NBA All-Star Game افتخارات زندگی و میراث کوبه برایانت

(شیکاگو) — آن را تبدیل به یکی از NBA بیشترین احترام سنت: در صبح NBA همه ستاره بازی لیگ می پردازد ادای احترام به بازنشسته و بازیکنان با آنچه که به نام افسانه از صبحانه. آن را به ارمغان می آورد با هم حدود 3000 مهمانان و هر سال اخیر بازنشسته با روابط به این بازی شهرستان میزبان مفتخر است.

زمانی که بازی در لس آنجلس دو سال پیش NBA می خواستم به افتخار Kobe Bryant.

او کاهش یافته است. او نمی تواند حضور داشته باشد. او دلیل: دختر خود را Gianna برایانت تا به حال یک بازی که آن روز صبح.

“که گفت: برای ما همه چیز خود را در مورد اولویت های” کمیسر NBA آدم نقره گفت: به عنوان او به یاد می آورد که در گفتگو با برایانت.

این همه ستاره آخر هفته در مایکل جردن دیرین خانه شیکاگو که مشخص خواهد شد توسط یک بازی که در آن LeBron James و Giannis Antetokounmpo خدمت خواهد کرد به عنوان کاپیتان — اما آن را قابل پیش بینی و طبعا تحت الشعاع قرار توسط برایانت. آن را به مدت سه هفته است در حال حاضر پس از او 13 ساله Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر در جنوب کالیفرنیا. و سوگواری است که هنوز هم بسیار فعال و بسیار لازم است.

اولین کوبه برایانت جایزه MVP خواهد بود دست بعد از یکشنبه شب به بازیکن داده می شود رای به عنوان بزرگترین ستاره All-Star Game — جایزه که برایانت برافراشتند چهار بار. جنیفر هادسون در حال انجام یک pregame ادای احترام به برایانت بازیکن در James’ تیم را می پوشند Gianna شماره 2 خود کشباف و بازیکنان در Antetokounmpo تیم را می پوشند کوبه را به شماره 24 در انتظار آنهاست. و همه بازیکنان با پوشیدن یک پچ با نه ستاره یکی برای هر قربانی تصادف.

آن را مضاعف یادآوری زمان برای NBA از لیگ است که هنوز هم در حال آمدن به مقابله با Jan. 1 مرگ کمیسر بازنشسته دیوید استرن فرد اعتبار برای گرفتن یک نوپای لیگ و تبدیل آن به یکی از سیاره قدرتمند ترین مارک های ورزشی, چند میلیارد دلار نهاد با رسیدن به آن را لمس تقریبا هر پاسگاه روی زمین است. استرن یاد شده و همچنین در افسانه های صبحانه و نقره را به خود جلب کرد موازی بین برایانت و رئیس سابق خود.

“فقط به عنوان یک یادآوری: که بیشتر مظهر روح همه ستاره از کوبه? … او همیشه سخت است. او اهمیتی نمی دهند اگر آن همه ستاره بازی” نقره گفت. “و من فکر می کنم که آنچه که او و دیوید در حال رایج. آنها همیشه به رقابت پرداختند. آنها معتقد بودند در قدرت ورزش است. آنها معتقد بودند در برد و آنها معتقد بودند لازم بود برای همیشه خود را تمام. و من فکر می کنم که چرا ضرر و زیان خود را طنین انداز با بسیاری از مردم در سراسر جهان است.”

Magic Johnson — مانند برایانت لس آنجلس لیکرز افسانه — استخدام شده بود دو سال پیش به معرفی برایانت در افسانه صبحانه یکی که برایانت نمی تواند شرکت کنند چرا که دختر خود را به حال یک بازی که آن روز صبح.

روز یکشنبه جانسون در نهایت شانس خود را برای صحبت در این مراسم و ادای احترام به برایانت. او گفت: داستان در مورد چگونه قبل از برایانت تدوین شد در سال 1996 جری وست به نام او می گویند که او تا به حال دیده می شود بیشترین پیش نویس تمرین است که او می تواند به یاد بیاورید.

او صحبت از برایانت تمرین.

“و من گفتم: ‘واقعا'” جانسون گفت. “او گفت:,” بله, این پسر به نام Kobe Bryant. فقط باور نکردنی بود در تمرین, و ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم به پیش نویس او.”

بقیه سابقه است. برایانت آمد به لیکرز در پیش نویس-شب تجارت و بازی وجود دارد برای 20 سال برنده پنج عنوان. جانسون گفت که او به سرعت تحت تاثیر قرار با برایانت اخلاق کار او چگونه خواهد کار را برای دو ساعت قبل از عمل و سپس از طریق یکی دیگر از دو ساعت جلسه با این تیم است.

“این که کوبه برایانت بود که” جانسون گفت. “او همیشه فکر کردن در مورد ‘چگونه می توانم بهتر است ؟ چگونه من می تواند منجر تیم من برای پیروزی؟’ و هنگامی که شما فکر می کنم در مورد او به ثمر رساند 81 امتیاز در یک بازی تنها دوم به پژمردگی چمبرلین و سپس پنج NBA و سپس به نمره 60 امتیاز در آخرین بازی — که احتمالا بزرگترین چیزی که من تا کنون دیده ام از هر ورزشکار. او گفت: “من قصد دارم به بیرون رفتن Mamba-سبک.'”

این صبحانه ادای احترام در این سال برای چهار نفر: آمریکا, بسکتبال, مدیر عامل جری News موفق به دریافت جایزه یک عمر دستاورد تازه بازنشسته سه بار قهرمان NBA و شیکاگو بومی Dwyane Wade دریافت جامعه سفیر جایزه بازنشسته WNBA بازیکن و یکی دیگر از شیکاگو بومی Cappie Pondexter بود قهرمان زادگاه گیرنده و دیرین شیکاگو بولز ستاره و شش بار قهرمان NBA Scottie Pippen شد افسانه این سال است.

ویژه داستان
از “عشق کور است’ به ‘دایره’ Netflix است Terrifyingly خوب در تلویزیون واقعیت
این پرچم در حال اهتزاز است ساختمان یک واقعیت امپراتوری بر پایه بینندگان اعتیاد آور ترین انگیزه است.

Pippen بود در لس آنجلس, خانه, زمانی که او این خبر در Jan. 26 مورد برایانت.

“این عجیب و غریب صبح” Pippen گفت. “و من هنوز هم امروز پشیمان است که من یک شانس برای گفتن کوبه برایانت چگونه او واقعا بود.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>