ناتو و سازمان ملل به توافق برسند به انبار تجهیزات پزشکی به آماده شدن برای دوم همه گیری موج

دفاع از وزرای ناتو و سازمان ملل توافق کردند که امروز به انبار تجهیزات پزشکی — و به درخواست کشورهای عضو برای کمک به یک صندوق اضطراری به خرید حتی بیشتر منابع — به اتحاد پرانتز برای موج دوم این بیماری همه گیر.

آماده سازی برای پاسخ به آینده همه گیر امواج دغدغه وزیران طی دو روز تلفنی جلسه توسط دبیر ینس استولتنبرگ در بروکسل. این COVID-19 بحران حتی تحت الشعاع آنچه که در زمان عادی می توانست تیتر گرفتن اختلافات میان متفقین.

در پایان جلسه امروز استولتنبرگ گفت: ناتو گرفته شده در هر مرحله از آن می توانید برای اطمینان حاصل شود که بهداشت جهانی بحران نمی کند تبدیل به یک بحران امنیتی با حمایت از غیر نظامیان را در پاسخ به COVID-19.

در کانادا که حمایت های آشکار خود را تا حد زیادی از طریق استقرار نیروهای خود را به مراقبت طولانی مدت خانه در انتاریو و کبک به backstop غرق مراقبت از کارگران است.

“ما آماده’ — Stoltenberg

دفاع وزیران همچنین توافق کردند امروز به یک به روز رسانی همه گیر پلان عملیاتی که در ساخت برخی از اقدامات این اتحاد گرفته شده در موج اول این بیماری همه گیر — مانند به عنوان گذر گاه لوازم پزشکی به آمار کشور و ایجاد زمینه بيمارستان.

“ما آماده حمایت از یکدیگر باید موج دوم این بیماری همه گیر اعتصاب” استولتنبرگ گفت.

کانادا و کشورهای دیگر تلاش برای به دست آوردن اقلام اساسی از همه گیر تجهیزات مانند ماسک محافظ و هواکش زمانی که COVID-19 اولین جاروب در سراسر جهان است.

ترس از موج دوم تشدید این هفته زمانی که چین اعمال محدودیت های مسافرتی در نزدیک به نیم میلیون نفر در نزدیکی پکن در تلاش برای مهار تازه شیوع ویروس.

یک فروشنده با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این coronavirus فروش سبزیجات در باز هوا بازار در پکن روز دوشنبه 15 ژوئن 2020. (Ng هان Guan/آسوشیتد پرس)

COVID-19 کشته شدن حدود 450.000 نفر در سراسر جهان است.

وزیر دفاع Harjit Sajjan دفتر خواسته شد آنچه که دولت فدرال آماده شد برای کمک به ناتو ذخایر و تجهیزات پزشکی صندوق; هیچ کس بلافاصله در دسترس بود به نظر.

ناتو ملت دفاع وزیران همچنین در مورد توانایی سازمان ملل برای حفظ خود را در یک بحران یک مفهوم شناخته شده به عنوان “ملی انعطاف پذیری”.

همه گیر شده ملی انعطاف پذیری یک موضوع از نگرانی عمیق خود را در داد و بسیاری از آنها هشدار داد که انرژی حمل و نقل و ارتباطات از راه دور بخش ها به ویژه آسیب پذیر به حملات سایبری.

همه گیر بحث های گشوده در برابر یک پس زمینه از دیگر جغرافیای سیاسی و نظامی نگرانی — از جمله به طور فزاینده ای آوازی اختلاف بین ترکیه و فرانسه بیش از جناح های مختلف است که در حال مبارزه برای کنترل از لیبی.

فرانسه رفت و به دیدار مایل به صحبت با متحدان ناتو در مورد آنچه در آن خواستار ترکیه به طور فزاینده ای “تهاجمی” و “غیر قابل قبول” نقش در لیبی.

دولت آنکارا که پشت این در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده لیبی, دولت به تازگی کمک به دفع حمله به طرابلس لیبی ارتش ملی.

این حمله انجام شد توسط یک فرمانده خلیفه Haftar که با حمایت امارات متحده عربی مصر و روسیه است.

فرانسه را متهم ترکیه از نقض بین المللی تحریم تسلیحاتی علیه لیبی و افزایش حضور نظامی در آب های شمال کشور آفریقایی است.

این سخنان رد و بدل شده توسط این دو کشور گرم شده است.

متفقین نیز دست و پنجه نرم با ایالات متحده تصمیم به کاهش حضور نظامی در آلمان به عنوان بخشی از یک گسترده تر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار به نیروی متفقین به شانه بیشتر از خود امنیت بار.

آنها همچنین در مورد پیامدهای امنیتی روسیه در حال رشد مجموعه ای از هسته ای-موشک قادر به استقرار که منجر به مرگ پیمان INF سال گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>