ناسا اصرار تماشاگران به دور ماندن از اول ایالات متحده فضانورد راه اندازی در 9 سال به دلیل Coronavirus

(اورلاندو فلوریدا.) — در زمان عادی سواحل و جاده ها در امتداد فلوریدا Space Coast خواهد بود بسته بندی شده با ص

توسط PATRIS-FUN در 2 خرداد 1399

(اورلاندو فلوریدا.) — در زمان عادی سواحل و جاده ها در امتداد فلوریدا Space Coast خواهد بود بسته بندی شده با صدها نفر از هزاران نفر از تماشاگران مشتاق به شاهد اولین فضانورد راه اندازی از فلوریدا در نه سال.

در سن coronavirus مقامات محلی و ناسا در حال تقسیم بر اینکه آیا آن را یک ایده خوب است.

ناسا و اسپیس ایکس در حال ترغیب تماشاگران به ماندن در خانه چهارشنبه آینده به دلایل ایمنی. مقامات در Brevard County, صفحه اصلی به مرکز فضایی کندی در حال نورد از تشک خوش آمدید در تلاش برای پرش شروع یک صنعت گردشگری ضربه سخت در بهار امسال توسط coronavirus مربوط به مستندات.

اگر مردم راحت آیند و به تماشای راه اندازی "است. اگر آنها نمی, من احترام است که بیش از حد" گفت: Brevard County Sheriff Wayne Ivey.

"من قصد ندارم برای گفتن آمریکایی ها نمی توانند به تماشای یک تکه بزرگ از تاریخ است. من فقط رفتن به آن را انجام دهد," او گفت:.

کلانتر گفت: او درخواست بازدید به عمل اجتماعی فاصله آنها به عنوان دیده بان راه اندازی فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken در یک پرواز آزمایشی از SpaceX اژدها خدمه کپسول. پرتاب برای مجموعه 4:33 p. m. EDT.

حدود 85 رزرو نمایندگان را در دست می شود برای نظارت بر جمعیت و درخواست مردم به پیروی اجتماعی فاصله اگر آنها در گروه. زنجیره ای محلی از ساحل مغازه ها توزیع 20,000 ماسک برای تماشاگران در هماهنگی با کلانتر, Ivey گفت.

کلانتر که در فلوریدا تماشای راه اندازی می خواهد یک نسل جدید قادر به تجربه انرژی و شور و هیجان و احساسات میهن پرستی است که می آید از تماشای ایالات متحده راه اندازی با فضانوردان.

"ناسا درست است بخشی از تاریخ ما در Brevard County" Ivey گفت.

در اوایل این ماه, ناسا, مدیر جیم Bridenstine خواسته پتانسیل تماشاگر برای تماشای آنلاین راه اندازی و یا در تلویزیون از خانه. آژانس فضایی است که همچنین ارائه یک "مجازی راه اندازی را تجربه کنند."

ناسا در حال انجام بهترین خود را به منظور تسهیل اجتماعی فاصله داخل مرکز فضایی کندی با محدود کردن دسترسی به, اگر چه آن ممکن است به میزبانی دو VIPS. معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید او قصد دارد به وجود داشته باشد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر حضور در.

مرکز بازدید کنندگان در کندی معمولا یک نقطه نخست برای مشاهده اندازی به روی عموم بسته است.

ناسا فضانوردان را راه اندازی نمی ایالات متحده از برنامه شاتلهای فضایی به پایان رسید در سال 2011. از آن خواهد شد اولین تلاش یک شرکت خصوصی به پرواز فضانوردان به مدار آژانس فضایی.

"این چالشی است که ما در برابر حق در حال حاضر ما می خواهیم به نگه داشتن همه امن" Bridenstine گفت. "و بنابراین ما در حال درخواست از مردم برای سفر به مرکز فضایی کندی و من به شما بگویم که مرا ناراحت می کند و حتی آن را می گویند. پسر من آرزو می کنم ما می تواند این را به چیزی واقعا تماشایی است.".

اگر چه جمعیت و اندازه های متنوع با مشخصات بالا پرتاب شاتل فضایی می تواند جذب نیم میلیون بازدید کننده به فضای ساحل. گردشگری محلی مقامات فکر می کنم در هفته آینده راه اندازی خواهد شد را در بیش از 200,000 تماشاگران.

با هواپیمایی مسافری و ترافیک به شدت پایین و در نزدیکی اورلاندو پارک بسته به دلیل همه گیر "ما در حال رفتن به گرفتن خارج از کشور, ترافیک ما ممکن است بدست طول شاتل دوران" گفت: پیتر Cranis مدیر اجرایی Space Coast دفتر گردشگری.

"محیط زیست متفاوت است با COVID و مردم در حال حاضر reemerging از اقامت در خانه سفارشات" Cranis گفت. "وجود دارد در حال رفتن به یک تعداد از کسانی که مردد هستند."

فضای ساحل گردشگری کسب و کار پایین است و در حدود 40 ٪ در سال و است که می تواند هزینه منطقه 1 میلیارد دلار است.

"راه اندازی شبیه به این بعد از یک آخر هفته طولانی واقعا می تواند به ما یک شات در بازو" Cranis گفت.

محلی هتلداران به دنبال به جلو به هجوم بازدید کنندگان پس از دو ماه بد. تام ویلیامسون که مدیر کل از دو هتل در فضای ساحل هر کدام با 150 یا بیشتر اتاق گفت: یکی از هتل بسته شد و دیگر تا به حال تنها 15 درصد اشغال در ماه آوریل است. او انتظار دارد که هر دو هتل به در یا در نزدیکی ظرفیت در شب راه اندازی.

"ما بسیار خوشحالیم که به نظر می رسد برخی از نشانه هایی از زندگی" ویلیامسون گفت.

استیون giraldo را از دست این نسخهها کار به عنوان یک مشاور فنی برای یک شرکت نرم افزاری در سنت پترزبورگ فلوریدا, اما او تا به سمت فرفره با برخی از فضا-buff دوستان ارائه منشور تورهای قایق برای تماشای راه اندازی شد. برای هفته آینده SpaceX, راه اندازی, او رزرو کرده بود حدود 150 نفر از به عنوان دور به عنوان استرالیا برای 75 $در یک ناوگان از قایق. او به پایان رسید تا دور انداختن این برنامه.

"آن را بیش از حد لجستیکی تلاش برای دیدن اگر هر کس با پوشیدن ماسک, مطمئن شوید که هیچ کس تا به تب و چگونه به شما فاصله اجتماعی در یک قایق؟" Giraldo را از دست گفت.

او قصد دارد برای تماشای راه اندازی هفت, دیگر, دوستان, برخی از آریزونا و ایندیانا در یک قایق در رودخانه موز.

"این خواهد بود ما بزرگترین رویداد. اهمیت تاریخی آن را ایجاد بسیاری از وزوز" giraldo را از دست گفت. "اما من فقط نمی دانند که چگونه ما می تواند آن را انجام داده اند."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب