ناسا نسل بعدی مریخ پشتکار انفجار

بزرگترین, پیچیده ترین مریخ تا کنون ساخته شده — خودرو-وسیله نقلیه اندازه bristling با, دوربین, میکروفون, دریل و

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

بزرگترین, پیچیده ترین مریخ تا کنون ساخته شده — خودرو-وسیله نقلیه اندازه bristling با, دوربین, میکروفون, دریل و لیزر — لعنتی خاموش پنج شنبه به عنوان بخشی از یک بلند پروازانه بلند-محدوده پروژه را به اولین سنگ مریخی نمونه از بازگشت به زمین به تجزیه و تحلیل شواهد باستان زندگی است.

ناسا پشتکار سوار توانا Atlas V موشک به آسمان صبح در جهان سوم و نهایی مریخ راه اندازی از تابستان است. چین و امارات متحده عربی یک سر شروع هفته گذشته هر سه ماموریت باید رسیدن به سیاره سرخ در ماه فوریه پس از یک سفر هفت ماه و 480 میلیون کیلومتر.

پلوتونیوم-مجهز به شش چرخ مریخ نورد را تمرین کردن و جمع آوری کوچک زمین شناسی نمونه خواهد شد که به خانه آورده در مورد 2031 در یک نوع از سیارات رله مسابقه که شامل چندین فضاپیما و کشور است. کلی هزینه: بیش از 8 میلیارد دلار آمریکا.

علاوه بر پرداختن به زندگی بر روی مریخ سوال این ماموریت عملکرد درس است که می تواند راه را برای ورود فضانوردان به عنوان اوایل به عنوان 2030s.

"وجود دارد یک دلیل ما تماس ربات پشتکار — از آنجا که رفتن به مریخ سخت است" ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: فقط قبل از پرتاب. "این همیشه سخت است. آن بوده است هرگز آسان است. در این مورد آن را سخت تر از همیشه قبل از, از آنجا که ما در حال انجام آن را در میان یک بیماری همه گیر."

چند فرصت ها برای سفر

ایالات متحده تنها کشور با خیال راحت به قرار دادن فضاپیما بر روی مریخ به دنبال آن نهم موفق به فرود بر روی این سیاره است که ثابت شده است به مثلث برمودا از اکتشافات فضایی با بیش از نیمی از جهان ماموریت وجود دارد, سوزش تا توفنده و یا در غیر این صورت در پایان شکست.

چین ارسال هر دو مریخ و مدارگرد. امارات متحده عربی یک تازه وارد به فضای بیرونی دارای یک مدارگرد در مسیر.

این بزرگترین رم به مریخ در فضا مراتب تاریخچه. این فرصت را به پرواز بین زمین و مریخ می آید در اطراف تنها یک بار در هر 26 ماه زمانی که سیاره در یک طرف خورشید و در مورد به عنوان نزدیک به عنوان آنها می توانند.

اطلس V حمل موشک ناسا را به مریخ در 2020 پشتکار رور خودرو از کیپ کاناورال به فضا نیروی ایستگاه در فلوریدا در جولای 30. (جو ناخدای کشتی/فردا نیوز)

راه اندازی, کنترل, عینک و ماسک و نشست با فاصله از هم جدا در کیپ کاناورال در مرکز کنترل به دلیل شیوع کروناویروس که نگه داشته و صدها نفر از دانشمندان و دیگر اعضای تیم به دور از پشتکار را پرتاب.

"وجود دارد هیچ چیز دیگری من می خواهم و نه می شود گفت:" الکس ماتر 13-year-old ویرجینیا دانشآموز که پیشنهاد نام پشتکار در ناسا رقابت و سفر به کیپ کاناورال برای راه اندازی.

اگر همه به خوبی می رود, مریخ نورد فرود به سطح مریخ در فوریه. 18, 2021, در چه ناسا تماس هفت دقیقه وحشت در آن هنر و صنعت می رود از 19300 بی متر/ثانیه به توقف کامل و بدون دخالت انسان ندارند. آن است که حمل 25 دوربین و یک جفت میکروفن را قادر خواهد ساخت که زمینیها به vicariously برچسب همراه است.

برنامه ریزی برای جمع آوری سنگ انتشار هلیکوپتر

پشتکار را هدف خائنانه قلمرو ناشناخته: Jezero دهانه گرد و خاکی گستره سرند شده با تخته سنگ ها و صخره های شنی و احتمالا سنگ تحمل نشانه هایی از میکروب ها از آنچه پس از یک دریاچه بیش از سه میلیارد سال پیش. این مریخ نورد را ذخیره 15 گرم نمونه سنگ در ده ها تن از سوپر-تیتانیوم استریل لوله.

آن را نیز عرضه خواهد کرد و یک مینی هلیکوپتر که تلاش خواهد کرد اولین پرواز شده بر روی یک سیاره دیگر و تست کردن فن آوری های دیگر برای آماده سازی راه را برای آینده فضانوردان از جمله تجهیزات برای استخراج اکسیژن از مریخ را نازک دی اکسید کربن جو است.

این هنرمند مفهوم به تصویر می کشد پشتکار رور کاوش در مریخ است. این ماموریت نه تنها به دنبال مطالعه و منطقه به احتمال زیاد شده اند قابل سکونت در گذشته های دور اما از آن خواهد شد به دنبال نشانه هایی از گذشته میکروبی زندگی خود را. (NASA/JPL-Caltech)

این طرح برای ناسا و آژانس فضایی اروپا به راه اندازی یک حشره دار تلماسه در 2026 به بهانه نمونه های سنگ همراه با یک کشتی موشک قرار داده است که نمونه ها به مدار اطراف مریخ است. سپس یکی دیگر از فضاپیما ضبط خواهد شد در مدار نمونه و آنها را به خانه آورد.

نمونه ها در واقع به خانه آورد از مریخ نمی کشیده شده از شهاب سنگ های کشف شده بر روی زمین به مدت طولانی در نظر گرفته شده است "جام مقدس علمی مریخ" با توجه به ناسا اصلی و در حال حاضر بازنشسته مریخ تزار اسکات هوبارد.

به جواب قطعی عمیق سوال که آیا زندگی وجود دارد — و یا تا کنون وجود داشته است — فراتر از زمین, نمونه باید توان تجزیه و تحلیل توسط بهترین میکروسکوپ الکترونی و دستگاه های دیگر که به مراتب بیش از حد بزرگ به جا در یک فضاپیما, او گفت:.

"من می خواستم به دانم اگر وجود دارد زندگی جای دیگری در جهان پس از من و نه ساله بود. که بیش از 60 سال پیش" 71 ساله هوبارد گفت: از شمال کالیفرنیا کابین. "اما فقط شاید من زندگی می کنند برای دیدن اثر انگشت از زندگی بازگشت از مریخ در یکی از آن نمونه های سنگ."

گفت: Bridenstine: "هیچ چیز بهتر از آوردن نمونه ها به زمین که در آن ما می توانید آنها را در یک آزمایشگاه و ما می تواند به درخواست هر عنصر از تکنولوژی در برابر این نمونه ها را به تعیین که آیا یا نه وجود دارد در یک زمان زندگی بر سطح مریخ است."

دو دیگر ناسا landers نیز عامل در مریخ: 2018 را بینش و 2012 کنجکاوی مریخ نورد. شش فضاپیمای دیگر در حال بررسی این سیاره از مدار — سه از آمریکا دو از اروپا و یکی از....tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب