دبیرکل ناتو سهام از همه گیر اقتصادی تلفات در بودجه های ملی

دبیرکل ناتو در زمان انبار دوشنبه اقتصادی آسیب بارش در کشورهای متحد به دلیل همه گیر بحران در نظر گرفته و این بیماری توانایی ضربه گسترده سوراخ در دفاع از کشور و بودجه.

نظامی داد دبیر کل Jens Stoltenberg, اذعان آشکار در یک تلفنی با خبرنگاران پس از جلسه مجازی برای دفاع از وزرا از 30 عضو سازمان ملل.

“البته وجود خواهد داشت عواقب اقتصادی از COVID-19 بحران,” او گفت:.

“ما شاهد یک کاهش قابل توجهی در تولید ناخالص داخلی. ما را دیده اند پیش بینی ها در مورد کاهش بیشتر و البته وجود خواهد داشت بودجه عواقب.”

استولتنبرگ سریع برای اضافه کردن که او فکر می کند “این بیت خیلی زود به بگویید چگونه کسانی که عواقب خواهد بود چرا که … این بستگی دارد که چگونه زمانی که بحران خواهد انجامید.”

در کانادا بودجه مجلس مسئول است و پیش بینی کسری بودجه از $112.7 میلیارد دلار در سال مالی جاری — نتیجه بی سابقه اقتصادی و برنامه های امداد رسانی و کاهش مالیات بر درآمد.

کانادا و برخی از هزینه های نظامی آینده

صورتحساب برای بسیاری از ليزينگ صرف وعده در دولت لیبرال را در دفاع از سیاست — جدید جت های جنگنده و ناوچه نیروی دریایی — خواهد آمد با توجه ظرف پنج سال.

کانادا فدرال ترازنامه است نه تلخ به عنوان کسانی که از برخی دیگر از متحدان از جمله ایالات متحده که در آن کنگره به تازگی به تصویب $2 تریلیون اقتصادی راه نجات بسته است.

حتی قبل از COVID-19 بحران بودجه به چالش کشیده و کشورهای جنوب اروپا تا به حال به فروش می رسد تجهیزات بندری به دولت چین-شرکت های کنترل.

از طریق آن به اصطلاح کمربند و جاده ابتکار پکن ارائه شده تریلیون دلار وام و کمک های دیگر به کشورها در سراسر جهان است. در اوایل سال گذشته حدود یک دهم اروپا را ظرفیت بندر بوده است فروش نقدی-گرسنگی دولت در اسپانیا و ایتالیا و یونان.

بسته های پول ملت فروش زیرساخت

احتمال این که روند می تواند سرعت بخشیدن به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از همه گیر شد موضوع بحث در میان دبیرکل ناتو روز چهارشنبه.

“این واقعیت که ما به احتمال زیاد باید یک رکود اقتصادی ممکن است برخی از متحدان بیشتر در معرض خطر برای موقعیت های که در آن زیرساخت های حیاتی می تواند به فروش می رسد” استولتنبرگ گفت.

وی یادآور شد وزیران است که با داشتن یک سیستم حمل و نقل پایدار کلیدی برای جمعی خود را دفاع و گفت: فروش دارایی های ملی را تضعیف می کند انعطاف پذیری از اتحاد به عنوان یک کل.

“من منتقل که پیام بلکه بسیاری از متحدان منتقل که پیام در این جلسه” دبیر گفت.

رفتن به دیدار استولتنبرگ گفت که ناتو است که قرار دادن تاکید بیشتری بر انعطاف پذیری از کشورهای عضو در این بیماری همه گیر.

توجه خود را متمرکز بود. stranglehold چین حفظ بیش از تولید حیاتی و تجهیزات پزشکی و دنده محافظ.

او چهارشنبه اعلام کرد که دبیرکل ناتو انجام خواهد شد جارو بررسی خطوط اتحاد استفاده برای ارزیابی اینکه آیا کشورهای در حال انعطاف پذیر به اندازه کافی برای مقاومت در برابر شوک و اینکه آیا آنها باید از این ظرفیت برای حفظ اعتماد زیرساخت های مخابراتی در شرایط اضطراری در میان چیزهای دیگر.

“بسیاری از متحدان برجسته اهمیت حیاتی صنایع و زیرساخت به عنوان بخشی از ما انعطاف پذیری” استولتنبرگ گفت. “ما در حال دیدن این عنوان ناتو مسئولیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>