا درآمد آنها کاهش یافته و یا در آنها زندگی می کنند با بزرگسالان دیگر که از دست داده است پرداخت از طریق از دست دادن شغل یا کاهش ساعت کار اداره آمار گفت: در بررسی آمار منتشر شده در پنج شنبه. بیش از یک پنجم از آمریکایی ها گفت: آنها تا به حال کم و یا هیچ اعتماد به نفس در توانایی خود را برای پرداخت ماه آینده را اجاره و یا وام مسکن در زمان این بررسی نشان داد.

در آوریل ایالات متحده کارفرمایان ریختن 20 میلیون شغل از بین بردن یک دهه ارزش از رشد کار در یک ماه. نرخ بیکاری رسیده 14.7 درصد که بالاترین سطح از افسردگی. میلیون ها نفر از دیگر افرادی بودند که از کار نیست شمارش به عنوان بیکار چرا که آنها به نظر نمی آید برای یک کار جدید است.

پس از 10 میلیون بیشتر گذاشته و کارگران باید کاربردی برای مزایای بیکاری. فدرال رزرو صندلی جروم پاول در مصاحبه ای گفت: روز شنبه که نرخ بیکاری می تواند اوج در ماه مه یا ژوئن در 20 درصد به 25 درصد است.

در صنایع عمده کارفرمایان همچنان به اعلام کاهش شغل. Uber گفت: در این هفته که آن را غیر روحانی کردن 3,000 کارکنان در بالای 3700 آن در حال حاضر به دلیل تقاضا برای آن سوار-نقطه خدمات کاهش یافت. معاون تلویزیون دیجیتال, اخبار سازمان طراحی شده برای افراد جوان اعلام 155 اخراج در سطح جهان در هفته گذشته.

دیجیتال ناشران کوارتز و BuzzFeed, مجله, غول, Conde Nast و این شرکت است که صاحب کسب و کار متمرکز مجله اکونومیست همچنین اعلام کرد کاهش شغل در هفته گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>