گارد ملی احضار برای کمک به شهرهای ایالات متحده در میان پلیس درگیری بیش از مرگ جورج فلوید

آن را یک شب دیگر از آتش و خشم در مینیاپولیس و دیگر شهرستانها در سراسر ایالات متحده

هزاران نفر از مردم معترض با پلیس از قتل جورج فلوید نادیده گرفته و یک حکومت نظامی منجر مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به اعتراف او به اندازه کافی نیروی انسانی برای جلوگیری از هرج و مرج است.

Walz گفت: بیش از 700 سربازان مستقر شدند شب جمعه “یک عمل است که هرگز گرفته شده در 164 سال سابقه مینه سوتا گارد ملی.” او افزود که صحبت بیشتر با فرمانداران از مجاور متحده که ارائه “حمایت قابل توجهی از طریق ملی خود سپاه پاسداران است.”

یک شبه Walz خواست معترضان عصبانی بیش از مرگ فلوید برای رفتن به خانه پس از آنها در زمان به خیابان های, مینیاپولیس, برای چهارمین روز و به مبارزه طلبیده 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد اعمال شده توسط شهردار این شهرستان.

“وضعیت در مینه سوتا است که دیگر به هیچ وجه در مورد قتل جورج فلوید. آن را در مورد حمله به جامعه مدنی القای ترس و اخلال ما در شهرهای بزرگ” فرماندار گفت. پس از قتل گذشته دوشنبه شب تظاهرات فوران در حدود 30 شهرستانها ایالات متحده است.

گرافیک فیلم گرفته شده توسط یک ناظر تلفن همراه و به طور گسترده ای منتشر شده در اینترنت نشان داد که 46 ساله Floyd — با افسر پلیس درک چوین زانو فشرده خود را به گردن نفس نفس زدن برای هوا و بارها و بارها خوراکی, “لطفا, من نمی توانم نفس بکشم” در حالی که یک جمعیت از تماشاگران فریاد زد پلیس به او اجازه دهید تا.

سازمان دیده بان | ادامه اعتراضات پس از افسر پلیس متهم در مرگ جورج فلوید:

اخراج مینیاپولیس افسر پلیس که دوخته جورج فلوید گردن دستگیر شده و به اتهام قتل درجه سوم و قتل نفس. معترضان برای نشان دادن در مینیاپولیس و در سراسر ایالات متحده 3:22

پس از چند دقیقه فلوید به تدریج رشد بی توجه و متوقف به حرکت می کند. او مرده در یک بیمارستان محلی در یک زمان کوتاه بعد.

چوین بود که اخراج از اداره پلیس با سه همکار ماموران روز بعد از کشنده برخورد دستگیر شد در روز جمعه سوم-قتل درجه و طرح اتهامات برای نقش خود در Floyd مرگ است.

سازمان دیده بان | جدید زاویه جورج فلوید دستگیری:

ویدیو جدید ضرب گلوله توسط یک تماشاچی نشان می دهد, دو, دیگر, مینیاپولیس, افسران پلیس زانو در جورج فلوید بدن همراه با همکار خود که در حال حاضر به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در مرگ او. 0:24

این ویدئو را دوباره مشتعل ابراز خشم است که مدنی گفت به مدت طولانی پختند در مینیاپولیس و شهرستانها در سراسر کشور بیش مداوم تعصب نژادی در ایالات متحده سیستم عدالت کیفری.

خشم بیش از کشتن گسترش یافته است از مینیاپولیس به شهرستانها که شامل آتلانتا و نیویورک شهر واشنگتن دی سی در لس آنجلس و پورتلند.

گزارش افسر کشته شدند

تظاهرکنندگان مسدود بزرگراه در لوس آنجلس و اوکلند کالیفرنیا. حدود 1000 نفر از معترضان در اوکلند شکست ویندوز, اسپری ساختمان با “کشتن پلیس” گرافیتی و ملاقات با مواد شیمیایی اسپری از پلیس که گفت چند افسر زخمی شدند پرتابه.

دو فدرال خدمات حراست و ماموران مستقر در مرکز شهر اوکلند ساختمان فدرال دچار زخم گلوله در میان تظاهرات در روز جمعه شب و در یکی کرده و اداره پلیس در بیانیه ای گفت به سی ان ان.

در آتلانتا معترضان یک پلیس ماشین آتش زده ماموران با بطری تخریب مقر سی ان ان و بی خانمان به یک رستوران در مرکز شهر آتلانتا به عنوان یک تظاهرات آغاز شده است که مسالمت آمیز به سرعت تغییر تن شب جمعه است.

سازمان دیده بان | NAACP رهبر می گوید پلیس پاسخگویی باید:

تظاهرات علیه کشتار جورج فلوید ادامه داد: شب جمعه حتی پس از اتهام گذاشته بودند در برابر یکی از ماموران درگیر است. کرنل بروکس رهبر سابق NAACP می گوید: پلیس مسئولیت پذیری باید توسط دولت ملی و قانونگذاران. 7:57

گرجستان فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در اوایل روز شنبه برای فعال کردن حالت گارد ملی.

که نیروی نيز در حالت آماده به کار در پایتخت کشور که در آن یک جمعیت از معترضان مواجه پلیس در خارج از کاخ سفید در لافایت مربع پارک اوایل روز شنبه.

