ناتو خواستار, سوریه, روسیه را برای توقف حملات هوایی به عنوان مهاجران ترک ترکیه

ناتو روز جمعه به نام سوریه و روسیه به توقف حملات هوایی خود را پس از کشته شدن 33 سرباز ترک در شمال شرقی سوریه به عنوان نمرات از مهاجران جمع آوری شده در در مرز ترکیه با یونان به دنبال ورود به اروپا است.

یونان و بلغارستان همسایه به نوبه خود در تقویت امنیت مرزی در حالی که اتحادیه اروپا هشدار داد که جنگ در سوریه می تواند به انحطاط باز جنگ و 27 کشور اتحادیه آمادگی خود را برای محافظت از منافع امنیتی.

“متحدان محکوم بی رویه ادامه حملات هوایی توسط رژیم سوریه و روسیه در ادلب استان” دبیر ینس استولتنبرگ گفت: پس از ریاست اورژانس مذاکرات میان ناتو و نمایندگان است. “من آنها را به توقف حملات خود را به احترام قانون بین المللی و سازمان ملل متحد در تلاش برای یک راه حل مسالمت آمیز.”

“این وضعیت خطرناک باید د-تشدید و ما می خواهیم یک بازگشت فوری به 2018 آتش بس برای جلوگیری از بدتر شدن وحشتناک انسانی وضعیت در منطقه” استولتنبرگ گفت.

ترکیه 28 متحدان همچنین ابراز تسلیت برای قربانیان اما هیچ اضافی ناتو پشتیبانی ارائه شد در این جلسه.

جدا از ارائه برخی از نظارت هوایی بر سوریه ناتو نقش هیچ نقش مستقیم در درگیری-کشور زده اما اعضای آن عمیقا تقسیم شده بیش از ترکیه اقدامات وجود دارد و متحدان اروپایی نگران هستند در مورد هر موج جدید ورود پناهندگان.

شورای امنیت سازمان ملل شد و با توجه به بعد ملاقات روز جمعه بیش از آخرین تحولات در شمال غربی سوریه, دیپلمات گفت: در درخواست از ایالات متحده, بریتانیا, بلژیک, آلمان, استونی فرانسه و جمهوری دومینیکن است. بلژیک مارک Pecsteen د Buytswerve فعلی شورای رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: این جلسه برگزار خواهد شد در 4 p. m. ET.

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ می گوید روسیه و سوریه حملات هوایی با داشتن یک تاثیر فاجعه باری بر شهروندان است. 0:20

کانادا در بیانیه ای گفت این “محکوم در قوی ترین شرایط عمدی حملات هدف قرار دادن غیر نظامیان و مدارس و پرسنل پزشکی و بهداشتی-مراقبت از امکانات در حال حاضر اتفاق می افتد در استان ادلب سوریه است. این جریان حملات بر غیر نظامیان بی گناه توسط رژیم سوریه حامیان خارجی و تسهيل کننده باید پایان یابد.”

“ما ثابت قدم باقی می ماند در تعهد ما به حمایت از تجربه انسانی همکاران بر روی زمین است که در حال پرداختن به نیازهای انسانی در سوریه و منطقه گفت:” بیانیه ای نسبت به فرانسوا-Philippe, شامپاین, وزیر امور خارجه و کارینا گولد وزیر توسعه بین المللی.

“کانادا همچنین از دبیر کل سازمان ملل متحد اخیر تماس برای یک راه حل سیاسی برای پایان دادن به بحران انسانی در حال حاضر اتفاق می افتند. تنها با مذاکره و راه حل سیاسی می تواند به تولید پایدار و صلح آمیز برای پایان دادن به بحران سوریه است.”

این حمله هوایی توسط نیروهای حکومت سوریه نشانه بزرگترین تلفات ترکیه در یک روز پس از آن اولین مداخله در سوریه در سال 2016. این یک عمده تنش در یک درگیری بین ترکیه و روسیه-حمایت نیروهای سوریه که درگرفته است از اوایل فوریه.

حداقل 54 نیروهای ترکیه در حال حاضر کشته شده در ادلب در آن زمان.

عمر چلیک سخنگوی رئیس جمهور رجب طیب اردوغان در حزب حاکم گفت: ترکیه شد “دیگر قادر به نگهداری پناهندگان” زیر سوریه حمله — تکرار یک دیرینه هشدار از اردوغان که کشورش نمی تواند مقابله با ورود بیشتر مردم در حال فرار از جنگ است.

یونان و بلغارستان در مورد جریان های مهاجر

ترکیه میزبان برخی از 3.6 میلیون سوری و تحت 2016 مقابله با اتحادیه اروپا توافق کردند تا تلاش برای توقف جریان پناهندگان به اروپا است. پس از آن اردوغان بارها تهدید به “باز کردن دروازه” در چندین اختلافات با کشورهای اروپایی.

DHA خبر داد که برخی از 300 سوریه, ایرانیان عراق, مراکشی و پاکستانی بودند جمع آوری و در مرز با یونان در حالی که دیگران فراوان در سواحل جنوبی جزایر یونانی خاموش ترکیه ساحل غربی.

