ناسا SpaceX برای ارسال فضانوردان به ISS

ناسا اعلام کرد پرتاب فضانوردان آمریکایی به مدار روی یک SpaceX شاتل در مه 27. از آن خواهد شد اولین فضانورد راه اندازی از ما در نزدیک به ده سال و برای اولین بار بر روی یک فضاپیمای خصوصی.

ما آژانس فضایی ناسا و ما هوانوردی شرکت SpaceX را از سر فضانورد راه اندازی از ایالات متحده در مارس 27, ناسا اعلام کرد جمعه پس از نه سال از وابستگی به روسیه برنامه های فضایی. راه اندازی اولین باری خواهد بود که یک شرکت خصوصی می فرستد فضانوردان به مدار.

“در مه 27, @ناسا را دوباره راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا!” رئیس سازمان ملی هوانوردی و فضا جیم Bridenstine نوشت: در یک صدای جیر جیر. ناسا راه اندازی نمی فضانوردان به مدار از ما پس از آن تازه ترین شاتل فضایی پرواز در سال 2011.

ممکن است ماموریت هدف از ارسال دو فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) واقع شده بیش از 250 مایل (400 کیلومتر) بالاتر از سطح زمین است.

ادامه مطلب: SpaceX قصد دارد به ارسال توریست به ایستگاه فضایی بین المللی

SpaceX باعث می شود تاریخ دوباره

فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken را از مرکز فضایی کندی پرتاب پد در فلوریدا در SpaceX Falcon 9 rocket روی یک SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها. این بود که در همان گفتوگو با استفاده آتلانتیس شاتل استفاده می شود در سال 2011 و توسط فضاپیمای آپولو ساخته شده است که تاریخی اولین ماموریت به ماه بیش از نیم قرن پیش. شروع زمان برای برنامه ریزی 4:32 p. m. EDT (20:32 UTC).

روسیه و ایالات متحده و چین تنها کشورهایی به راه انداخته اند مردم به فضا با ماموریت برای اولین بار در سال 1961. SpaceX خواهد بود که شرکت برای اولین بار به انجام این کار. در سال 2015 این شرکت ساخته شده و فضا در تاریخ با موفقیت در حال توسعه و راه اندازی موشک است که می تواند مورد استفاده مجدد قرار.

SpaceX با موفقیت ارسال یک پرواز آزمایشی با یک مانکن در هیئت مدیره به ISS در سال گذشته است. این شرکت تاسیس شده توسط tech کارآفرین Elon Musk شده است راه اندازی محموله به ایستگاه فضایی با استفاده از موشک فالکون 9 پس از سال 2012 است. خدمه Drago کپسول استفاده می شود در ماه مه راه اندازی یک نسخه اصلاح شده از این کپسول استفاده می شود برای حمل ماموریت.

استقلال از روسیه

در حال حاضر وجود دارد دو فضانورد روسی و یک فضانورد آمریکایی روی ISS. هنگامی که آنها وارد هرلی و Behnken را صرف هفته ها یا ماه کمک به حفظ آزمایشگاه.

ناسا همچنین در حال حاضر در روند دستیابی به یکی دیگر از صندلی سرنشین روسیه موشک. از سال 2011 روسیه سایوز کپسول باید حمل و نقل تمام خدمه به و از ایستگاه فضایی.

ناسا شروع به استفاده از شرکت های خصوصی مانند اسپیس ایکس برای تحویل پس از آن شاتل برنامه به پایان رسید.

ما هوانوردی شرکت بوئینگ نیز رقابت برای راه اندازی ناسا فضانوردان اما بدون سرنشین پرواز آزمایشی راه اندازی شده در سال گذشته موفق به رسیدن به ایستگاه فضایی و تقریبا نابود شده دو بار توسط نرم افزار خطا است. این شرکت در حال برنامه ریزی یکی دیگر از تست پرواز در پاییز.

kp/اس ام اس (خبرگزاری AP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>