نیروی دریایی بیمارستان کشتی ها استفاده می شود در مبارزه با COVID-19. اما خیلی بیشتر نظامی می توانید در این بحران

Wمرغ من فرمانده U. s. Southern Command مسئول تمام عملیات نظامی در جنوب ایالات متحده, من به اندازه کافی خوش شانس برای شکستن من دریاسالار پرچم در USNS راحتی عظیم نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی. در حال حاضر آسایش و خواهر, خواهر, کشتی رحمت هستند و به زودی برای اعزام به شرق و غرب ساحل به ترتيب از ایالات متحده به ارائه کمک در مبارزه با COVID-19.

هر دو کشتی بسیار توانایی – 70,000 تن یک هزار تخت بیمارستان و 1,200 متخصصان پزشکی در علاوه بر این به ملوانان نیروی دریایی که در واقع عمل و کشتی. آنها انعطاف پذیر هستند و می توانند سفر صدها مایل از یک روز آنها را به توانایی برای تغییر از پورت به پورت. در آمریکای لاتین این کشتی انجام طیف گسترده ای از کار اغلب انجام 400,000 درمان بیمار در یک سفر معمولی. در مبارزه کنونی ویروس ماموریت خود را خواهد شد برای تکمیل بیمارستان های در ساحل, آوردن قابلیت تحمل تا محلی امکانات پزشکی هستند نه ضعف. آنها یک مثال خوب از چه نظامی می تواند انجام دهد در مواجهه با بحران است.

چه چیز دیگری می تواند ما 1.2 میلیون وظیفه فعال و 800000 گارد ملی و ذخایر انجام دهید ؟

یک نکته مهم: ارتش اول منظور از کسب و کار باید برای حفظ سلامت خود و قابلیت بنابراین ما می توانیم اطمینان از امنیت ملی ما قوی باقی می ماند. ما نمیتوانیم coronavirus را پایین آورد و ما نیروهای هستهای استراتژیک و ما کشتی های نیروی دریایی باید آماده به بادبان در ماموریت های مبارزه با. ارتش و نیروی هوایی می دانیم که چالش های ایران و کره شمالی در حال رفتن به قرار دادن مکث در حالی که ما در مبارزه با کروناویروس. بنابراین کار یکی خواهد شد نگه داشتن نیروی سالم و آماده برای انجام سریع و پایدار عملیات جنگی.

اما حتی با توجه به اینکه اولویت اول وجود دارد یک معامله بزرگ نظامی می توانید بلافاصله و در دراز مدت علاوه بر استقرار بیمارستان کشتی:

