ناتو در عراق ماموریت آموزشی می تواند به رشد تحت طرح جدید

یک رهبری ناتو ماموریت آموزشی در عراق می تواند صدها نفر از سربازان جدید تحت برنامه های جدید به بحث گذاشته شود توسط قانونگذاران. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ناتو به انجام بیشتر در خاورمیانه پس از حمله پهپاد کشته های برتر ایران به طور کلی.

نیروهای نظامی می تواند انتقال از خاورمیانه است-عملیات مبارزه با برای پیوستن به ناتو ماموریت آموزشی در عراق تحت پیشنهادات جدید به بحث گذاشته شود توسط وزرای دفاع در بروکسل در روز چهارشنبه.

بر اساس این طرح سربازان خواهد بود گرفته شده از ائتلاف بین المللی مبارزه با کشورهای اسلامی در کشورها از جمله کویت و سوریه است. سربازان در نقش های رزمی در عراق نیز relabelled در نقش آموزشی تحت این طرح است.

این انتقال می تواند شامل به عنوان بسیاری که 200 سرباز گفت: ناتو منابع.

این پیشنهاد به نظر می رسد برای جلب رضایت آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از او به نام در ناتو به انجام بیشتر در خاورمیانه است. مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات پس از آمریکا به کشته شدن اوباما توسط یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در عراق جرقه یک بحران منطقه ای و پیشرو به دولت عراق رای گیری برای اخراج نیروهای خارجی.

با وجود این ناتو است که انتظار می رود برای از سرگیری آموزش انجام شده توسط آن حدود 500 پرسنل در عراق به زودی.

بیشتر بخوانید: آلمان بوندس ماموریت در خاورمیانه

استقبال آمریکا از پیشنهاد

سفیر آمریکا در ناتو کی بیلی Hutchison پیشنهاد استقبال کرد و گفت “این بخشی از بار-های — متحدان اروپایی ما در آینده با ما و انجام کار بیشتر در مبارزه با تروریسم.”

یکی دیگر از مقام ناتو هشدار داد در برابر امید برای بتن پیشنهاد در چهار شنبه مذاکرات گفت: بحث خواهد تمرکز کند نه چهره”— چه انتقال نیروهای نظامی را به جای چگونه بسیاری از آنها حرکت می کند گفت: این مقام.

چه چیز دیگری است که در دستور کار?

مذاکرات روز پنجشنبه را با تمرکز روی داد ماموریت در افغانستان و جدید روسیه سیستم های موشکی.

برخی از وزرای دفاع خواهد سر از بروکسل به کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان در هفته بعد که در آن مسائل مشابه مطرح خواهد شد.

kmm/rc (dpa, AP, AFP)

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>