مردم ترک تخریب هدف فروشگاه در اوکلند کالیفرنیا در روز شنبه. حادثه رخ داده در جریان تظاهرات علیه مرگ جورج فلوید یک دستبند مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. (نوح برگر/آسوشیتد پرس)

برخی از معترضان تلاش به جلو و موانع فلزی و دور از افسران پلیس.

یک سخنگوی کاخ سفید گفت: این ساختمان در زیر قرار داده شده lockdown برای یک زمان به عنوان تظاهرات بزرگ شده خارج است.

سازمان دیده بان | معترضان حمله CNN آتلانتا ستاد:

معترضان پرتاب سنگ و بمب های دود در پلیس ضد شورش در شب جمعه داخل سی ان ان مرکز در آتلانتا. تظاهرات های متعددی فوران در چندین شهرهای ایالات متحده در روز جمعه پس از اخراج مینیاپولیس افسر پلیس بود به اتهام قتل به مرگ جورج فلوید, گزارشی ، 0:45

در دیترویت 19 ساله کشته شد و اواخر روز شنبه هنگامی که یک فرد باز آتش به جمعیت تظاهر کنندگان. تیرانداز فرار از صحنه در یک وسیله نقلیه.

به عنوان اعتراضات خروشان در سراسر ایالات متحده وجود داشته است, تصاویر و گزارش های در حال ظهور در رسانه های اجتماعی نشان فیزیکی درگیری بین تظاهرکنندگان و پلیس.

این فوریه 2019 عکس های ارائه شده توسط Henry گیرن نشان می دهد که جورج فلوید در Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی در مینیاپولیس, جایی که او در امنیت است. (HenrySocialPhotos از طریق AP)

در یک ویدئو از نیویورک Dounya Zayer, 20 نشان داده شده است که به زمین پرتاب می شود توسط یک افسر پلیس پیشرفته در جمعیت معترضان در خیابان های بروکلین. صحبت های بعد از آن از بیمارستان Zayer گفت خشونت آمیز حذف شد بی دلیل.

در سیاتل بشویید. ده ها تن از مردم جمع آوری شده برای یک تظاهرات مسالمت آمیز در منطقه مرکز شهر جمعه شب اما برخی از سیاه چادری آنارشیست ها را شکست و یک نمای پنجره و مجموعه ای کوچک آتش سوزی در اطراف شهر.

پلیس در ابتدا گفت: آنها دستگیر فلوید چرا که او همسان شرح یک مرد مظنون به عبور تقلبی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی و این که او در برابر بازداشت.

پلیس در تلاش بودند برای قرار دادن فلوید در یک تیم ماشین زمانی که او سفت کردن و به زمین افتاد و گفت او ترس با توجه به شکایت کیفری جزئیات اتهامات علیه چوین.

در علاوه بر این به اشتعال آشفتگی در مینیاپولیس فلوید مرگ خوست و آن را درو مقایسه به صورت اریک گارنر سیاه و سفید مردی که در سال 2014 در نیویورک و پس از او قرار داده شده در سبد توسط پلیس و همچنین گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

تاخیر در چوین بازداشت ممکن است کمک به درایو تظاهرات. سه تن دیگر از افسران درگیر نشده اند متهم شده اند اما تحقیقات ادامه دارد. هر چهار نفر از کار اخراج شدند سهشنبه در مدت کوتاهی پس از این ویدئو شروع به گردش.

برخی از فعالان و رهبران جامعه گفت: آنها انتظار می رود اعتراضات به ادامه فشار برای دستگیری و اتهامات عنوان شده برای سه نفر دیگر از افسران.

فلوید مرگ “فقط لمس مردم در راه است که آنها انتظار نداشتند” گفت: Nekima لوی آرمسترانگ, یک, حقوق مدنی, وکیل و رئیس جمهور سابق از مینیاپولیس NAACP.

سی ان ان خبرنگار بازداشت شده در برنامه های زنده تلویزیونی

در طول تظاهرات گشت ایالتی مینه سوتا بازداشت یک خبرنگار سی ان ان گزارش زنده در تلویزیون در اوایل صبح روز جمعه بدون هیچ دلیل پیشرو او و دیگران از خدمه خود را به دور در دستبند.

عمر Jimenez تا به حال فقط نشان داده شده است یک معترض دستگیر زمانی که حدود نیم دوجین افسران پلیس او را احاطه کرده.

“ما می توانیم حرکت را به جایی که دوست دارید,” او گفت: ماموران با پوشیدن ماسک های ضد گاز و سپر چهره های قبل توضیح داد که او و خدمه اش کردند و مطبوعات است. “ما در حال خارج شدن از راه خود را.”

سازمان دیده بان l عمر Jimenez بازداشت در حالی که انجام زندگی می کنند آمار:

عمر Jimenez شد, دست به دستبند, زندگی می کنند, در هوا, به عنوان خدمه خود را تلاش برای نزدیک شدن به کمربند پلیس. همه آنها بعد از آن منتشر شد. 1:46

سی ان ان به نام این یک تخلف آشکار از اول خود را اصلاح حقوق و خواستار آزادی آن سه تن از کارمندان که در نهایت رخ داده است.

“آنچه به من یک بیت از آرامش بود که این اتفاق افتاد در تلویزیون زنده” Jimenez گفت: بینندگان پس از او منتشر شد. “شما لازم نیست به شک داستان من. این فیلتر نیست در هر راه. شما آن را دیدم با چشمان خود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>