  • تحقیقات پزشکی و توسعه است. این هسته نظامی توابع به ویژه در شرایط biowarfare و biodefense. تخصص نظامی و تجهیزات برای دنده محافظ می تواند مهم باشد. فورت Detrick در مریلند برای مثال یک مرکز بیولوژیکی قابلیت های پژوهشی و عملیاتی استقرار تجهیزات به کار در یک خطرناک زیستی محیط زیست است. نظامی نیز بسیار متصل به علمی جهان از جمله از طریق عمده labs مانند دانشگاه جانز هاپکینز پیشرفته فیزیک آزمایشگاه جایی که من هستم یک عضو ارشد. آنها می توانند مارشال عظیم قابلیت ادغام و ترکیب گسترده ای در تحقیقات بیولوژیکی.
  • قابلیت صنعتی. وجود دارد 300,000 کسب و کار همکاری با وزارت دفاع در دفاع صنعتی پایه. این ها قابلیت های بسیار نوآورانه شرکت های که تحقیقات و تولید و تحویل قابلیت را می توان شنود گذاشته در همه چیز از واکسن تولید به تولید ماسک صورت. دفاع آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته (DARPA) برای مثال به تحقیقات پیشرفته در بسیاری از زمینه های مربوط به این تلاش. دفاع تولید عمل می کنند که رئیس جمهور تهمت می گوید او ممکن است استناد, ساده توانایی تغییر به سمت تولید مواد مربوطه.
  • تدارکات و زیرساخت های حیاتی. نیروی هوایی ما در پرواز است ماموریت های در حال حرکت تجهیزات پزشکی از خارج از کشور به ایالات متحده آمریکا, در حالی که ارتش گارد ملی است که حمل و نقل قطعات در سراسر کشور است. نیروی دریایی ناوهای هواپیمابر و بزرگ-عرشه کشتی های آبی خاکی ارائه می پزشکی سرریز پشتیبانی به عنوان دومی را در طول طوفان کاترینا. نظامی می تواند کمک به شهروندان ایالات متحده از خارج از کشور و ارائه مهار و انزوای امکانات در صدها پایگاه در سراسر کشور است. توانایی های نظامی در فاضلاب, برق, تولید, تصفیه آب, فناوری اطلاعات و مفید خواهد بود.
  • مدنی و حمایت از جمعیت. همانطور که در نیو راشل در خارج از شهر نیویورک گارد ملی (تحت کنترل فرماندار نیویورک) شده است انجام درایو-از طریق آزمایش ارائه مواد غذایی و آب به غیر از تلفن همراه بخشهایی از جمعیت و آماده سازی سایت برای ممکن است در بیمارستان سرریز شرایط. این کلاسیک است و به خوبی تمرین عملکرد گارد ویژه پس از بلایای طبیعی است.
  • اجرای قانون و کنترل از مردم مدنی. در حالی که وظیفه فعال پرسنل مناسب مانع از انجام اجرای قانون با قدرت Comitatus قوانین گارد ملی (زمانی که تحت هدایت دولت فرمانداران) را می تواند انجام دهد. این ممکن است مهم برای اجرای حکومت ، quarantines و امنیت زنجیره تامین.
  • کنترل مرزی است. اگر این ویروس باعث وحشت در امریکا لاتین و کارائیب ما ممکن است نیاز به ایجاد قوی تر کنترل مرزهای ایالات متحده برای جلوگیری از موج پناهندگان از جنوب. گشت مرزی و دیگر سازمان های مدنی می تواند ضعف و نظامی ارائه می کنند backstop به چنین تلاش.
  • اطلاعات عملیات. ما نظامی است که متخصص در نظارت بر طیف گسترده ای از سناریوهای عملیاتی و توانایی برای جمع آوری, پردازش و تجزیه و تحلیل اطلاعاتی است که بسیار مرتبط در برخورد با بیماری های همه گیر. اطلاعات نظامی نیز می تواند به طور موثر مورد استفاده در ایجاد ارتباطات استراتژیک کمپین برای کمک به آرامش مردم در اینجا در ایالات متحده و توسعه ضد روایات به اتهامات کاذب ناشی از خارج از کشور (برای مثال چینی نظرات که ویروس سرچشمه با ارتش ایالات متحده).
  • همکاری بین. در نهایت وزارت دفاع است که بزرگترین و یکپارچه ترین بخش از کل دولت ایالات متحده بین. آن را عمیق تجربه در کار با DHS, FEMA, DoJ, گشت مرزی فهم DEA دوس سیا و هر بخش دیگری از آلاینده دولت ایالات متحده. داده و اندازه آن را به تجربه آن است که یک محل منطقی به دنبال ادغام تیم-ساختمان و ساختار “کل دولت” رویکرد دولت می گوید آن را به دنبال.

قطعا نظامی است نوش دارو نیست. وجود ندارد و تنها اهرم که رئیس جمهور می تواند به جلو برای حل این چالش است. اما ما نظامی است که ما در مجموع پرداخت 700 میلیارد دلار سالانه می تواند بخش مهمی از مبارزه علیه این “ارتش نامرئی.” آن است که مبارزه ما باید برنده شوید.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>