ملت دو تا از بزرگترین اتحادیه های معلمان می خواهید مدارس برای تجدید نظر و یا از بین بردن تیرانداز فعال دریل ادعا شنبه که آنها می تواند آسیب سلامت روان دانشجويان و که وجود دارد راه های بهتر برای آماده سازی برای امکان تیراندازی مدرسه.

این فدراسیون معلمان آمریکا و ملی انجمن آموزش پیوست و با حمایت گروه Everytown for Gun Safety حمایت صندوق در فراخوانی برای پایان دادن به سرزده دریل یا مته است که شبیه سازی تفنگ خشونت است.

“هر جا که سفر می شنوم از والدین و مربیان در مورد فعال تیرانداز دریل وحشتناک دانش آموزان ترک آنها را قادر به تمرکز در کلاس درس و قادر به خواب در شب” گفت: لیلی Eskelsen گارسیا رئیس ملی انجمن آموزش و پرورش. “پس از حادثه, دانش آموزان به عنوان کار ما برای حفظ دانش آموزان ایمن از خشونت اسلحه است که پاسخ ندارد. همین دلیل است که اگر مدارس در حال رفتن به انجام دریل آنها نیاز به اقداماتی برای اطمینان از آموزش انجام بیش از آسیب خوب.”

گزارش سه شنبه منتشر شد توصیه مدارس تمرکز بر آموزش معلمان برای پاسخ به یک فعال تیرانداز حادثه به جای حفاری دانش آموزان است.

آن نیز با صدور دستورالعمل برای مدارس که تصمیم به استفاده از دریل. عبارتند از کسانی که هرگز شبیه سازی واقعی تیراندازی; دادن پدر و مادر و آموزگاران و دانش آموزان اطلاع از هر گونه مته; کار با سلامت روان مقامات برای ایجاد متناسب با سن و تروما-اطلاع دریل; و ردیابی اثرات دریل.

حدود 95 درصد از مدارس حفر دانش آموزان در مستند مراحل 2015-16 سال تحصیلی بر اساس یک نظرسنجی که توسط مرکز ملی آموزش و پرورش آمار.

“در ایندیانا آنها تیراندازی معلمان با گلوله های لاستیکی به طوری که آنها احساس آدرنالین از آنچه در تیراندازی مدرسه احساس بود گفت:” شانون وات بنیانگذار Moms Demand Action است که بخشی از Everytown. “در کالیفرنیا به تازگی یک سرپرست استخدام یک غریبه به پوشیدن ماسک به سر و صدا درب از کلاس های درس بدون اجازه اعضای هیات علمی و دانشجویان می دانیم. ما دیده ایم دانش آموزان خواسته تظاهر به قربانیان و دروغ را با استفاده از خون جعلی در راهرو.”

Jean-Paul Guilbault مدیر اجرایی آلیس موسسه آموزش اجرا می شود که تیرانداز فعال دریل گفت: آنها موثر است که انجام می شود مناسب است. او گفت شرکت او هرگز اجرا می شود تعجب دریل اما معتقد است که شبیه سازی یک رویداد است که بهترین راه برای آماده شدن برای یکی “و اجازه می دهد دانش آموزان به تمرین گزینه های خود را چه می شود که مستند و یا تخلیه.”

“با توجه به یک مطالعه اخیر انجام شده توسط سرویس مخفی آمریکا, ترین مدرسه تیراندازی برای دو دقیقه یا کمتر و نزدیک به نیمی از حوادث مورد مطالعه به پایان رسید در عرض یک دقیقه او گفت:” در یک بیانیه نوشته شده است. “که به معنی آن است تا ما را به نگه داشتن خود را امن برای کسانی ثانیه است که احساس می کنید به عنوان یک عمر است. ما مته بنابراین هر کس یک برنامه هنگامی که مواجه با خطر به مردم فرصت در بقا.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su