مهاجران پوشیدن محافظ ماسک صورت راه رفتن به ترکیه Pazarkule عبور از مرز در نزدیکی یونان Kastanies عبور در Pazarkule در روز جمعه. ترکیه که میزبان بیش از سه میلیون مهاجر از سوریه بارها تهدید به باز کردن دروازه و اجازه دهید آنها را در حرکت به اروپا است. (Huseyin Aldemir/فردا نیوز)

یک مقام پلیس گفت: ده ها تن از مردم جمع شده بودند و در طرف ترکیه از مرز زمینی در یونان شمال شرقی Evros منطقه فریاد “باز کردن مرزها.” پلیس و نظامی مرزی گشت زنی بودند مستقر در بخش یونانی قبرس برای جلوگیری از هر کسی که در تلاش برای عبور بدون مجوز.

اوایل جمعه پخش NTV نشان داد تصاویر از ده ها تن از مردم حمل کوله پشتی چمدان و کیسه های پلاستیکی عبور از زمینه ها به سمت یونانی مرزی. در نزدیکی Pazarkule عبور از مرز با یونان پلیس ترکیه متوقف شد برخی از 150 پناهنده حدود یک کیلومتر از مرز جلوگیری از آنها را از رفتن دورتر.

در بلغارستان به نخست وزیر Boyko Borissov گفت که “یگان های از ارتش و گارد ملی و پلیس مرزی کارکنان شده است به فوریت مستقر در مرز با ترکیه به ضرب و شتم ممکن است بهانه.”

ترکیه مخالف مقابله با اتحادیه اروپا و اجازه می دهد تا مهاجران تحت فشار از جنگ سوریه فرار به اروپا 0:32

یک سخنگوی اتحادیه اروپا گفت: اتحادیه اروپا در حال انتظار برای رسمی تجزیه و تحلیل در این گزارش از مهاجر حرکات قبل از اقدام. پیتر Stano گفت که ترکیه به طور رسمی حاکی از آن است که تغییر آن مهاجر سیاست.

“ما انتظار داریم که ترکیه به رعایت تعهدات خود,” Stano گفت.

ترکیه حمله به شمال از جنگ زده کشور — همراه با انتقاد و تهدید به تحریم خود توسط همکار متحدان در آنکارا بیش از این حمله — که جرقه یک بحران بزرگ در ناتو است.

فرانسه به ویژه تلاش برای راه اندازی بحث در مورد آنچه ترکیه متحدان باید انجام دهید اگر آنکارا درخواست کمک های خود را تحت ماده 5 معاهده واشنگتن — که نیاز به همه متحدان برای آمدن به دفاع از عضو دیگر تحت حمله — اما بحث اتفاق افتاده است. متفقین بسیار تمایلی کشیده می شود به یک درگیری ترکیه ساخت.

گوش دادن: مقابل سوز در سوریه, Feb. 21

یک فاجعه انسانی در حال وقوع است در سوریه را در استان ادلب. نزدیک به یک میلیون نفر آواره شده اند پس از روسیه حمایت دولت سوریه تهاجمی آغاز کرد و در ماه دسامبر مجبور صدها هزار نفر از مردم برای فرار برای همیشه-کاهش اردوگاه در امتداد مرز با ترکیه است. امروز در مقابل سوز ما صحبت کردن با سی ان ان, خبرنگار ارشد Arwa دیمون بود که فقط در استان ادلب در مورد آنچه که او را دیدم در روی زمین است. “این خانواده ها که آواره شده اند چندین بار” او می گوید Jayme. “چه می کند این بار خیلی متفاوت تر است که آن را تقریبا به عنوان اگر وجود دارد یک حس قطعیت به آن … آنها در حال رفتن برای رسیدن به یک نقطه که در آن آنها دیگر نمی تواند اجرا شود.” 22:01

روسیه روز جمعه گفت که ارسال دو کشتی جنگی مجهز به موشک های کروز به آب های سواحل سوریه و سرزنش آنکارا برای مرگ سربازان ترکیه.

روسیه وزارت دفاع نوشته شده توسط ریا آژانس خبری روز جمعه عنوان کرد و گفت که نیروهای ترکیه ضربه شده بود توسط آتش توپخانه سوریه که در تلاش بودند به دفع حمله توسط نیروهای شورشی.

آن را نقل عنوان کرد و گفت که آنکارا تا به حال موفق به اطلاع مسکو از حضور نیروهای ترکیه در منطقه بمباران ضربه با وجود اینکه در ارتباط منظم با ارتش روسیه.

روسیه هواپیماهای جنگ نکردند و از هر گونه حملات هوایی در منطقه در زمان حادثه و مسکو در همه چیز آن می تواند برای کمک به هنگامی که آن را آموخته ترکیه حضور نظامی وزارت گفت ذکر شد.

در ضمن دو ناوچه حامل موشک های کروز در مسیر هستند به سوریه coast, نیروی دریایی روسیه, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>