رمان COVID-19 coronavirus همه گیر است در معرض بسیاری از مسائل اساسی در مواجهه با ملت ناواهو که دیده است 1,197 ساکنان تست مثبت برای این ویروس از جمله 44 که درگذشت, NBC News گزارش.

ساکنان صحبت در مورد مشکل در زیر دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مانند شستن دست های خود را از برخی از خانواده ها را محدود کرده اند دسترسی به آب در حال اجرا. سیستم مراقبت های بهداشتی نیز با کمبود بودجه روبرو شده و شرایط اساسی رایج در میان مردم است که امتداد نقاط آریزونا و نیومکزیکو و یوتا. با تمام آنچه که در ذهن این واقعیت است که مردم در ملت ناواهو در حال آزمایش مثبت در نرخ بیش از نه برابر بیشتر از کل ایالت آریزونا برای تلفن های موبایل هشدار دهنده است.

این قطعا است اما سالت لیک تریبون قرار دادن یک کمی چرخش مختلف در ارقام ذکر است که تست های رای است که در واقع بسیار بالاتر از اکثر متحده است. در واقع اگر ملت ناواهو شد دولت آن را دنباله دار تنها در نیویورک و لوئیزیانا در آزمون-سرانه نشان می دهد آن را پیش از بازی. این همچنین بدان معنی داده است که به احتمال زیاد دقیق تر که می تواند منجر به یک “درک بهتر از نتایج” مردم “می تواند بهتر آماده” و به دست آوردن منابع لازم.

علاوه بر این ملت ناواهو در زمان یک رویکرد پیشگیرانه به این بیماری همه گیر اعلام وضعیت اضطراری در مارس 11. “[قبایل بومی آمریکا] هم از این علوم به طور جدی تر گفت:” ژاکلین کیلر, the editor-in-chief از گرده ملت مجله. در ادامه مطلب NBC News و سالت لیک تریبون. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im